Заняття арт-терапії

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем ola-lyola, 14 Квітень 2009.

 1. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  Ну,дорогі наші форумчани,настала й моя черга привітатися з вами :)

  після такої довгої перерви у цій темі перш за все хочу вас приємно втішити: перерви в проведенні творчих занять ми не робили! :) і надалі будемо намагатися завжди вчасно інформувати вас про новини нашої арт-терапії ;)

  наразі кидаю сюди лінк на фотографії з нашого останнього заняття, на якому ми робили іграшки із... звичайнісіньких кольорових шкарпеток! ;)))
   
 2. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  На минулих заняттях на Дністерській ми малювали весняний пейзаж і робили з дітками цікаву аплікацію. На жаль я не змогла приєднатися до наших волонтерів через сезонну алергію.. :sad::sad::sad: Але заняття і так пройшли успішно :) І ось вам лінки на фотозвіти за 1.05.10 і 8.05.10 :)
   
 3. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  Минулої суботи на Дністерській ми мали дуже цікаве заняття: власноруч ліпили різні намистинки з глини, які потім утворювали чудове саморобне намисто. Щоправда, фотографії маємо лише з відділення гематології,бо у відділенні хірургії волонтерка настільки захопилася ліпленням з дітьми, що зовсім забула про фотографування :) але ми просто не можемо їй не пробачити, адже вона так старалася задля діточок! :)

  Тут лінк на фотографії :)
   
 4. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  Як я й обіцяла,минулої суботи на Дністерській ми розмальовували глиняне намисто. А дехто й просто малював на папері. Щоправда, заняття ми провели лише в гематології, бо в хірургії були лише маленькі дітки, або дітки з низькими показниками :sad:
  Ось вам лінк на фотографії з гематології
   
 5. ola-lyola

  ola-lyola Well-Known Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  У суботу 11.06. відбувалися заняття і в хірургії, і в гематології. Малювали вітражними фарбами - заняття дуже цікаве, тому і результат дуже гарний. Малювали на спеціальній плівці, після того як малюнок застигає - його можна перенести на будь-яку скаляну поверхню.
  В гематології було аж три маленьких художника - результат їх творчості можна впізнати по малюнках.

  Малюнки з гематології

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]

  Малюнки з хірургії


  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
   
 6. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії


  Кольорові кутасики! :)


  На заняття у Львівській обласній ми запланували виготовлення гусені з ниток. Що із цього вийшло дивіться далі.

  Отже, для виготовлення гусені, спочатку ми повинні власноруч зробити кольорові кутасики. Насправді, не така вже й швидка це справа!
  Спочатку потрібно вирізати два ідентичних кільця з картону і зробити в них однакові невеличкі отвори по центру. Далі на два кільця разом через внутрішній отвір намотуємо по колу нитку. Чим більше нитки намотати – тим гарніший вийде кутасик. Після того, як ми намотали достатньо ниток, потрібно обережно розрізати їх ножицями по краю кілець. Самі кільця трошечки відділяємо одне від одного, і зв’язуємо нитки між ними ще однією ниткою. Тепер можемо сміливо знімати паперові кільця і розпушувати нитки – і наш кутасик готовий!
  Чим більше отаких кутасиків послідовно зв’язати між собою, тим довшою, відповідно, вийде гусінь.
  Варто звернути увагу на те, що отака гусінь може бути як однотонна, так і різнокольорова. А спосіб намотування ниток на паперові кільця утворює той чи інший візерунок в кінцевому результаті. Тут усе залежить від нашої фантазії та того, як ми будемо чергувати нитки при намотуванні й готові кутасики при зв’язуванні.
  Останнім штрихом створення гусені є наклеювання очок та ротика.
  Отак і виходять пухнасті кольорові й усміхнені гусенички. :)

  Однак дітки дуже винахідливі і не хотіли обмежуватися на занятті нашими ідеями щодо гусені. Таким чином на світ з’явилися їх власні витвори мистецтва: різноманітні ляльки, пояски, кутасики для гумок на волосся, брелоки для мобільних телефонів та інші цікаві прикраси з ниток.

  Спостерігаючи за поведінкою дітей під час заняття, один висновок ми зробили однозначно: заняття з нитками ну дуже захоплює дітей! А ще, під час таких занять в них з’являється просто неймовірна кількість творчих ідей, якими можна не лише насолоджуватися естетично,а й успішно використовувати у повсякденному житті. Саме тому ми обов’язково ще не раз влаштуємо в лікарні «ниткові» творчі заняття! :)

  + фотографії з відділень хірургії та гематології.
   
 7. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  3 липня у відділенні гематології на Дністерській на заняття прийшло лише двоє діток. вони малювали пастеллю на темному папері. Діткам дуже сподобалося виконувати малюнок крейдою, адже завдяки великій кількості різноманітних кольорових відтінків вони легко могли створити яскраві та чудові малюнки.
  Тут фотографії із заняття.

  Через карантин у відділенні хірургії заняття провести не вдалося,але матеріали були залишені батькам, аби дітки все-таки мали можливість трошки розважитися.

  ---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

  а ще даю вам лінки на заняття в гематології та хірургії 26.06.2010.
  вибачайте за таке запізнення, фотограф не мав можливості передати нам свої фото раніше:girl_sad:
   
 8. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ!

  Хочу звернутися до вас із закликом до співпраці. Справа у тому, що ми постійнО намагаємося розширити нашу волонтерську базу. адже достатня кількість волонтерів підвищує шанси проведення занять більш вдало і якісно.
  Влітку проблема з волонтерами постає найгостріше. Тому велике прохання до всіх охочих: ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС! Також заохочуйте своїх друзів, родичів, знайомих.. Будемо дуже втішені і вдячні.

  Бажаючих стати волонтером чекаємо на наших зборах, які проходять щосереди з 18:00 до 19:30 за адресою: вул.Чорновола, 45, корпус 8,каб.9. Бажано попередньо зателефонувати за номерами: 093 63 105 29 або 240 76 13 - Наталя (координатор напрямку "Терапія радістю")
   
 9. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  Привітики! :)

  Насамперед хочеться подякувати тим, хто виявив бажання приєднатися до нашого волонтерського кола!
  Наразі вже є 4 нових добровольців, але ми сподіваємося, щО ця цифра і надалі зростатиме.Були б дуже раді, якби до нас приєдналося ще хоча б кілька хлопців, бО іноді матеріали для творчих занять трохи заважкі для дівчат... :\ Тому чекаємо ваших відгуків! :)

  НУ А ТЕПЕР І ПРО САМІ ТВОРЧІ ЗАНЯТТЯ:
  минулої суботи в хірургії заняття не відбулося через те, що у відділенні були лише грудні діти.зате у відділенні гематології ми разом із дітками вчилися робити аж дві цікаві речі з ниток: плести кольорові фенечки і робити брелочки у вигляді машинки.
  Для тих, кого цікавить більш детальний опис, читайте тут
  а ФОТОГРАФІЇ із заняття дивіться тут
   
 10. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  минулої суботи ми з дітками розфарбовували магнітики.більше інформації про перебіг заняття ви знайдете тут

  а також даю лінки на фото з гематології та хірургії
   
 11. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  минулої суботи (24.7.10) разом з дітками на Дністерській ми мали дуже цікаве заняття - створення паперових метеликів з використанням елементів квілінгу.
  ось лінки на фото з гематології та хірургії
  а тут детальніший опис того, хто і що встиг зробити на занятті :)
   
 12. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  На минулому тижні ми з дітками мали заняття з ліплення з пластиліну. Ще цікавіше було за рахунок того, що пластилін був не звичайний, а плаваючий.
  Ось лінки на фото з хірургії та гематології.
   
 13. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  7.08.2010 у лікарні на Дністерській ми знову проводили творче заняття. Цього разу ми мали надзвичайно веселе і креативне завдання - малювали карикатури на самих себе.

  ось знимки із відділення гематології та хірургії.
  а трошки опису про перебіг заняття можна переглянути тут
   
 14. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  Минулої суботи півтори години нашого заняття було присвячено темі моря. Дітки малювали окремі малюнки, які пізніше наклеювали на великий ватман, утворюючи таким чином одну велику аплікацію.
  Ось вам фото з хірургії та гематології.
   
 15. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  Минулої суботи ми мали надзвичайно веселе і оригінальне заняття - разом з дітками розмальовували метеликів, яких самі робили із залишків..РОЛОКАСЕТ! :)
  нажаль малувато фотографій маємо цього разу. але деякі наші роботи ви таки можете переглянути тут і отут ;)
   
 16. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  Суботнє заняття пройшло доволі цікаво, хоча й не надто багато діток змогло взяти участь у колективі. цього разу ми робили чудернацьких рибок із гофрованого та звичайного кольорового паперу. ось лінки на фото із хірургії та гематології
   
 17. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ!!!
  Знову звертаюся до вас із проханням. Фонд має величезну потребу у фотоапараті. Він нам потрібен для того, аби робити фотозвіти з творчих занять, а також для знимкування наших хворих діток. Може у когось є зайва цифрова "мильничка", яка лежить без діла після покупки нової фотокамери??? Ми із радістю приймемо її в подарунок і будемо шалено вдячні!!! :)
  Дуже сподіваємося на вашу допомогу!
   
 18. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  Минулої суботи ми вирішили використати пластилін менш звичним способом, ніж завжди - з нього ми ліпили не фігурки, а картинки.
  як усе це виглядало ви можете переглянути перейшовши за ось цими лінками:
  хірургія
  гематологія
   
 19. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  В суботу 11.09.2010 року у лікарні з дітками ми опановували техніку орігамі. Робили різноманітні квіти, тваринок, кораблики.. На жаль, посеред заняття фотоапарат нашого фотографа розрядився, тому далеко не всі витвори наших підопічних та волонтерів можна буде побачити на фотографіях. Однак те, що все-таки вдалося зазнимкувати, ви можете переглянути за цими лінками:
  хірургія
  гематологія
   
 20. natax

  natax New Member

  Відповідь: Заняття арт-терапії

  Акварельні квіти - ось яке завдання ми мали минулої суботи з дітками на Дністерській. Щоправда, в гематології на заняття прийшли лише хлопчики, тому одними лише квітами робота, звісно ж, не обмежилася. А у ідділенні хірургії матеріали було роздано по палатах, бо дітки не мали змоги вийти на колективне заняття через низькі показники аналізів. Все, що вдалося зазнимкувати, ви можете переглянути, перейшовши за цими лінками:
  гематологія
  хірургія