Залетіти, щоб вийти заміж

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lulu, 13 Листопад 2007.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    +1
    Але не про кого, а взагалі - спільної мети, яка б об"єднувала, ну бо дискотеки чи бізнес то таки недостатня спільність. А діти - то занадто великий ризик для них, бо мати якось викрутиться, а дитина, що може ще більше відлякати чоловіка, буде розраховуватись за "помилку".
    Маю одну знайому, що 6 років жила з чоловіком, а він все ніяк. ЇЇ ніби заціпило на ньому. Навіть при тім, що він якось загуляв-очі закрила, бо не могла жити без нього. Оточуючим здавалось, що вона з глузду з"їхала, що він її покине бо стане нецікаво. Знаєте, а вона дочекалася коли він вирішив все ж одружитись, а потім вже завагітніла. Принаймні вона довела, що дійсно любить, бо не кинула, і що ця любов чиста, бо не спекулювала нічим, насильно не одружувала. Дай їм Бог. Імхо,але здається діти в такій сім"ї мали б бути щасливі, бо принаймні жінка в ній розумна й терпляча точно.))
    Це щодо такої вже сильної любові. А чоловікам дійсно теперка добре живеться у громадянських шлюбах, змінювати нічого не хочеться. Та я зрештою прихильниця інших прив"язувань. Це має бути любов, свідома любов, яка змусить його запропонувати заміжжя.
    Хоча виправдовую невеличкі хитрощі - спільні ремонти, друзі, приготування вечерь - щоб у двох людей був свій спільний світ, і обов"язково файний;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Туся

    Туся Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Ні, дитина від першого

    Додано через 19 хвилин
    І ще одна історійка, протилежна вже. Хлопець бігав за дівчиною, а вона до нього відносилась несерйозно, і зустрічалася з іншим. Але й його повністю не "відшивала". Одного разу посварившись з своїм коханим, поверталась вся в сльозах. І за іронією долі зустрілась випадково з тим хлопцем. Він взявся її втішати, признавався в коханні, вони випили багато вина, пішли до нього.. і вона від того втішання завагітніла... :rolleyes: Він то зробив спеціально.
    Ледве -ледве вмовив її вийти заміж за нього, а вона все відпиралась... Навіть подумувала дитину нав'язати свому хлопцеві, але совість не позволила. І вийшла..
    Живуть вже 10 років. Чи вона щаслива? Можливо..
    Але я сама чула як на одному святкуванні вона випила напевне зайвого, і кричала до нього - Ти мені все життя скалічив!!!!!!!!
    Хоча він до неї гарно відноситься...
    Якось аж сумно стало мені... :sad:
     
  3. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Я в цьому нічого поганого не бачу, бо якщо чоловік не хоче одружуватись то ти його ніяк не заставиш, але якщо жінка в ньому впевнена то чому б і ні, може він не наважується :)

    А історія у мене така:
    Сестра моя завагітніла а він сказав нічого незнаю, то нея :) але батьки його її дуже хтіли і наполягли щоб він женився, правда весілля було коли малюку пів року було, але нічого, живуть досі, хату добудовують, вже й друга дитина у 3-ій клас ходить та й старшому вже 11 років. От така чудова історія :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    я згадала випадок зі старшого покоління. Вагітна кобіта добилася одруження з батьком майбутньої дитики через публічний розгляд ситуації на комсомольському собранії !!! :D :D :D Зараз це чудове подружжя, пан має файне почуття гумору і при нагоді розповідає цей випадок :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    нашо заставляти???...
    невже інших методів нема??? наприклад, поговорити:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    хм....цікаво...то в декого тут рука на ТАКЕ не піднімається....:D
    то ТАК втішаються...:D
    як мало я про ТО знаю...:D

    не знаю чи варто на таке зважати...так багато хто кричить...
    і часом тому причина в критичний момент якась дрібничка побутова...
    чесно-чесно!
    ну я намагаюсь в це повірити принаймні....

    мені здається розмова-це останній засіб як порозумітися з чоловіком...ВАШИМ!!!...РІДНИМ!!!!...І КОХАНИМ!!!!
    бо якби можна було про все поговорити і домовитись то ніхто б ніколи не думав над тим чому мужчина і жінка такі різні і такі незрозумілі одне для одного...:cool: :cool: :cool:
     
  7. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    історія справді сумна. і ще сумніше, що та жінка думає, що їй чоловік "життя скалічив"
    якщо воно в неї скалічене, то сама вона і винна
    можна було і не виходити заміж, можна багато чого було...
    не можна за власні рішення і помилки звинувачувати інших і свято вірити що так воно і є
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Я мала наувазі що це не вихід, але є такі ситуації коли це найправильніше рішення. У мене один знайомий казав, я не збираюсь одружуватись але якщо кохана завагітніє то звичайно ж одружусь, як на мене це був маленький натяк на великі обставини :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    правильно: любити треба з розумом! чи та пак - розумом любити :D :D :D
    а то деякі знаєте, люблять без грама прагматизму, який сидить мабуть тільки в нашому розумі...

    якщо серйозно... почуття, особливо дуже сильні почуття, змінюють людину і можна бути яким завгодно розумним, але не могти їм опиратися. та й сенс опиратися? "жить нужно непременно хорошо, выбирая то, что сердцу мило" (с)
    не можна недооцінювати почуття. особливо чужі :)
    тільки люди, які ніколи не мали дуже сильних почуттів, так легко і категорично розмірковують про них, імхо
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    як би там не було, але подружжю, яке тільки от утворилося, народження дитини стає справді випробуванням!
    Я не кажу, про те наскільки поганим є факт "зальотів", а лише хочу сказати, що не так просто усім парам вжитися разом, звикнути до родини і традицій сімї, а якщо на цей період адаптації ще й народження дитини припадає, то прийдеться багато сил докласти молодятам, аби втриматися купи у мирі і злагоді!
    Тому такого типу одруження є важкою працею...

    офтоп:
    вчора коліжанка розповідала, як вона народжувала разом з молодою :) каже, що молода встигла лише перший танець потанцювати, а потім відразу в пологовий!
    Акушерки між собою шукукалися, що фату знімати не будуть, хай так родить ;)
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    А це вже зовсім інша тема. Заголовок даної теми говорить про щось зовсім інше. Дитину можна від коханого мати, але виходити за нього заміж у такому випадку, коли він цього не хоче чи не готовий до цього, не обов"язково. Краще самій дитину виховувати, ніж з бовдуром одружитися по глупоті і потім жаліти все життя.
    Якщо жінка про щось таке думає, це однозначно емоційно і невиважено.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Дуже добре сказано. +11.!!!
     
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж


    ого...Якщо розмова останній засіб порозумітися, то як тоді жити з тією людиною? Для чого взагалі з нею одружуватись? Ну не будете ж на німо ходити кожен сам по собі.
    Якраз в довірі і в тому наскільки розуміють одне одного і проявляється любов, чи не так? А якщо не розумієш людини, то що з нею спільного маєш? Який смисл жити разом? А якщо навіть спроб порозумітися нема, то ... без коментарів. Чи думаєте, що чоловік все спільне життя буде як маріонетка? :) Будете маніпулювати як ВАМ того захочеться? Чоловік - це не домашня тваринка, а рівна вам людина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Кобіти стали настільки емансипованими, що цілковито втратили фантазію та власну гідність. ;)
    Власне і не думають, бо якби думали, то би зрозуміли. Це не так уже й важко, просто трохи зусиль докласти треба, а не чекати, що все само прийде.
    А мені здавалося у тебе більше реальні погляди на життя. :p
    А я в свого чоловіка була закохана по самі вушка і вище. І почуття було настільки щире, що зізналася йому про це першою, при тому, що знала, що він у мене не закоханий, що для нього це було просто знайомство. Але я його добилася просто почуттями. Без тиску, без шантажу. І через якийсь час ми вже знали, що не уявляємо життя один без одного. Проте увесь час, що ми були заручені ми казали, що все може статися, що може ще нам хтось зутрітися і виявиться, що воля Божа є іншою. І ми спокійно про це говорили, хоч і щеміло десь. Але оце давання і отримування свободи зближувало нас іще більше.
    Не треба боятися когось втратити. Бо чого ми боїмося, те нас і спіткає.

    Якщо жінка планує завагітніти, аби одружити на собі чоловіка, то я в цьому почуттів не бачу. Якщо вони є, то забагато у них підлості. Це власне почуття із прагматизмом, що важко просто уявити.

    Я була заради коханого готова на все, але перше, що він отримував, була свобода. Є така притча про те, як треба людей трактувати. Порівнюють це із піском, затисненим у руці. Чим сильніше його затискати, тим швидше він висипається з руки. Але якщо тримати просто на долоні, він нікуди не втече. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Я теж :D хоча вiн менi одразу ж вiдповiв взаємнiстю :shy:
     
  16. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    і я про це ж кажу :)

    єдине, з чим не згідна: жінка, яка справді любить без тями ніколи не буде думати, що її коханий насправді такий козел, яким є в очах всіх інших. він для неї є набагато кращим, ніж насправді, тому вона і не вважає, що виходить заміж за повне чмо, навіть якщо воно і так :)

    п.с. про справи сердечні краще взагалі не сперечатися, імхо
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Іваська

    Іваська Загублений

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Це так!!! Любов сліпа Коли людина закохана то ідеалізує свого обранця і часто бачить його таким яким хоче бачити,а не таким який він є...!
     
  18. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж


    А як же ж дитина? Дитина ж хоче мати тата... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж


    та я не кажу 24 години мовчати!:D
    довіра взаєморозуміння підтримка то зовсім інше ніж розмова
    ці речі що я назвала вони не емоційні-вони безумовні
    а розмова-емоційна

    нині прочитала і мені сподобалось
    щоб порозумітися ми говоримо
    а щоб порозумітися ворто помовчати...;)


    Додано через 2 хвилини
    :agree: повір інколи аж занадто!
    мені аж дівки (співробітниці) дивуються-як то я казочки граю з тим всім в своїй голові:suicide:
     
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    я за вас рада :) вам просто пощастило, що почуття швидко стали взаємними, а буває і інакше. буває, що любиш когось без взаємності і знаєш, що ніколи тої взаємності не буде. бо любов нічим заслужити не можна, тебе або будуть любити такою якою ти є, або ні. і хоч на голову стань - нічого не змінить. а коли почуття невзаємні або коли хтось когось кидає, коли той інший собі життя без нього не уявляє, то тоді дуже боляче. дуже. і тоді чіпляються за будь-яку соломинку...

    та він сам вас полюбив! не вірю що добиваються того :p :p
     
    • Подобається Подобається x 2