Залізниця, попутники

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Грильяжка, 19 Червень 2009.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Але ця їздить лише в п’ятницю/суботу/неділю. А я шукаю на четвер...
    --- дописи об"єднано, 15 Серпень 2018 ---
    Підкажіть де шукати, бо я такого не знаходила. Шукаю напрям Львів-сколе.
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Він зараз не їздить, бо це Луганська область.
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я вчора там була і все розпитала. Ще їде електричка о 7.40 швидкісна, але теж квитки в той же день, каси відчиняють о 6.00.
    Так думаю на ті числа, на котрі ми будемо їхати, потрібно там стелити і ночувати щоб бути в 6-ій першим.:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ми вже в сколе. Їхали тою електричкою, що на 09:06 (Львів-лавочне). Не раджу. Народу просто тьма. (Давно такої давки не бачила). Вагонів мало. І це просто четвер...
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ще є Львів-Лавочне. Їздить щодня. Два, або три рази в день.
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Та як не їздить? Квитки он навіть є, плацкарт 67 грн зі Львова до Славська (то з постіллю) [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хто в Київ часто їздить? Я маю зранку в суботу бути в Києві, то після обіду в п'ятницю хочу виїжджати. Планую поїздом, але, дивлюсь, тільки місця в купе є. То всі плацкарти вже розпродані?( Чи можна буде якось зловити ще квитки?
    Купе не люблю, хз з ким попадеш. Та й дорожче.
     
  9. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Здавала я сьогодні квитки на головному вокзалі, які придбала через інтернет. Прийшла на вокзал, у касі № 3 видрукувала звичайні паперові (два квитки були за 10 днів до відправлення і два квитки були за 13 днів до відправлення). Касир, в касі повернення платежів, сказала, що мені повернуть на 30 відсотків менше, ніж я заплатила за них і що гроші мають прийти десь через місяць на картку. У мене шок, але здати мушу, бо плани змінилися. І ще таке: чомусь на тих документах, які мені видали в касі сума до повернення пише аж ніяк не 70 відсотків. Що робити? Чи може хто зустрічався з такою ситуацією? або ж скажіть як далі діяти?
     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    А чого не повертали через інтернет? там зразу бачитимете суму повернення. Кошти приходять до 10 днів. Повертала квитки оплачені і з особистої картки, і з корпоративної.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Повернення проїзних документів :: Пасажирам :: Офіційний веб-сайт Укрзалізниці
    Можливо, тут щось можна вичитати? Або на якусь гарячу лінію їхню, чи до начальства письмовий запит за роз'ясненням? Мені колись повертали на картку, але там якось один квиток вернули майже повністю(за мінусом комісії), а інший частково, бо вже було менше доби до поїзда. Але я не цікавились різницею, мені її повернула готівкою та людина, для якої я брала квитки(були не для мене) і яка змінила свої плани на поїздку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Дякую! Якось то випустила. І ще вичитала десь, що якщо в касі викупити паперові квитки, то готівку віддають відразу (кошти були потрібні для квитків на інші дати). Але не тут то було! Це буде наука не тільки для мене, але іншим.
     
  13. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Ні, в касі повертають кошти тим способом, яким був оплачений квиток, якщо карткою - то на неї і повертають кошти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а не можна було обміняти на інші квитки?
    Я рік тому міняла квиток на поїзд, який відправляється швидше , хіба зараз помінялись правила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата поділітся досвідом про інтерсіті. Чи ті сидячі перший клас то такі як електрички? І чи є різниця між самими поіздами, бо бачу є один прямий львів киів, є на Польщу і на Франківськ. Буду вдячна якщо поділитесь досвідом
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Колись було окреме "аля купе", зі склягими дверима і ніби більшою відстаню до сусіда навпроти. І трохи більшим кріслом.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Той, що Львів - Київ - перший клас - це по 2 комфортабельних крісла з кожного боку проходу. Розвернуті в протилежні сторони.
    Відстань між кріслами абсолютно достатня для комфортного розміщення навіть високих людей.
    Спинка крісла міняє кут, сидіти менш-більш зручно.
    Вай-фай - до одного місця, не варто на нього сильно розраховувати в дорозі.
    Тими Інтерсіті, що через Львів їдуть з Польщі, не їздила
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В Інтерсіті "Київ-Перемишль" такі як @Kroshka Enot написала. Другий клас - як в автобусі, з тою різницею, що один ряд по два крісла, а інший - по три, розвернутий в протилежний бік.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    так, такі самі. Різниця між першим і другим класом лише в кількості місць в ряді. Їхала у інтерсіті Київ- Львів (2 клас, але заходила в 1 клас) і Київ- Перемишль (тут їхала і 1 і 2 класом), поїзди однакові.
     
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую дуже. Я якраз іду львів дарниця 2 класом зараз, то не відрізняється від фото, чисто зручно, я задоволена.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk