Заробітна плата

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Христинка, 18 Вересень 2008.

  1. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Эхе-хех! Це ж мабуть хіба на державній роботі така "лафа" :girl_in_dreams:, але з/п там - сльози.
    Мені здається, що це щось за гранню реальності - цінують кваліфіковний персонал... :girl_crazy:
    Чомусь зазвичай траплялись зовсім інші роботодавці, які цінують мовчазну, покірну рабсилу.
     
  2. purse

    purse Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Ніколи не працювала на державній службі, завжди на приваті-комерційні організації, комерційні теж бувають різними, але в першу черг треба себе цінувати, і розуміти чого ти вартий, тоді і іншу почуть Вас цінувати. Звичайно не без всіляких там недобросовісних роботодавців, але адекватних набагато більше.
    Тут же звичайна закономірність, якщо власник хоче над прибутки, твін розуміє, що людина на всі 100% за малу мотивацію викладатися не буде.
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Заробітня плата

    є такі установи, у нас, наприклад, йшов мій підлеглий у армію, так йому виплатили 2 зарплати (згідно законодавства). Причому що є така вимога - ніхто не знав, бо ніколи з таким не стикались на інших роботах
     
  4. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Заробітня плата

    - більшість солідних компаній цінують, точніше оцінюють, адже ні для кого не секрет що більшіть наших ВУЗів (принаймні у технічних спеціальностях) не готує спеціалістів для реальної роботи, тому навіть випускника з некупленим червоним дипломомом перед початком виконання роботи мають вчити - а це час, гроші, інші ресурси. Тому і цінять - дешевше зберегти працівника, який вміє працювати, ніж знову і знову вчити нових. Та і зарплати не низькі - гроші як не як одна з найкращих мотивацій :)
     
  5. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Заробітня плата

    От мені цікаво, скільки цих "солідних" компаній у нас у Львові?
    Наведіть перелік хоча б декількох.
    У більшості цих "солідних" компаній (якщо це не ІТ) грошовиті посади передаються куму-свату-брату.
     
  6. smakolyk

    smakolyk New Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Було би добре, якби вам чесно відповідали. В усіх фірмах, в яких проходила співбесіди розказували, що вся з/пл. офіційна. А при працевлаштуванні виявлялось, що або 50%, або 60% або тільки мінімалка, решта в конверті.
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    у чоловіка на роботі ( державна компанія) працівник, що сидів на прохідній кілька років поспіль ( родич директора) став начальником відділу кадрів. Правда круто?:girl_crazy: Цікаво чи думав хтось про відповідальність у разі порушення ( через незнання) трудового законодавства на п-ві? Людина ж в цій сфері зовсім не працювала....а у нашій державі... вчасно не здаси звіт - і штраф....
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    а може перед тим як попасти на прохідну, він був крутим кадровиком, всяке буває.
     
  9. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Ну звісно, але погодьтеся, дуже рідко.
     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    я не погоджуюся.
    це ви маєте на увазі локальні,середнього масштабу фірми.
    На великих підприємствах такого немає.
     
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Заробітня плата

     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Заробітня плата

    і я скажу, що є: велике і відоме у нашому місті АТ ( має своє виробництво,торговий дім, заклади харчування,базу на морях)- адміністрація сформована з відповідних наближених людей ( родичів, знайомих, друзів). Робочі звичайні місця та посади менеджерів по реалізації з мінімальним окладом - будь- ласка, без проблем "до ваших послуг".
     
  13. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    це "АТ" мабуть належить локальному, західно-українському власникові,права?
    В такому випадку це зрозуміло....
    коли ж підприємства великі (наприклад, біля 1000чоловік)і власник не з західної України, то такого не буде, що вся адміністрація - родичі і т.п.
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Знаю таке також. В дирекції у такій компанії далеко не всі родичі та друзі. Є фахівці, включно з найвищим менеджментом, які в цій компанії зі сторони і просто доросли. Але кумовство можна пояснити. Повноваження, ключові рішення керівники воліють віддавати людям, яким довіряють. Добрий фахівець, але не дуже лояльний, як іноді буває - може навмисно шкодити підприємству або здати цінні дані за гроші конкурентам. Кадрове питання не настільки однозначне, щоб сказати отам родичі - і це зло.
     
  15. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Заробітня плата

    а я колись мала нещастя працювати у компанії, де всі, навіть вантажники і прибиральниці були родичами, кумами, сватами, невістками, однокласниками і т.д.
    лише я, яко маркетолог, секретар і керівник торгового - були чужими.
     
  16. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Взагалі-то не можна пояснити, бо зачасту сидить отаке "ніщо" на посаді і мнить себе Господом Богом, бо він за протекцією і ніхто його зсунути з того місця не може (навіть той хто його туди влаштував :girl_crazy:), отримує солідну зарплату і нічого доброго від нього ніхто не очікує. Тоді як дійсно кваліфікована знаюча людина, вимушена працювати на те п/во за смішну з/п і всі його ідеї і зусилля використовуються, але не цінуються.
    Вибачайте, якщо різкувато.
    А на рахунок довіри чи не довіри - "своя людина" може так підставити, що чужому і не снилося :girl_wink:. І кумовство ніколи не застрахує від такого роду неприємностей. Для цього існують контракти, договори про нерозголошення і т.п..

    ---------- Додано в 19:43 ---------- Попередній допис був написаний в 19:41 ----------

    Ім’я, сестра, ім’я??! :connie_pull-pigtail
     
  17. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Повністю погоджуюсь. Працювала на такому колись. Сама попала туда через газету "Ваш магазин", пройшла співбесіду та тести. Отримала добру роботу і високу посаду. Керівник принципово брав лише "чужих" людей. Рекомендувати будь-кого із знайомих було заборонено. Мені подобався такий справедливий підхід. Шкода лише ,що через мої сімейні обставини, змушена була за пів року звільнитись ...
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Ну не пощастило.:)
    Я далеко не на одному підприємстві працювала. Те, що Ви описуєте бачила з десятка компаній тільки в одній. Але мені то місце не потрібно було.:) Отримала досвід у великій компанії і пішла далі. Люди, нам ніхто нічого не винен. Це життя і не завжди перемагає найрозумніший чи найдобріший. І тільки від нас залежить з ким зрештою працювати і як близько до серця такі нюанси брати. А вони, всілякі несправедливості завжди будуть. Маємо можливість - змінюємо їх, не маємо - йдемо звідти. Або відкриваємо свою компанію, справедливу.;)
    Я просто спостерігала життєвий шлях однієї людини, яку вижили з підприємства, а вона відкрила потім свою фірму. До своїх підлеглих та особа відносилась так само погано, як колись до неї. Помста невинним? ХЗ. Не всі роблять правильні висновки з пережитої несправеливості.
     
    Останнє редагування: 7 Липень 2011
  19. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Заробітня плата

    На рахунок кумовства на роботі також погоджуюся. В проектному інституті, де я колись працювала, в мене було таке враження, що я знаю всю директора родину - починаючи від найближчих (сім'я) і закінчуючи далекими родичами (навіть коханку). Практично в кожному відділі був присутній "шпійон". Найгірше те, що більшість тих працівничків роботою не були перезавантажені, а деякі навіть не з'являлися, але отримували більші зарплати і премії чим всі решта. Минулого літа мало бути скорочення, це для директора була халепа. Потрібно було скоротити пенсіонерів, але не було кого, бо як ж родичів скорочувати. В цій ж галузі, але в іншій фірмі така сама ситуація, в основному всі попадають по знайомству-родичанству.
     
  20. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Хіба хтось казав про винен чи не винен?
    Просто констатуємо ситуацію на ринку праці Львова. :girl_wink: