ЗАбилам би!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 25 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  2. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  3. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    от мені цікаво, як та ліворукість передається? в нас в сім"ї жодного родича ліворукого нема, а Максимко мій явний шульга, ні разу нічого правою рукою не робив.
    я тим не переймаюсь, але цікаво, звідки воно взялося?...
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: ЗАбилам би!

    а я би може не зАбила, але пристукнула добряче точно!
    як же мене нервують мої любі колеги, які нічого не хочуть робити, а тільки користуватися моєю роботою. ну от не може людина нормально виконувати свої обов*язки, то чого займати чуже місце а потім ходить випитує - ой ой. а шо то буде? а як то буде? а шо скажуть?? і головне той тупуватий вираз обличчя!! але я нервова:girl_devil:
     
  5. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: ЗАбилам би!

    злюща на чоловіка. запланували ми собі свято невелике на 1 січня. але аж сьогодні вночі до мене дійшло, що в нас в хаті стола нема :) тай крісла тільки 2. дзвоню кажу - може би я десь домовилась з доставкою під під'їзд, а ми би вже вдвох то якось занесли в хату. ой, скільки ж я наслухалась... і що вже стільки грошей потратила за тих півроку, але мені все мало, і що того стола нам сто років не треба, бо ЙОГО родині буде де сидіти. і що він нікого, крім батьків і хресного кликати не планував (ну так, в нього батьки і хресний - то вся родина, а я що - запрошу маму без тата чи маму з татом без сестри? чи хресну без дітей? чи не запрошувати дядечка, який нам стільки допомагав? ну то ж абсурд, я не хочу кликати нікого чужого, але отак порахувати і 20 чоловік набирається). дістала я, настрій собі зіпсула. капці, коротше.
     
  6. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  7. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Нарешті я "поняв", прослухавши Марка Гангора, чому такою популярною є ця гілка на ДП.
    Також "поняв", чому мене тут ледь не роздерли, коли я недавно вліз сюди зі своїми порадами...:blush:
    Перепрошую всіх...:pardon: Більше не буду...
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  9. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    І я сьогодні злюща, вчора чоловік мене ощасливив, що він вихідний з 29 грудня і 8 січня, і я знала що так буде, але гордий чоловік питати на роботі не хотів. Тепер ми як придурки будемо їхати посеред дня у Львів, бо він думав, що буде працювати в той день і відпроситься на кілька годин. День той вже навіпзіпсутий.
    Так сьогодні він мене ще ощасливив, що хоче до 3-го числа пробути в селі. Я мала надію, що ми там тільки зустрінемо НР і відразу поїдемо до себе - нарешті побудемо вдвох, ніякої роботи, можна хоч один день провести не домашній біганині. Але ж ні, треба щоб я на тому селі напрацювалась, про манікюр забула, і вся така схарена їхала у Львів. І не питайте, яка робота в селі зимою - в моєї свекрухи робота для мене є з першого дня нашого знайомства.
     
  10. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    "і я забилам би" свого благовірного...
    Сьогодні півдня пробігала по місту як ошпарена - проплати то, знеси інше, візьми ще шось (хочеться все встигнути до НР), прийшла до хати з тяжелезними кульками (дещо купила до НР, як завжди беру дурна то на себе), в хаті лишила мужа з дітьми. Ясно, що їсти нема нічого, я голодна як вовк. Головне, що дітей нагодував, питаю чи сам обідав, каже так (приготував більше), але вони з дітками все зїли, а мені не вистачило. Обідно стало, жуть Ладно, проїхали. Мию холодильник, він з дітьми, малі гонять, деруться (ну все як завжди:)), то пристав до мене з притензіями, чого це я мию холодильник зараз, а не тоді коли діти полягають спати Уххх, зла ((
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: ЗАбилам би!

    свій комп, уже вдруге мусіла перевстановлювати віндоувс, бо перший раз йому антивірус щось там накрутив-навидаляв, а нині мабуть просто "аби знала"
     
  12. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Забилам би свого xорошого знайомого- лишив пити, відкрив маленький бізнес, а позавчора знов "зайшов в запой". От чого так? Xороша людина... Доки тверезий... Уx!
     
  13. marife

    marife Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  14. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    я така зла, що мушу виговоритися
    забилам би якби знала, кого краще забити в цій ситуації.

    в мого чоловіка робочий корпоративний телефон, своїм він спочатку користувався паралельно, тепер закинув його і я мушу телефонувати до нього на корпоративний.
    і вже не вперше така ситуація як сьогодні:
    я телефоную собі без всякого і чую по той бік жіночий голос - то чоловік вийшов, телефон забувши на робочому столі, а співробітниця вирішила відповісти. інших разів я нічого не говорила, а цього разу вже не втрималася і питаю, чи це телефон мого чоловіка, називаючи просто його імя, і не кажу, що то його дружина (чоловік знає мій номер напам'ять і не записує в цьому телефоні імена), на що вона відповідає, що телефон робочий.
    ні, я все розумію, що телефон робочий, але якщо їй треба кудись зателефонувати - прошу дуже, а якого милого відповідати на чужі дзвінки?????
    цікаво, якби я почала ту співробітницю грузити і розпитувати щось по справах, які веде мій чоловік? вона б мені чимось допомогла?
    вона ж не знає, що це його дружина, не знає що за клієнт телефонує - чому ж тоді піднімати слухавку? толку? витратити мої гроші? і щоб сказати, що власник телефона (навіть якщо це його тимчасовий користувач, бо телефон корпоративний) кудись вийшов?????
    ох і розізлило то мене, не люблю такого, і не знаю, що маю робити, чоловік телефонував вже після цього, я на нього трохи налетіла, але то якось таки негарно...
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    видихнути і не нервуватись даремно.
    в мене теж є корпоративниа мобілка, на неї дзвонять лише кілька людей, але в перший же робочий день було чітко сказано: на дзвінки на той телефон повинна бути відповідь, обов*язково!!! тому щоб не нести з собою той телефон в туалет я прошу співробітника попильнувати мобілку. може в чоловіка Вашого така сама ситуація.
    мій шеф завжди повторює наскільки важливо приділяти увагу клієнту, бо якщо він раз подзвонить, другий раз подзвонить, а телефон не відповідає, то наступного разу той клієнт подзвонить до інших, а ми його втратимо.
    тим більше що та співробітниця не відповіла на дзвінок на особистий телефон.
     
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: ЗАбилам би!

    однозначно.
    ви подзвонили в особистій справі на робочий телефон, і нервуєте, що вам відповіли не те що хотіли.
    скажіть чоловіку носити особистий телефон зі собою і все буде ок.
     
  17. robik

    robik Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Телефон корпоративний - значить загального користування. Якщо не піднімають трубки в нас на фірмі потім за то сварять, мусиш відповісти на дзвінок, дати хоч якусь інформацію, навіть про відсутність людини, яка веде клієнта-абонента.
    А ось чого ваш чоловік використовує службовий телефон у власних цілях -це питання.
     
  18. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    та тут не чоловік використовує в особистих цілях, а я до нього телефоную, а від чоловіка вимагають поповнювати телефон і використовувати його в особистих цілях теж... то якийсь такий контракт від Київстару (в мене на роботі теж таке було, то ми відмовлялися, бо невигідно).
    правда, знаю-знаю, що телефон корпоративний, але на його телефонні дзвінки ніяка співробітниця насправді не відповість 0))))
    наступного разу погоню ту співробінницю по тарифах )))) і перевірю )))))

    саме смішне якраз те, що ніхто не вимагає в чоловіка отак нагально відповідати на всі дзвінки, тому знаючи цю ситуацію я так і обурююся.
    зла мабуть більше на чоловіка, чому він не носить свій особистий телефон
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: ЗАбилам би!

    оце вся і відповідь.
     
  20. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    саме в тому і полягає проблема
    1. телефон вважається корпоративним, але чоловік платить за розмови свої гроші, і ніяка співробітниця, яка вважає його загальнодоступним... вона не платить свої гроші, а відповідно гроші за "загальнодоступні розмови" йдуть з нашого сімейного бюджету - то нічого?
    2. я як клієнт (а я повірте, знаю клієнтів свого чоловіка) взагалі б не зрозуміла, чого це хтось відповідає на дзвінок, крім того, кого й сподівалися почути, ну можете казати, що це я дивна, але для мене то дико
    3. отой незрозумілий "корпоративний тариф", коли ти маєш до осовного рахунку платити свої гроші і користуватися цим телефоном як приватним, якраз спонукає мого чоловіка не носити власний телефон, бо зрештою незручно. а тепер незручно ще й мені, бо сьогодні в мене взагалі через той телефонний дзвінок пішло купу всього шкереберть

    насправді мені треба було терміново телефонувати у приватній спарві з власного телефона, мала пару копійок на рахунку і телефонувала до чоловіка, що попросити його поповнити мені рахунок, оскільки сама на мала можливості (ну трапляється іноді таке) і тут через цю тьотку я зговорила свої останні гроші так і нічого не попросивши чоловіка, а справа в мене була дійсно термінова, тепер це вже не актуально.
    НУ І ТЕПЕР СКАЖІТЬ? мені нема чого злитися? бо телефон корпоративний? і все тут?
     
Статус теми:
Закрита.