Закрепи у немовляток

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем RoksanaVW, 24 Вересень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Трендючка, спільна мікрофлора) якщо вас від чогось дує, то і дитину може . Так і з іншим.
    Ну лактаційні чаї ефекту не дають. Це все реклама, або плацебо. Часте прикладання дає більше молока.
    Але ви молодці, що змогли перейти на ГВ.
    І коліки не обов'язково пройдуть у 3 місяці, це так приблизно. Можуть і в пів року) я і зараз невпевнена, що в нас пройшли)Тому можете пробувати вводити по одному новому продукту в день. Овочі і фрукти - обов'язково, там ж вітамінів багато.
    --- дописи об"єднано, 24 Жовтень 2018 ---
    І ще знаходила інформацію, що фенхель є токсичним для немовлят. Його не можна вживати ні мамі, ні дитині. Перепитайте про це у Львівській групі підтримки ГВ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    кріп ще кажись нічого, здається коли у вас вздуття живота після гороху чи квасолі. а дитині воно нащо))?
    спробуйте ківі. маточок на початок. правда, дівчата казали, що безвідмовно помагає ціле, я не пробувала, мені вистачає склянки теплого молока з медом наніч))
    і до 3 міс не чекайте - ваші запаси не вічні, звідки думаєте оці штуки , що від годування грудьми зуби летять і взагалі мама, як трактором переїхала, своє здоров"я загубила? якщо нічо не їсти - то і виглядаєш відповідно. та радянська строга дієте годуючих мам - це щось з чимось. ніхто не каже вам їсти снікерси і запивати кока-колою
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
  4. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Оце власне я й хотіла почути.
    Чи варто радити чи лякати, але Вам варто знати і таку сторону закрепів у немовлят...
    У нас було так.
    Моя перша доня також ходила по 5-6 разів вдень какати, доки після першого місяця не стався у мене мастит від золотистого стафілококу. Відповідно, через молоко бактерії передались дитині. З цього дня кількість випорожнень щодня зменшувалась. Почались крики, ніби як від коліків.
    Через місяць уже без клізми дитина не могла покакати...
    Отже, якщо закрепи загострюються (стають щоденним явищем), може варто здати аналізи.
    Раніше їх робили на Зеленій, 12. Ми здавали кал у підгузнику та молоко з грудей.
     
  5. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @HOPIC, цілком погоджуюсь. Треба ще переключити щось в голові і пробувати потроху їсти все. Хочеться мені фруктів страшенно!
    @Thebestnata, пів року... Хочеться вірити, що швидше))) дякую за посилання, треба вивчати тему ГВ. Вона зараз так не стабільно прикладається. У нас часто плутаються дні з ночами. Нема такого, щоб вона кожні дві-три години їла. Бувають перерви по 4-5 годин, буває, що не випускає груди 2 години поспіль. Зараз, коли не какає, взагалі з плачами їсть, випльовує.
    @matematyka мені педіатр сказала здати в лабораторію на Зеленій мій кал) Не знаю що робити. Якщо здавати аналізи доці, боюсь, що все одно висіють якусь гидоту. Але буду спостерігати. Якщо таки закрепи посилюватимуться, буду діяти.
    Дівчата, а підкажіть, можливо хтось знає. Чула, що є гліцеринові свічки від закрепів. Я вже на крайній випадок страхуюсь. Бо трубочка нам нічого не дає. А доня сьогодні вже цілий день просинається з плачами, цілий день на ручках колишу, скачу на фітболі.
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    тримайте краще отак, як в статті, ліпше за свічку)
    Дитина без підгузка. Метод природної гігієни (частина 2) | Львівська група підтримки грудного вигодовування
     
  7. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @HOPIC, прочитала. Не знаю чи вийде у нас (хоча я по природі у всьому сумніваюсь і можливо варто спробувати)Вона в мене теплолюбива, як і я. Не довго любить бути без памперса. Трясе губою і хниче. Моя температура комфорту 23. Якщо нижче, мерзнемо