Забобони. Ваше ставлення до них

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Макарена, 28 Лютий 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    :xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:всі через то проходять!
    Доречі, мені теж не по собі було)))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Siania Дякую за 667!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Люди самі собі проблем шукають.
    Ми тиждень назад ховали свекра. Людоньки, я стільки забобонів і не знала. Ми з чоловіком тільки ходили і казали: "Та то забобон. Та шо ви таке видумуєте". Я думала, що то бабці старенькі помішані, а ні, і досить молоді люди також.
     
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    А я вже замучилась з тими забобонами. В неділю хрестимо наше дитячко, то мені вже всі вуха прожужали, щоб я в хресної спиталась, чи в неї місячних не буде. Щоб малого НІКОМУ не показувала, поки не похрестять ( з такою логікю, я дільничого лікаря і медсестру мала вигнати....а ще в роддомі малого від всіх закривати)...а ще, фоткати не можна ...бо щось там з душею йому пороблю....
     
    • Подобається Подобається x 14
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    А ще кажуть дитину поменше в личко цілувати, бо всю красу зцілуєш:)
    Ми дитину вже на наступний день після приїзду з ПБ возили по всьому місті в пошуках необхідних речей, і гуляти з ним ходили з перших же днів, а не після хрещення, хоча наших майбутніх хресних мало не силою довелося затягувати до хати, казали, що не можна до дитини до хрещення:)
    З побутових забобонів досі не можу забути про таке: не можна крихти хлібу зі столу рукою змітати, бо грошей в хаті не буде. Щоразу, як то роблю, ловлю себе на цій думці. Чоловіка спиняю, як надумає десь в хаті свистіти:) А ще бабця моя мені якось казала, що по понеділках не можна шити, прати і ще щось там робити...На що я їй згадала історію про одну несповна розуму бабцю в селі, яка всіх тих забобонів дотримувалася, а ще мало не щодня якесь церковне свято, чогось там робити не можна...так гола-боса й померла, бо ані копійчини не мала на похорони...
    Але якісь веселі забобони можна використовувати для підняття настрою собі чи оточуючим!
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    якщо у щось дуже сильно вірити то воно обов'язково з тобою трапиться!:ninja: Якщо менше уваги звертати на чорних кішок, драбини, чи 13 число все буде добре. Людина завжди шукає причини, не вже, якщо вам перебігла чорна кішка дорогу це якось кардинально змінить ваше життя чи навіть хід сьогоднішнього дня!? Чи коли незаміжня дівчина впіймає букет нареченої то вона на протязі року вийде заміж, ви б знали скільки я тих букетів вже перелапала :ninja: Вірити треба тільки у добре! :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    декілька таткових "забобон"
    сміття після заходу сонця не виносити, кришку на унітазі завжди закривати, чоловік з дружиною бокалами не стукаються, поріг тільки правою ногою переступати:xaxa::xaxa::xaxa:
    але я люблю ці прикольчики, бо вони таткові:xaxa:
    мені з них весело:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Про забобони є дуже гарний фільм "Ключ від всіх дверей". Суть така: забобони не мають над тобою сили, поки ти в них не віриш. Як тільки починаєш задумуватися над тим чи іншим, мимоволі починаєш вірити. Вагітним і вразливим не дивитися!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    О, а я то думаю чого мені завжди грошей бракує.:xaxa:
    До речі, тепер теж буду про це думати. А це й на краще, стіл чистіший буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    а я шось те є, як його, трішки забобонна. Ну неможна сказати шо на все так реагую, але якісь острахи є...:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    А завтра п"я тниця 13:radist:-так що всі "забобонятка",краще сидіть вдома!!!:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    краще з коліжанками піти на пиво :)
     
  13. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Мама сьогодні розказувала, що слухала вчора радіопередачу про забобони:). Розбирали всі забобони пов"язані з числом 13. НАприклад, один учасник розказував, що є забобон - не сідати за стіл, коли 13 людей, бо один з них обов"язково помре. На це журналістка (здається Світлана Пиркало) сказала: ну так, не те що один, вони всі рано чи пізно помруть, так що забобон правильний...Далі мама не пригадує, але каже, дуже сміялася.
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    То точно! А скільки забабон для вагітних! Не думала, що моя свекруха-вчителька (інтелігенція!) їх стільки знає! І те не роби, і се.І кота не гладь, і чічку якусь на себе вчепи. Я АБСОЛЮТНО НІЧОГО не виконувала, тільки сміялась, і все наперед покупляла (не можна ніби), і все було добре. ВВажаю, що це залежить від людини - або віриш, і тоді воно здійснюється, або не віриш.......Сила думки, самонавіювання дууууже велика.......
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    А я думала, що це так позначають , що в колясці дівчинка, особливо коли коляска нейтральних кольорів:confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Випадково зайшла на сайт, де розписані різні словянські забобони і пояснення звідки вони взялися. Цікаво досить. Багато з них пояснювалися містично, хоча насправді мають реальні пояснення (як із сіллю)
    http://paganism.msk.ru/primety/prim01.htm
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    О Боже!!!то як почнеш вірити всі ті забобони,то краще взагалі невагітніти:confused:або сидіти в дома ніц небачити.
     
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Та я ж дала посилання не для того, щоб вірити. Мені особисто було просто цікаво як це все пояснюють. В забобони я не вірю. Але чула про багато забобон, а чому так не знаю. Думала, може ще комусь цікаво.:confused:
    Хоча тому, хто у все це вірить мабуть не варто на той сайт заходити:8:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Vesnyanka,Дякую.Дуже пізнавальна ссилка!Навіть для заг.розвитку.а то от кажуть "віддай мишці зубік",а що воно таке ніхто не знає!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    В забобони не вірю.. Хіба часом зауважую, що підсвідомо чогось уникаю, тоді перевчаю себе. Ото сила традицій:) В нашому будинку - виводок чорних кошенят, що повиростали. Їх завжди купа біля будинку. Тож забобонним не вийти, щоб якесь не перебігло, співчуваю таким:)))
    Нещодавно повернулась додому перед покупками, бо забула телефон. Мама сказала, що хто так робить. То я повернулась з купою подарунків (чогось чоловікові захтілось мене потішити хоч в той день).
    Все життя своє спостерігаю купу не співпадінь з забобонами.. Напевно так відбувається тому, що я САМЕ ЦЕ і хочу бачити:)
     
    • Подобається Подобається x 3