Загинув Кузьма Скрябін

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Нікуся, 2 Лютий 2015.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    ото й Славко з ... Біличкою
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Сьогодні в нашому місці організували певні урочистості з нагоди дня захисту дітей. Дитячі посмішки довкола, такий гамір стоїть, вмикають одну пісню за іншою і ... звучить "Мам" Кузьми. В мене мурашки по шкірі, не можу до кінця усвідомити, що його вже немає з нами, наче шок. Ми купили квитки на концерт, але тепер чую, що то буде тяжко...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Вакарчук...уумммм...супер, але чомусь від інших немає того відчуття що за душу бере, слухаю їх а чую Скрябіна...той голос дражливий((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    вони зачепили просто за душу......
    дуже по справжньому, навіть не знаю як описати.. гарно, не так як всі інші....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    а хто з Табаковим ще співає? нікого не впізнаю
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ідентифікувала тільки Мілу Нітіч
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    IMG_20150601_235415.jpg IMG_20150601_235423.jpg IMG_20150601_235439.jpg IMG_20150601_235452.jpg IMG_20150601_235534.jpg IMG_20150601_235536.jpg IMG_20150601_235552.jpg IMG_20150601_235555.jpg IMG_20150601_235722.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Віктор Павлік - ніяк
    Бумбокс (Андрій) - мурашки.
    Піанобой - я плакала
    Хтось мені невідомий про "Саня-друг" - нема ні слів, ні дихання, серце стискається
    Могилевська - Старі фотографії - найкраща, для мене пісня після Мам - просто пройшла мимо вух
    Хто співав МАМ, навіть не пам"ятаю, я чула Кузьму.
     
  9. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    "Мам" включили запис, і я думаю це правильно. Хто б ще міг так заспівати.Я від цієі пісні і до кінця плакала і не могла стриматись.
    А ше як показували сім'ю, то дійсно серце стискалось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Олег Собчук СКАЙ
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    з "Мам"зробили дуже правильно, співав Кузьма, грали "Скрябін", і був пустий мікрофон.
    Це було так, що не передати.
    Справді, саме цю пісню не варто переспівувати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 8
  12. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Як же мені сподобалась пісня "шампанські очі". Весь день її наспівую. І piano boy виконав її просто супер. В цій пісні весь справжній Кузьма.(((((
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Ми вже повернулись з концерту. То було надзвичайно!!!! Емоції досі не вщухають! Як казала Руслана не кажіть що він був, він Є!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    І ми щойно звідти! Переказувати не буду, таке треба відчувати! )

    Кузьма там був!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ми теж були, дуже сподобався Оторвальд і Скай. Лобода мені все підпортила. Пісню Старі фотографії мала співати не Могилевська. А так концерт і атмосфера чудові!

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. zdorov

    zdorov Well-Known Member

     
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А часом не знаєте чи буде відео з концерту, так як було на 1+1 з Київським виступом.
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    навряд, телеверсію точно не знімали.
    хіба би будуть просто відео
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Напружена ситуація виникла через найменування скверу на честь Кузьми Скрябіна. Визначене місце змінювалось виконавчим комітетом ЛМР 4 рази. Батьки написали звернення на ім’я міського голови Андрія Садового, в якому відмовились від будь-яких заходів щодо вшанування ім’я Андрія Кузьменка.
    За словами батьків музиканта, міська влада запропонувала місце, де зараз стоїть пам’ятник комуністичному діячу Степану Тудору (площа Євгена Маланюка). Зносити постамент відмовились, тож локацію змінили. «Сказали, що назвуть ім’ям нашого сина якийсь сквер поблизу Високого замку, потім запропонували площу Гасина (біля бібліотеки Стефаника, на перетині вулиць Коперника і Стефаника), – розповідає Ольга Кузьменко. – Минулого тижня на засідання виконкому ЛМР це рішення теж не було проголосовано. Ми більше не можемо терпіти цього знущання над пам’яттю про нашого сина. Це ж не була наше прохання, перейменувати сквер запропонували чиновники. Що тепер нам, просити когось? Андрійко сказав би: «Мамцю, не принижуйся». Тому ми написали цю заяву на ім’я міського голови».
    - See more at: http://tvoemisto.tv/news/batky_kuzm...uvaty_ih_syna_71754.html#sthash.VAoXJ2XG.dpuf

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Не знаю чи пишу у відповідній темці але пасує більш сюди. Дівчата! Подивіться яка чудова гра для мобільного для Ваших діточок ( її вже можна скачувати) озвучена Кузьмою. http://www.032.ua/news/914503
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1