Запали свічку!

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем odree, 25 Листопад 2009.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Запали свічку!

    Дійсно, позаселяли землі "своїми", а тим хто залишився добряче промили мізки. Я як була мала теж дивувалась, що на Галичині того жаху не було, а саме на Сході, і яке ж у них тепер відношення до того, нема такої свідомості, на жаль. Свічки на вікнах ми поставили, але зауважила, що на нашій вулиці цього року свічок щось мало цього разу.
     
  2. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Запали свічку!

    Летіла якось у літаку поруч із жінкою зі Сходу. Вона мені казала, що голодомор - то все була справа рук самих українців - що односельчани були найжорстокіші, а ніякий не "далекий" Сталін. І взагалі то відомо, що найжорстокішими карателями виступають перебіжчики...Але не даремно до переліку визначень, за якими визнається саме геноцид, є також і створення таких умов, за яких страждає фізично (вроді писало і не тільки фізично) група людей, вибраних за ознакою (національність, релігія тощо). Виродки завжди є, але благодатний грунт для таких речей однозначно забезпечили ті, "далекі", які ніколи і ні в які часи власні руки не забруднюють.

    ---------- Додано в 22:03 ---------- Попередній допис був написаний в 21:58 ----------

    До речі, нині приємно була здивована, як свічка на аватарі у Фейсбуці одного знайомого із Англії зацікавила, змусивши в Гуглі пошукати, що ж то за "1932-1933". Тому цей зовнішній символ може виявитись значно важливішим, ніж здається...Здаволося б - ну що собі один чувак за тридев"ять земель - але так потрошки виникає опінія про нас як націю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Запали свічку!

    Цього року, як і минулого, свічок у сусідніх будинках, мало. А що у вас? Ви запалили свічку?
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Запали свічку!

    Я запалила. Але у нас в дворі два дев'ятиповерхових будинки і, на жаль, більше жодної свічки...
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Запали свічку!

    Я запалила свічку о 16.00.
    Йшла по вулиці, і таке враження, що цього року свічок у вікнах найменше порівняно з минулими роками...
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Запали свічку!

    звичайно, як і кожного року.
    Вічна пам*ять.
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Запали свічку!

    і ми запалили, але щось у вікнах дуже мало вогників.
    Вічна пам'ять невинно убитим!
     
  10. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Запали свічку!

    Так! Ще досі горить...
    І помолилися за душі невинно убитих.
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Запали свічку!

    але ніколи не палю біля вікна. В кімнаті на столі ставлю ікону і палю свічку. Піду спати і загашу, як не згорить до того часу.
     
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Запали свічку!

    Світили свічку. Як і щороку. В нас в районі трохи було вогників і це тішить.
    А ото щойно хтось салют запустив... Навіть описувати своїх думок про це створіння не буду.
     
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Запали свічку!

    І ми запалили свічку, а навпроти щось не видно ні однієї. Ще були біля пам'ятника Шевченка, там стільки лампадок викладено. Вічна пам'ять.
     
  14. Відповідь: Запали свічку!

    Ми теж вечором палили свічку. В сусідніх будинках бачила багато вікон з свічками.
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Запали свічку!

    І ми палили , і так сумно було , бо В жодному з будинків не було того вогника скорботи . В місті то якось простіше , може хто і забув , то глянувши на сусідські вікна - нагадувався . Чи люди черствіють , чи це я недобра стала і важче мені помічати хороше ? Так хочеться миру .
     
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Запали свічку!

    І ми запалювали. І по місту багато бачила, особливо як хали по Чорновола.
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

  18. bazana

    bazana Well-Known Member

    бачу у моїх сусіді навпроти горить свічка
    ми теж запалили...
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Рік минув, а бажання не змінилось...
    Помолились з малюком, спробувала йому розказати доступними словами- то плакали обоє.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Дівчатка, не забудьте запалити свічечку!

    «Пам’ять живе у наших серцях…»

    1932 рік… погодні умови склалися сприятливі і хліб, слава Богу, вродив. Українці, працьовиті люди, не полінувалися зібрати його. Але становище у країні було катастрофічним. Тому патріотично-державна верхівка під керівництвом Й. Сталіна прийняла холоднокровне рішення: вийти з кризи шляхом конфіскації запасів зерна у хліборобній галузі.

    1933 рік… найчорніший час в історії України. В світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших хліборобних країн.
    Моторошний парадокс: вимирали на всеплодючих чорноземах, на безмежних полях і ланах, всіяних рясним урожаєм городах. Чому вимирали? Бо в людей забрали все. Все, до останнього колоска, до останньої зернини.
    Масове голодування почалося ще у грудні 1932 року та тривало до вересня 1933 року, 22 місяці народ страждав, мучився, вмирав. Навесні 1933 року в Україні помирало 25 тисяч людей щодня, тисяча – щогодини, 17 – щохвилини. Всього жертвами голоду за неповними даними стало від 7 до 10 млн. чоловік, з них - 3 млн. дітей.
    Таким чином, головною причиною штучного голодомору в Україні у 1932-1933 роках стало стійке протистояння національносвідомого українського селянства більшовицькій тоталітарній системі, яке в повній мірі проявилося під час проведення масової насильницької колективізації.

    Запалимо свічки і хвилиною мовчання вшануємо пам'ять жертв сталінського голодомору.

    Слава Україні!!!

    [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2