Зачіска для нареченої

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    у мене були фрезії. витримали чудово. жодних зауважень не маю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    а чим були закріплені? якась капсулка? чи обмотані і щось?

    ---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:50 ----------

    маю наувазі зволоження самої рослини
     
  3. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Якраз була дуже здивована тим, що зволоження жодного не було, а витримали дуже добре
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Постало питання у виборі весільної зачіски і, відповідно, майстрині.
    Свого перукаря не маю, бо завжди не задоволена стрижкою/зачіскою. Варіант шукати далі не підходить. Можете порекомендувати майстринь в ПП.
    І ще: за скільки часу ви домовлялись за зачіску? Мене тут лякають, що то треба вже і негайно, бо хороших спеціалістів швидко розберуть.
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    А які тобі зачіски взагалі подобаються? Свою перукарку можу порадити хіба що на щось простеньке - в мене була вуалетка, то зачіска робилась під неї.
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Активно шукати почала десь за 2-3 місяці, тоді десь і домовилася. Сама не знаю чому так вийшло, бо зазвичай роблю все заздалегідь.
    Багато варіантів порадили дівчата тут і знайомі наречені знайомих:) Але я не змогла отак обрати когось просто по рекомендаціям + деякі зразу відкидалися через розташування салону або захмарну вартість.
    Так вийшло, що зачіски на розписку і весілля робили різні майстрині з одного салону. Першою залишилася не дуже задоволена (але сама зачіска була дуже класна, протрималася от не дуже довго), а от другою ще з перших розмов зрозуміла, що все буде гуд. Зробила ще потім пробну, але то більше для того, щоб визначитися з самою зачіскою. Вагомим моментом у виборі було те, щоб перукар і візажист були спрацьованим тандемом.
    Тому особисто мені легше було обирати по фото готових робіт в соцмережах.
    Якщо хочеш, маякни у вк - скину посилання, що мені приглянулися.
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Для мене це найважче питання, яке тільки може виникнути при весільних клопотах. :girl_cray:
    Поки відпускаю, бо хочу мати своє довше волосся. А якщо не відросте до потрібної довжини, тьфу-тьфу-тьфу!, то мабуть буде причіпне.
    Мені теж вже по територіальному принципу багато варіантів відпадає само собою. І за вартість зачісок для наречених чула багато що. Варто до слова "зачіска" додати слово "весільна" як вона автоматом стає дорожчою у 2-3 рази!
    Я собі так подумала, що конкретно із самою зачіскою можна визначитись ближче до дати. Зараз головне знайти майстриню, яка мені підійде і налаштує на позитив.
    За всі свої походеньки до перукарів, я повністю задоволена лиш один раз - на Перше Причастя. Частково задоволена зачіскою, яку мені робили на весілля до сестри, де я була дружкою. А частково тому, що пояснювала/наголошувала їм, що моє волосся треба добряче зафіксувати, бо танцювати я люблю і, відповідно, зачіска стрибає зі мною. Одним словом, до середини весілля вона вже втратила "товарний вигляд".
    Щодо решти перукарів і моїх зачісок - то суцільне розчарування. При чому кожного разу :sad:
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    Ура! Я сьогодні підстриглась і заодно домовилась за весільну зачіску :girl_claping:
    Все-таки знайшла я майстриню, яка надцять років тому робила мені марафет на голові до Першого Причастя. Надибала її у "Центрі здоров'я та краси" на Пасічній (Наталя). Все якось так класно пройшло, так як я хотіла
    Хтось з посиденьок може користувався її послугами?
     
  9. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    У мене була така зачіска. Щоправда фото зроблене після весілля, то вже трохи волосся розкуйовдилось після зняття фати. Хоча там, де з фатою фото, то там теж вже трохи розпатлане :)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Зачіска для нареченої

    ДІвчата в кого фата була з французької сітки? Ті дирочки в ній такі дрібнесенькі, мені здається що гранадлі туди не пролізуть, як прикріпляється така фата?
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Вам в салоні пришиють таку спеціальну "жабку", типу як для тресів. Але мусите пояснити добре, яка буде зачіска і куди будуть чіпляти фату - ближче до чола чи потилиці.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ірусь, а мені хіба так кріпили?
     
  13. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Дівчата, порадьте в ПП перукаря та візажиста 2 в 1, який би працював на виїзді додому:connie_pull-pigtail
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2015
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    в мене зачіска була класна,і трималась аж до ранку,волосся накрутили на плойку,зібрали ззаду у велику гульку,гарно призбирали і уклали пасма біля лиця,схоже навіть на ретро було,на гульку начепила фату,більше ніяких прикарас не додававала,фата була пишна,довга і нічого не потрібно було вже це точно)
     
  15. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    А мені моя перукарка одразу порекомендувала купити гренадлі без "гульочок" на кінцях. Так і зробила, фата добре трималась.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    оце щось дьорнуло переглянути фото з зачісками, і як вам заздрю, власниці рівного волосся, яке можна вкласти і просто зафіксувати лаком. насолоджуйтеся моментом викласти найнайромантичнішу зачіску і гарно підібрати фату, бо на мене вилили стільки лаку, що я дихати не могла, але волосся виглдало "як завжди".
     
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Гг... Рівне волосся, яке просто взяли і вклали, як хотілося. Потім вилили літри лаку. А потім ті три п'юрка виглядали " як завжди". Так що не переймайтеся. :)
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а всіляки косички, локони, хвилі.
    на мому було заплетено-закручено по мінімуму, але це було зовсім не помітно.
     
  19. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Розлітається і розпускається дуже швидко. Навіть з лаком. Ще й виглядає як не помита тиждень голова. Але це може в мене так. Може в кого густіше- твердіше, то краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ага, є таке пряме волосся яке не тримає ніякий лак і всілякі локони-хвилі лише у мріях, а в реальності випрямляються за 1 год. :girl_crazy:
    Тому на весіллі у мене була велика "гулька" і середньої довжини "іспанська" фата поверх неї. Щось фото ззаду не знайшла, але отут трохи видно


    Зате я мала чистий спокій з тою зачіскою бо в неочікуваних +30С (в кінці квітня) інша би мені заважала і парила :)
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1