Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 20 Липень 2009.

  1. Elfooshka

    Elfooshka New Member

    Дівчата, хто стикався з відкриттям продуктового магазину? Не можу знайти адекватну інформацію щодо теперішніх цін і витрат. Тому дуже важко скласти бізнес - план. Це має бути невеликий (15 м кв) магазин солодощів.
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Народ, хто знає таку річ. Є ідея дитячої книжки. З чого почати щоб втілити в життя? То мала би бути така навчальна книжечка. Щось навіть незнаю, з якого б то кінця підійти. Шукати художника щоб то намалював все, а потім?
     
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Подзвоніть в видавництво якесь і спитайте, що їм треба для друку. Заодно, може, щось корисне підкажуть
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну шукати художника вам не треба поки що. Вам треба мати текст книги. Надрукований. Домовляєтесь з вид-вами, ознайомлюєте на зустрічах. Якщо хтось зацікавлюється, вони підписують з вами контракт на права на книгу. І художник - то вже їхня проблема. Ну або видаєте за власний кошт. Якщо книга навчальна, то має бути погодження з держ.органом освіти. Якщо просто розвиваюча - то ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчата,який перелік документів повинен бути у ФОПа на найманих працівників (то мед.центр)?В нас всі офіційно зареєстровані,податки поатимо,але хочу,щоб з документами порядок був.13.02 має бути перевірка....допоможіть,будьласка.
     
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Накази на прийняття, трудові договори обов'язково в письмовому вигляді , повідомлення про прийняття працівників, нарахування зп, штатний розпис, табелі обліку робочого часу, накази на відпустки, трудові книжки, особові картки працівників.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Це все маємо....А графіки роботи,посадові інструкції потрібно?бо графік фактично ненормований?
     
  8. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Графіки я пропустила. Посадові думаю краще тоді вже мати теж , не знати до чого зараз будуть придиратися. Розкажете як вони будуть зараз перевіряти, на що звернути увагу.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Точно знаю,що посадові робляться згідно з положенням,але положення мають мати юридичні особи,а як робити ФОПам????просто з сайту МОЗу брати....дурдом...Може хтось вже мав таку перевірку?
     
  10. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    В мене на підприємстві за 10 років роботи на одному підприємстві було тільки три перевірки з праці. То ніякі посадові не дивилися. Дивилися частково особові картки, чи зп виплачувалася 2 рази, чи ведеться журнал руху трудових книжок, чи є табелі . Так якось спокійно проходили ті перевірки. А як зараз буде, поняття не маю.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Це і є накази про прийняття
     
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дякую дівчата)))за швидкі і чіткі відповіді.Якщо що-пишіть-повідомляйте.
    P.S.і як я раніше жила без Посиденьок?)))
     
  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    При прийнятті на роботу треба виконувати вимоги трудового законодавства, якщо підприємець використовує працю фізичних осіб, він є роботодавцем (пп. 14.1.222 ПКУ, ч. 1 ст. 1 ЗУ «Про організації роботодавців»). Відносини між роботодавцем і співробітником будуються на основі трудового договору.
    Працівник може бути допущений до роботи тільки після (ст. 24 КЗпП):
    • укладення трудового договору;
    • оформлення наказу (розпорядження) ФОП про прийняття на роботу;
    • повідомлення фіскальної служби.
      Колись треба було ре\струвати такі договори в ЦЗ.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я вела кадри, тож знайома з цим, трудовий договір означає, наказ на прийняття і запис в трудову. Є чітко про це написано в роз"ясненнях. Сперечатись не буду. Вся інформація є в інтернеті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Так, цілком з Вами згідна. Також цікавилась цим питанням, то юридично наказ і є трудовим договором.
    Але як тепер це будуть трактувати ті перевірки з праці невідомо.
     
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Читала роз'яснення , що для юридичних осіб так, наказ можна прирівняти до договору. Для фоп - ні, має бути трудовий договір згідно 24 ст. КЗпП. Я залишуся при своїй думці) скільки людей, стільки думок.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Можливо, хтось це вже проходив... Планую робити сайт, точніше інтернет-магазин. Бачу деякі фірми задовільняються платформою пром.юа, . Чи краще заплатити за створення окремого інтернет-магазину на ком.юа чи іншому домені?
     
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    То все залежить від того, скільки ви можете вкласти в створення інтернет-магазину . Бо створити можна на будь-якій платформі, але чи буде він продавати і окуповуватися ... Платформа прому зручна в користуванні + підтримує мобільну версію сайту, це важливо, бо багато користуються смартфонами.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Але з іншоі сторони, і в пром уа є своі недоліки. Якщо зависне вся платформа то і Ваш сайт не буде працювати, і ще ряд нюансів. А з приводу дизайну свого сайту є зараз багато можливих рішень, наприклад готові теми на вордпрес або опенкарт, є навіть безкоштовні, і вони не потребують таких сум, як Ви написали. Знаю, що кажу, бо цікавилась.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Недоліки є всюди і будуть . Я написала ціну за якісний дизайн сайту, зараз сайтів є дуже багато і вибору також ....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1