Забобони. Ваше ставлення до них

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Макарена, 28 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    :suicide:О, мені також таке закидали. "Устя не чітко говорить, бо ви (тобто батьки) не признавалися що вагітні". Але мене якось не зачепило:confused::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    а мені закидали, що нечітко говорить, бо підстригли до року:ninja::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    а як вам таке шо фото дитини не можна в неті нікому показувати бо врічут, особливо з хрестин, бо ті знимки мают особливу енергетику...?
    або одіж на вулицю на виворіт вдягати і шпильки чіпляти... а коли виросте то трусики вдягати на виворіт (зара добре шо хоть памперси не кажут так вдівати)..

    я в то всьо не вірю, але дурних довкола багато чомусь....
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    А мені от на днях сказали, що неможна дитину ложити спати, коли сонце заходить! :8: То, що виходить треба катувати дитину, щоб терпіло (синок у нас спить двічі на день)...Хай вже краще сонечко під нас підтасовується :xaxa:
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    У вас просто злостива й егоїстична свекруха. І це не забобон, це її вигадка. :bad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Ми теж не признавались:xaxa:але начебто все змовою гаразд:confused:
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Моя мені у вівторок те саме сказала, ми були в церкві, то вона мені потім про шпильку почала торочити... Я відповіла, що дитина має хрестик на шиї. На цьому і дискусія закінчилась:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Я усі забобони переводжу на свій лад:
    - якщо чорний котяра перебіг вулицю,
    то кажу просебе:"Чорна кішка- на щасливу доріжку" ;)
    - якщо з порожнім відром хтось перейде - то я знаю,
    що мені все буде легко вдаватися (відро ж легке) :)



    А у вроки я вірю, вірніше у злий чи заздрісний погляд, після якого стає недобре.
    Часом так вміють подивитися, що людина аж спотикнеться чи навіть впаде:confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Нещодавно народила моя єдина двоюрідна сестра...Коли будуть хрестини не сказала, бо, по її словам, можна зврочити - попередила за 2 дні до того, що призвело до масси незручностей. Фото малої ммскою не скинула - дитинку можна врікти, а коли я запитала, як буде називати, то було наче образа - таке казати НЕМОЖНА ДО ХРЕСТИН!!! А ще хрестити треба в перший, максимум в другий тиждень після народження, бо якщо ні - до дитинки злий підступає!!:8: :8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:
    А ще під час вагітності вони з чоловіком навіть не думали, як називати( бо не можна!), не купили ЖОДНОЇ лашки, і в роддомі все позичала....:ninja:

    :suicide::suicide::suicide:
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    В нас в ПБ в палаті теж дівчина була така..... мало того що не взяла з собою жодної одежинки для дитини з дому, так і не купляла їх зовсім. Аж потім перед випискою купила щось в медсестер які носили новий дитячий одяг по палатам на продаж.... і отаке невипране, непрасоване, вділа на дитинку на виписку....капець...

    А мені мої всі родичі теж казали щоб нічого не купляла...але то таке незрівнянне задоволення ходити і вибирати дитячі речі... все таке малесеньке, гарне.... стільки позитивних емоцій.... і вони того всього хотіли мене позбавити... ніфіга..... ми з чоловіком все купили наперед... і одяг, і кроватку, і коляску і багато чого іншого. Та і я вже в пологовому була спокійна що свекруха чи моя мама не куплять щось на свій смак, бо смаки в нас різні.

    А нарахунок вроків..... дуже дивна річ але мабуть я таки трохи вірю....
    Мене скажімо ніхто ніколи не врікав...але от мого брата молодшого, була в нас жінка знайома в сусідньому будинку.... от коли вона нам не траплялась на дорозі, спочатку все в порядку, дитина як дитина, грається, спить, їсть нормально... а тільки вона нас бачила одразу починала: ой який в вас хлопчик гарний, ой які щічки... ой які очки, ой як посміхається...... все, 15 хвилин і брат був сам не свій, вже не грається, не сміється, капризує, ніц не хоче і не заспокоїти нічим.... І такие траплялось постійно коли вона його бачила і таке казала. Вже потім старались обминати її коли бачила здалеку... і все тоді було добре.
    Брату тоді було 1,5-2 роки, потім та жінка померла і більше його ніхто ніколи теж не врікав.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Щодо вроків, то по сусідству з моїми батьками живе одна вже старша жінка. Кажуть, що вона має недобре око, чи як то там кажуть. То колись її чоловік щось робив в нас, прийшла жінка подивилася. Після того чоловік сказав,що прийде завтра доробляти, бо все,що зробить вже сьогодні, скоро поламається, бо це побачила його дружина. І зараз та жінка не виходить спеціально на вулицю, коли гуляє моя доця, щою не подивитися на неї і не вректи. Чесно, мені шкода ту жінку, бо сама вірить в свій "недобрий" погляд.
    А щодо вроків дітей, то зазвичай це стається, коли дитина перебуває в оточенні багатьох людей. Можливо, саме та кількість людей втомлює дитину і вона починає через це вередувати, виглядає втомленою.
    Ну і ще має значення чи вірить людина у вроки. Якщо так, то її легше вректи. і якщо дитині казати, що тебе та тьотя може вректи, то дитина буде боятися ту чи іншу людину і кожна зустріч з нею буде закінчуватися "вроками", тобто хвилюванням дитини, її страхом і хворобливістю. Така моя позиція.
    А ще моя мама дуже хотіла Христинці на хрестини подарувати золоту шпильку,щоб мала її носила, тоді не вречуть. Я маму переконала, що нам того не треба :) Але ж вміють на забобонності людей ще й бізнес робити (я пр золоті шпильки в магазинах) :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Я не вірю в жодні відомі/поширені забобони,зате маю "свою забобону",котра в мене справджується на 100%:яктільки вночі присниться колишній бойфренд-на наступний день серйозна сварка з чоловіком гарантована....ось так:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Мабуть,що є.Оскільки нещодавно була у родички,яка на третьому поверсі лежала в 11 палаті, а за нею ще 3 було..
     
  14. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    О, для мене такий забобон то сон про мою колишню вчительку біології і її довжелезні червоні нігті:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Як на мене, то ви сплутали тут вроки і звичайну втому від галасу та натовпу. До вроків то ніц не має.
    Мене останній раз врекли на летовищі в Торонто. ТАК зле ще мені ніколи не було. І душно, і в голові паморочилося, в очах потемніло, мусіла сісти й зняти куртку. Враження було, що треба буде шкіру знімати.
    Чоловік зазвичай у таких випадках щось їсть, і мені це помагало, але того разу я відчула, що ніц не ковтну з їди, попросила його купити мені води. Випила води, подихала глибоко і перейшло. Отакі дивацтва. :confused:

    Тут вже стільки разів так писали, що не стримаюся й поправлю.
    Забобон - чоловічого роду. І в множині буде "забобонів": існує багато забобонів.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    В мене теж таке подібне. Одного разу приснився - а на другий день "розгулялася" криза і долар за пару днів виріс до 11.50...:8: А наступного разу приснився - лімфовузол напух на шиї...:8: І ще пам"ятаю, що снився мені колишній "ухажор" перед війною в Грузії:8:. Аж страх бере:8:.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. kleopatra

    kleopatra Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Ну на рахунок місячних у хресної мами, то можу сказати , що це не забобон:confused:, а християнська релігія каже те, що взагалі жінка, у якої місячні, не має права заходити у церкву, тому що образно кажучи вона є нечиста. Просто зараз цього ніхто не дотримується так як раніше. От і все. А нехрещена дитина не має захисту , і тому вона дуже чутлива до людських поглядів.

    От чорні коти і пусте відро- ось це дійсно людські вигадки
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Щодо нечистоти жінки, то вам сюди - http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41147
    І про нечистоту жінки від менструації говорить не християнство, а іудаїзм. У Новому Завіті мова про цілковиту іншу нечистоту.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Я не вірю в забобони. В нашій родині таким ніколи не переймались, мені не передали тих забобонних "традицій". Єдине, що пам'ятаю з дитинства - як ставало погано - значить дитину врікли. Тоді з мене знімали вроки: губами збирали з чола уявні вроки і спльовували їх через плече і казали: "На пса вроки, а на дитину скоки". А тоді давали пити свяченої води. Чи це забобон? :confused: Чи хтось знає подібне?
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Забобони.Ваше ставлення до них

    Галичанко, то не забобон, то на чари схоже. Домашні, прості, але чари. :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1