Закрепи у немовляток

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем RoksanaVW, 24 Вересень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну та неовлята плачуть, не без того. В моєі малоі каки були щодні і часто. Тим не менше вона теж плакала і животик бурчав, і тужилась.. Пережили
     
  2. Kunynets

    Kunynets New Member

    Зрозуміла, дякую вам
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В принципі закрепи можуть бути від суміші. Зверніться до педіатра. Вони в сумішах ніби розбираються і можуть щось порадити.
     
  4. Kunynets

    Kunynets New Member

    Каже що хороша в нас суміш, але дякую
     
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Варіант,що суміш не підходить, так навіть хороша суміш може не підходити вашій дитині. Ви не додаєте рідини, такожможе бути....Але наймудріше з моєї точки зору було би налагодити грудне вигудовування, тобто збитися з сумішей. Те що молока мало і прочеє, то єресь. ВАм потрібно до консультанка по грудному вигудовуванню і будете мати спокій, бо фактично дитина на ГВ може не какати до 7днів і то не проблема. НА суміші має какати щодня....А далі мала би бути довга лекція про переваги ГВ, але нехай її вам прочитає консультант.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Дівчата, потребую поради. Доні 1 місяць і 24 дні. З самого народження у неї проблеми з животиком ( викручується уві сні, будиться, сокоче ніжками ) З третього тижня у нас почались справжні коліки, сильний крик по три години до хрипоти і посиніння. Після пологів мала ускладнення і приймала антибіотики. Лікар не призначив пробіотиків і тому ми пили їх через два тижні після лікування вже за порадою педіатра. Доня з народження була на сумішах, так як народилася великою, а молока не було багато. Але зараз ми повністю перейшли на грудне вигодовування. Ми пережили і зелені какашки і слиз (повністю виключила молочне і слиз пройшов) а тепер вона вже третій день не какає. Я хвилююсь, бо кряхтить, плаче, тріпає ніжками і як на мене, менше їсть цицю. У мене зі стільцем та ж проблема. Ні Хілак, ні Дуфалак не допомагають. Ходжу раз в 4 дні і те з клізмою. Як налагодити ту справу?
     
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Здається на ГВ до 10 днів не какати - то норма. І те, що тужиться і кряхтить теж нормально. Можете ще запитати в консультантів з львівської групи підтримки ГВ ( хоч думаю, що вони теж вам скажуть , що то нормально).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @Thebestnata, дякую. Я читала про 10 днів, але з моїм панічним характером е знаю чи витримала б. Я просто хвилююсь, що ті мої токсини зашкодять їй.
     
  9. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Ви багато п"єте чистої води? Їште більше овочів, компот з чорносливу. Дитині попробуйте допомогти, потримайте над мискою в позі висаджування
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Як я вас розумію, у нас була та ж ситуація. Аналогічно антибіотики, зелені каки, плачі, в мене теж проблеми з туалетом. Правда, у дитини закрепів не спостерігала (зараз 3-4 рази на день). За порадою педіатра пили ми обидвоє Прему протягом місяця (з 1 до 2 місяців). Але я не можу сказати, що сталося чудо. Мені так точно не помогла, дотепер мучуся, а в малої все одно на ній були через раз зелені каки. Проте поміг час, десь як минуло 2 місяці доні стало легше, уже нема отих годинних плачів. Ще кряхтить голосно, як какає, тужиться, але робить свою справу. Їй допомагає, коли я під час тих кряхтінь виложую її собі на живіт і підтягую ніжки. Так полежить, покряхтить і облегчиться.
    Щодо вас, то клізми - то не діло, слідкуйте, щоб вм кожного дня відвідували туалет, бо чим далі, тим стає гірше животу. Я не знайшла універсального засобу, але роблю все- обмежила все мучне, кефір звечора, настій чорносливу зранку, гарбуз печений, варений і т.д. Надіюся, що це колись мине)
     
  11. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Я п'ю багато рідини. Лактаційні чаї, зелений, не міцний чорний. П'ю тепле, щоб пробували молоко. В мене дієта строга. З овочів їм не сирі буряк, моркву, кабачок, гарбуз зупки овочеві, кашки, інколи картоплю. З фруктів хіба печене яблучко з гарбузом, рідко. Боюсь щось нове вводити в раціон, хочу дочекатися тих три місяці, щоб пройшли коліки.
     
  12. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @Gloria Tempus, моя вередулька не любить лежати на животику. Ледве стовпчиком після годування ношу, і те задурюю, відволікаю. Роблю масажик животика, перевертаю на бочки, роблю зарядку ніжками, ношу в позі висаджування. Але коли вона нервова, то ці всі процедури хіба по пів хвилини роблю. Ми пили і Біогаю і Біоспорин, і на них були зелені каки і слиз... зараз я дала собі спокій з ліками. Налаштувалась чекати поки сформується ШКТ, а раптом легше стане. І тут ті закрепи. Якийсь безперервний потік тривог)))
     
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчата, я якось читала статтю про колір как. І там було багато фотографій з повними підгузками;) і кольори там були різноманітні. Бо на ГВ ( але виключно гв) колір може бути від жовтого до коричневого. Я себе тим заспокоюю, бо час від часу в моєї малої теж бувають зеленуваті. Якщо знайду статтю, то кину. Але наскільки я зрозуміла, що колір залежить від нового продукту, який з'їсть мама. І це не обов'язково погано. Хай хтось більш досвідчений з мам, шось про це скаже.
    І коліки ж ніби не залежать від харчування. Щоб мама не їла, чи їла, але якщо незрілий ШКТ, то і ліки не гарантіч, що поможуть. Нема ніби точної інформації, що пробіотики ( чи як там їх правильно) допомагають від коліків. Ну може в кожного індивідуально, але думаю дієта мами погана і для мами, і для дитинки. Я сиділа на дієті 3 тижні, бо була настрашена лікарями зразу після пологів. А потім зірвалася і почала їсти майже все. )Доця плакала і при дієті і без неї, тому не думаю, що це від харчування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    @Трендючка, маю до Вас кілька питання, чи доня мала закрепи з народження (можливо, з народження закрепів не було і вона какала декілька разів)? Чи почались закрепи у певний період і не проходять?
     
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я чула, що зелені - якщо забагато переднього молока дитина висмоктує. Тобто не добирається до заднього, зачасто мама груди міняє.
    --- дописи об"єднано, 24 Жовтень 2018 ---
    от і даремно. Сире яблуко - і ви гарантовано підете в туалет :) Я п'ю ще чай з ромашки - має послаблюючий ефект як для мене так і для дитини. Більше клітковини вам треба їсти.
    --- дописи об"єднано, 24 Жовтень 2018 ---
    а ще до чаю додою насіння кропу. Мала так гарно пукає потім)
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Сокровища малышкового подгузника. Про какашки снова и снова.
    ось стаття, але попереджаю про не сильно приємні фото как:))
    --- дописи об"єднано, 24 Жовтень 2018 ---
    @Virchuk, може бути. Бо молока багато, і я відчуваю , що ще багато залишається після того , як мала поїсть. Я розумію, що все не з'їсть так і так, але може наїстися тільки отим рідким переднім. Раніше їла довго, а зараз як коли, може і годину, а може і пару хвилин. За пару хвилин навряд чи добереться до заднього. Але стараюся часто не міняти груди.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    вам потрібна вода. а не зупа з чаїв. попробуйте замінити на теплу воду з медом чи лимоном чи чим там хочете хоч 3 рази в день.
    і лактаційні чаї це шкідлива штука. детальніше питайтесь в консультанта по гв, але не того, що сидить в пологовому
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Щодо дієти і коліків, то я цілком згодна, тому теж не раджу форумлянці так жорстко себе обмежувати. Чи я сиділа на одній вівсянці, чи їла майже все, то дитина все одно кричала. Тому в їжі я собі дала спокій, не їм тільки смаженого і те, що викликає точно здуття. Щодо пробіотиків, то ми їх пили не від коліків, а через те, що після КР були антибіотики, які мені вщент руйнують мікрофлору. І щоб потім знову її відновити у мене йдуть місяці, не знаю, чому у мене такий чутливий ШКТ.
    Щодо зелених какульок, то таки у нас був зв'язок із травленням, бо вони були зеленющі як трава і з таким запашком. Тепер вже є і жовтенькі, і коричневі, і з відтінком зеленого, але не такі страшні, як були раніше.

    От я пю зранку теплу воду з медом або відвар із чорносливом, на жаль, не помагає. Але справді багато пити води протягом дня не можу, бо в мене на противагу форумлянці навпаки достатня лактація і кількість випитого дотепер дуже впливає на кількість молока.
    --- дописи об"єднано, 24 Жовтень 2018 ---
    В нас не може бути, бо правило одне годування - одна циця в нас діє практично завжди. Причому вона реально довго зависає на груді і по відчуттях висмоктує гарно. Тож у нас таки від незрілості ШКТ і в додачу прийому АБ мамою оті каки негарні були.
     
  19. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Закрепів не було, доня какала то по 3-5 разів, то по 1-2 різними кольорами, але стабільно. З народження були суміші. А зараз, днів 5 ми вже виключно на грудному.
     
  20. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @Thebestnata, дякую за статтю. Каками нас не злякаєш, хіба порадуєш)))
    @HOPIC, буду пити воду. А чому шкідливі лактаційні чаї? Там склад кріп, фенхель і ромашка. Після них добре набирають груди, ну і я не хвилююсь, що мала голодна. Я до останнього робила суміші, хоча доня вже давно випльовувала пляшку ( з головою не в порядку, але така я вже є )
    @Gloria Tempus, також згідна, що коліки не залежать від харчування, але... я краще почекаю тих трьох місяців і тоді вже буду потихеньку вводити щось нове. А закрепи у мене точно від антибіотиків. Я і до вагітності мала з кишківником трафунки. Але все таки мені цікаво, чому коли в мами закрепи, то і в дитини?