Заробітна плата

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Христинка, 18 Вересень 2008.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    а в нас таке - я в декреті - скоротити не можуть, а чоловік сам собі робота - сам її шукає, сам нараховує зарплату, сам її і виплачує:ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::confused::confused::confused:
    але каже, щоб я економила, бо мало шо...а я не вмію:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Еге ж, моя коліжанка сиділа в декреті і вважала, що її скоротити не мають права, а вони взяли і скоротили не її, а її посаду. Запропонували їй щось там з збереженням заробітної платні, але із сфери техперсоналу. Ідо юристів ходила, і до суду грозилась подати, а все одно нічого не добилась, бо (дослівно із відповіді їй юриста "було дотримано процедуру скорочення посади":8::no:
    П. С. Я надіюсь з вами того не буде! І зі мною теж!:no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    ну посаду не скоротять, бо асистенти кафедри були, є і будуть...і не один на кафедрі...:ninja::ninja::ninja::ninja::ninja:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    І на нас вже та криза починає позначатись.
    Брат у великій депресії, бо кажуть, що після листопада платити не обіцяють на роботі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    І на нас починає позначатися криза. Татко вже без роботи (відпустка за власний рахунок), а я ще поки що працюю, але зарплати вчасно теж вже не обіцяють. А ще кредит маємо:sad:, у доларах:sad::sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Не падать духом, потерять все невозможно пока есть жизнь и здоровье. Как говорят, думай не о задаче, а о решении задачи.
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Сьогодні чисто випадково всунула в банкомат зарплатну картку, переплутала з соціальною:8:. А там на рахунку 1025 грн. !!! :p:radist:За що, коли я ще з березня дома сиджу?! Але бігом зняла; в бухгалтерію телефонувати боюсь, раптом скажуть вернути. :sad::sad::sad: А так нехай чекають, поки я на роботу вийду, тоді вираховують. :p:
    П С тішу себе думкою, що то якась компенсація, індексація чи премія. За що? Ну, наприклад, за серйозний підхід до демографічної ситуації в країні. А?
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    А ви можете передзвонити в той банк в якому відкрита Ваша зарплатна картка і попросити роздруківку руху коштів по вашій картці. Про це ніхто крім вас і банка знати не буде. В тій роздруківці буде легко побачили коли ті гроші попали до вас на картку.... і в залежності який банк, можливо ще буде видно по якому призначенню вони туда попали ( в мене наприклад картка в КредоБанку - то там видно по якому призначенню, коли, яка сума, де і коли знімались кошти і в яких сумах).
    А вже виходячи з того що це за гроші будете діяти далі. Але запевняю... якщо гроші закинулись випадково, скорше всього це скоро помітять і попросять їх повернути. Примусити звичайно не зможуть вернути прям вже...але виходячи з людських нормальних відносин - попросять повернути поскорше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Скорше за все це вам допомога на дитину від роботи
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Ніхто не вгадав - ні я, ні ви. Виявляється, це КРУ перевіряло нашу бухгалтерію і розкопало, що мені (і не тільки мені) на період декрету вирішили не дораховувати категорію і не виплачувати піврічної премії.:bad: А саме цікаво, що стягнення наклали на бухгалтера, а вона каже, що сама на таке не зважилася б, їй головна сказала, мовляв, на таких сумах, де все збивається докупи можна зробити економію. :suicide:Зателефонувала до начальника відділу, говорю, ну хіба це по-людськи, ви ж не з власної кишені платите?! У відповідь: а премії отримувала як робила? Думаєш, з чого вони? з тої ж економії зарплати! От вам і державна служба! Втечу звідти при першій нагоді, куди завгодно, навіть крайній варіант - в міліцію психологом ( пропонували тут недавно):ninja:
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Так виписку можна зробити, але в більшості банків в призначенні платежу пише поповнення рах. (готівкове або без готівкеове).
    А на рахунок повернення краще не жартувати, тому, що згідно інструкцій НБУ Ви зобовязані повернути кошти, які були помилково вам переказані. У разі відмови відкривається кремінальна справа. Але це тільки після того, як вас повідомлять.
     
  12. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Чоловік проходив мимо і прочитав про психолога і міліцію... сміється ще досі...казав, що святий Миколай мені "погончики" принесе...
     
  13. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Цікава в нас країна - як мені не дорахували, то так і пройшло б, а як я не поверну - то вже кримінальна справа... Демократична правова держава Україна
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Ну може в більшості і так, не знаю, але в КредоБанку при кожному поповненні повністю дослівно призначення пишеться :)
     
  15. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Ну про кримінальну справу то ще зарано говорити. Якщо то помилка і вони(банк) визначать що кошти зараховані вам помилково, то зроблять повернення з картки, якщо в той час на вашій карточці не буде коштів карточка залізе в мінус(тобто в кредит) і вам будуть нараховувати на той мінус відсотки за користування кредитом, ну і звичайно вас письмово повідомлять про таку прикрість, і попросіть погасити кредит на карточці з відсотками:cesored: Моя порада подзвоніть на роботу і перепитайте, ну навіщо вам платити лишне? А?
    Якщо помилився бухгалтер на роботі і помилково перерахував вам гроші то вже проблеми вашого роботодавця, нехай вам яку мат.допомогу виділять чи ще щось під ту суму,ну немає у вас грошей і непередбачається, а ті гроші що ви зняли вже потратили.:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Якщо на картці є гроші то їх повернуть, але якщо немає, то ніхто немає права без підписання відповідних додаткових угод до картрах. виставляти овердрафт (кредит на картку), а тим більше виставляти відсоткові ставки, які вас абсолютно не влаштовують. Звичайно виставити можуть, але це буде не правомірно і при будь-якій перевірці нац. банку у них будуть проблеми.
    Банк має звернутися до клієнта з листом (зареєстрованим), щоб той повернув кошти. Тільки у тому випадку, коли клієнт відмовляється банк має право подати до суду за неповернення коштів (інструкція НБУ №22).
    Так само і з роботодавцем не потрібно жартувати. Якщо не ваші кошти краще повернути.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Такс, криза нас ще більше доїдає :sad: Чоловіка відправили додому за свій рахунок на 3 місяці :sad:. Зарплату не виплачують.......цього року до мого маленького хлопчика Миколай не прийде :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 12
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Да... справи невеселі... може за таких умов чоловікові варто пошукати іншу роботу? Хоча зараз напевно з новими роботами теж важко :umbrage:
    Ви тримайтеся... все буде добре, було б лише здоровья, все решта буде, тільки не треба руки опускати, і все буде ОК.
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Я знала, що ми сильніші ніж криза :)
    Чоловікові запропонували нову роботу із з/п втричі більшою ніж була. Тепер все стало на свої місця....фух, а то я думала, що починається, щось страшне :)
     
    • Подобається Подобається x 17
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Щасливі ви:clapping:! Наш тато вдома вже місяць, і невідомо коли почнеться робота, і нової не може знайти, бо винен купу грошей:sad:, я працюю, але моїх грошей катастрофічно не хватає, а ще й кредит, у доларах:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 5