Залетіти, щоб вийти заміж

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lulu, 13 Листопад 2007.

  1. kYula

    kYula Загублений

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    На юридичних курсах моїй групі розповідали реальну історію, яку розглядали на одному судовому засіданні.
    Він і Вона прожили разом вже кілька разів, але Він був досить не вирішальним. Вона Йому подобалась, навіть Він ЇЇ кохав (так само як і Вона Його), але не кликав одружуватись. Одного вечора Вона сказала Йому : "Любий, в нас буде дитинка!" , Його це вразило, і трохи вдарило по нервам - проблеми на роботі, можливо навіть буде звільнення, а тут - це!!! Отже, тієї ж ночі Він придушив ЇЇ. Як потім показало слідство: Вона не була вагітна (це був типовий поштовх на кардинальні дії). Але Його засудили за таким покаранням, як вбивство вагітної (а там іде і більш суворе покарання), бо не знав, що то брехня.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Сказка ложь ,да в ней намек ,добру молодцу урок!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    чесно кажучи після останніх дописів в цій темі мені стає страшно:scare:
    йшлося ж про такі прекрасні речі як одруження...народження дитини...
    і тут таке:ninja:

    після цього відчуваю що мушу сказати що...
    знаєте для мене особисто поняття сім"я не виключає понять
    планування повага і відповідальність
    більше мені немає що додати...!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Вбивство вагітної охоплюється лише суб"єктивною стороною злочину. А де ж вони взяли об"єкт? А якщо ні, то яким чином доказали наявність складу злочину?
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Гоп стоп! Постійно йдеться про те що він не хотів, не знав, не думав... Але люди добрі якщо вони займались сексом у двох, на що я маю велику надію, і обоє знали що ніхто не вживає ніяких заходів аби заподіяти вагітності то чого потім кидатись і душити когось?
    Мені всетаки здається що запобігання вагітності не лише жіноча справа. Звиняйте але як кажуть, it takes two to tango - танго танцюють у двох.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Мотив і мета. Вбиваваю він був переконаний, що вагітна...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    А звідки повага візьметься у дівчини до свого обранця ,якщо традиційна українська сім"я побудована на зневазі до чоловіка ,батька.
     
  8. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    мотив і мета - то лише суб"єктивна сторона. А має бути повністю весь склад злочину!
     
  9. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    не хочу вам заперечувати але не все так однозначно!!!!
    в ситуації ТАКОГО зальоту-до чоловіка-погоджуюсь
    але в багатьох інших-і до жінки також!!!!!

    пане шреку мені здається тут йдеться про якусь глибоко ментальну річ і дещо неприємну
    таке поняття як ВЗАЄМОПОВАГА на цій землі...ніхто не виховує!!!
    дехто з потоком літ розуміє наскільки то важливо...сам виховує в собі...
    а воно має плекатися з дитинства...тоді б навіть суспільно-політичні питання вирішувалися б трішки культурніше
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. консультант

    консультант Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Нічого особливого в цьому немає. Людина відноситься до класу савців і їй властива їх поведінка. Більше того, маючи більш розвинений мозок, вона може настільки тонко злобити будь-яке зло, що тварині це ніколи не буде підвласно. Чим вищий розумовий розвиток, інтелект, тим людина небезпечніша в суспільстві, чим нижчий інтелект, тим більш грубі прояви її агресивності. Єдине, що рятує ситуацію - це духовність. Я поважаю всіх але найбільше тих, які працюють над собою, над своїм "Я", намагаючись пізнати Бога та усвідомлюють свою кінцеву відповідальність перед ним. Низька духовність - низька людина. Хто спеціально залітає, кого кидають, як використану для втіхи річ. Випадково залетівши, викидають плід, в яку Бог вселив чиюсь душу для духовного вдосконалення, а потім плачуть, за що їх Бог карає. Розумний ніколи не надимається своїм розумом, тому що розуміє, що він не є найрозумніший, тільки Бог є Досконалим. Лише нерозумний може хвалитись сам собою, принижуючи інших, які не знають, те що він... .
     
  11. kYula

    kYula Загублений

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Об"єкт -Вона і уявна "дитина"
    Об"єктивна сторона - вбивство ЇЇ з "дитиною"
    Суб"єкт - Він
    Суб"єктивна сторона -відбувався у Його свідомості, що стало поштовхом вчинення злочину (мотив злочину, мета)


    КК, Ст. 67,розділу XI.

    Обставини, які обтяжують покарання:

    7) вчинення злочину щодо жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності.

    Я відповіла на Ваше питання?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Yashma

    Yashma Загублений

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Я колись бачила таку родину: жінка завагітніла, щоб втримати чоловіка. Вона потім сама казала, що дитина їй не потрібна, а потрібен лише "коханий". Цей "коханий" за нею з ножем бігав, а вона по сусідах ховалася. Через років 10 вона спилася, чоловік з нею розлучився і відсудив свого сина. Тепер сам його виховує :sad:
    В таких випадках мені завжди шкода дитину, вона ж не винна в тому, що мати дурепа і не вміє збудувати нормальні людські стосунки.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    "Глупость - это не отсутствие ума,это такой ум".
    ІМХО.Часом дуже "ізвращонний"...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Коли був студентом, то у моїй групі із 21 дівчини до кінця 5-го курсу вийщло заміж 12, із них 6 під час весілля були вагітними на різних місяцях від 2 до 7. Отож на даний час це досить поширене явище. І непоганий спосіб впливу на хлопців, бо така звістка здебільшого завершується одруженням, тільки в крайніх випадках абортом або самотнім материнством, хоча такі випадки теж можливі й серед кола моїх знайомих також траплялися. При цьому самотнє материнство може бути спричинене не тільки батьком дитини, а й батьками дівчини, які не бажають мати такого зятя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Знаєте, саме страшне, що про ту майбутню дитинку ніхто не думає!!! А страждає найбільше вона! Шкода, дуже шкода. Але ж потім той шлюб розпадеться 100% , а дитина лишится практично нікому не потрібною!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Така вже природа людини. Кожен з нас є в тій чи іншій мірі егоїстом. І часом цей егоїзм можепризвести до того, що людина в першу чергу думає про себе, а вже згодом про інших, в тому числі й про власних дітей.
    Бо дитина залишається для них порожнім звуком.
     
  17. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Вирок було винесено суддею-жінкою,підсудний не подав касацінйу скаргу,якщо подав то чи суд вищої інстанції залишив вирок в силі.Полнєйший брєд.Засудіть мене, що я думаю ,що обкраду банк,бо мені сказали ,що сховища заповнені грошима.
     
  18. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Вона Йому подобалась, навіть Він ЇЇ кохав

    ???
    а це слідство встановило що він її кохав? що за брєд?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    Як кажуть, це дві великі різниці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: ЗАЛЕТІТИ щоб вийти заміж

    якщо ви відкриєте сховище, а там сюрприз в вигляді відсутності грошей, то вам впаяють по повній програмі :)
    і цілком справедливо, імхо :)
     
    • Подобається Подобається x 2