Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Sonjax, 27 Листопад 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    ви не ображайтесь, але якось необ"єктивно це все

    подібна інфа була в космо, але там ясніше відслідковувалась реклама тампонів.

    гггггг, а пестициди які використовують при вирощуванні бавовни, а хлор, яким його відбілюють?
    я багато-багато років користувалась тампонами але ніколи не вважала, що вони "білі і пушисті" просто не знала про альтернативу



    брєд і брехня (про стерильні умови).
    і так, то вища математика - як же складно скласти капу пополам - це не всім під силу :lol:

    чому не пояснили яким чином те, що вона їх збирає заважає її використанню поза домом? Не змогли придумати?


    Я за те щоб кожен вибирав, що йому зручно, але на основі правдивої інформації.
     
  2. Dolexia

    Dolexia New Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    не можу користуватись милами Сейфгард. Шкіра після них - просто жах: якась натянута, шелушиться. Взагалі чула, що з антибактеріальними милами треба обережніше, не всім підходять.
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    ви їх використовуєте як засоби особистої гігієни?????
    там же триклозан -
    а по людськи - не мийтесь тою гидотою
     
  4. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    А в мене нема визначеної марки прокладок. Купую різні - Only you, Лібрес, Котекс. Не люблю Олвейс і Молпед, якісь вони дуже тверді, від них в мене подразення.. А от тампонами майже зовсім не користуюся, дуже рідко використовую Котекс міні, переважно влітку під час відпочинку. Щоденними теж майже не користуюся. Свого часу в мене була молочниця від Натурелли з запахом ромашки. Тож тепер використовую Lidie Део - вони прості і м'якенькі:girl_mad: Але, кажу, це буває рідко:girl_blum::girl_blum::girl_blum:
     
  5. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    Користувалася Натуреллою без запаху,мені подобалося,подразнення не було,а от на Олвейз,постійний свербіж і почервоніння. Зараз користуюся котекс.
    Тампонами користуюся,ну коли вже дуже потрібно,наприклад,коли на морі :)
     
  6. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    Після 2,5 років щастя нині маю радість вже четверту годину "тішитись" прокладками. Я довго так не витримаю...

    *пішла вибирати капу*...
     
  7. marusenechka

    marusenechka New Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?


    ну знаєте, Orman, тоді навіщо ця темя? коли "там" не стерильно, то яка різниця, чим користуватися, як і де???

    ---------- Додано в 13:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:29 ----------

    я так зрозуміла, питання засобів гігієни досить спірне і різностороннє... в тому сенсі, що мити капи в річці і користуватися припалими пилом і брудом прокладками - то виявляється гігієна така... а що вже казати про немиті руки?

    звісно, від "одноразового" екстриму ніхто не застрахований! всяке буває... але ж не регулярно і як правило!!!

    чи то якось не так розімую все.......
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    так виглядає
    а що тема називається "який засіб є найбільш стерильним?"


    до чого тут руки? Чи десь хтось тут писав, що можна не мити руки?
    Я вже писала в темі про капи (чи тут), але повторюсь. Ви свого чоловіка перед сексом змушуєте стерилізувати пеніс? Чи просто митися (особливо якщо секс спонтанний). Якщо ні, то всі ці закиди нідочого, бо на силіконі (який миється після кожного використання) мікроби в сотні разів повільніше розмножуються, ніж на людському тілі.

    З вами дискусію вести не маю здоров"я, тут ніхто нікого ні до чого не примушує. Користуйтесь чим хочете (що ви звичайно і робите), але не вводіть інших в оману безпідставними закидами.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    Так і робимо, спочатку ми його вмочимо в шклянці з горівкою, потім тою горівкою підмиюсь а тоді вже до любові. І не забути все випити, для храбрості!:girl_crazy:

    Ужасть, як подумала. Після такої процедури не те що сексу не захочеться, багато чого не захочеться.

    ---------- Додано в 14:30 ---------- Попередній допис був написаний в 14:09 ----------

    Мене ця чаша зацікавила, але правда що ніде не мож вийти на люди якщо таким користуєшся? Вона що випаде і загубиться? І как єто будєт єслі я вдруг потєряю капу?:girl_crazy::girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2010
    • Креативно Креативно x 1
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    ага,ще затичку вставити якусь,аби точно не вилетіла :girl_crazy: капа присмоктується міцно,якби не старались,не випаде.:)
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    а як не присмокчеться? Я сяду а там повітря зайде і УСЬО!
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    скажу як один знайомий відповів колись - то писок , наталю, закриєш, шоб не дуло
    марусю, не в обіду))))
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Як довго може бути відкрита упаковка прокладок?
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Не думаю, що там щось конче може зіпсуватися, бо кожна прокладка ще запакована індивідуально.

    То залежно де їх зберігати)))
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    чесно - більше зарази розмножується на самій прокладці і цвіте буйним цвітом, вже під час використання її за прямим призначенням ;)
     
  16. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Це якщо
    а є ж такі, що не запаковані, у мене пачка прокладок Discreet так зберігалася відкритою досить довгий період часу, і я не користувалася ними, то помітила згодом, що там назбиралася пилюка, то взяла і викинула само собою. Тому після такого купую прокладки лише такі, що запаковані індивідуально.
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    ні, в мене вони всі упаковані окремо.просто цікавило чи не відбувається там ніяких реакцій в тому наповнювачі?
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Ну, яку? По максимуму її вистарчає на 2-3 цикли.
    Думаю нічого тим прокладкам не станеться, велика пачка ж не розрахована на один раз. Тим більше ви ж не відкриваєте, не розгортаєте кожну прокладку, а коли вони зберігаються в своїх тих обгортках закриті, то що їм може бути?
     
  19. true

    true New Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Та по ідеї той наповнювач реагує лише на вологу. А щоб пил не попадав, то можна і в додатковому пакеті зберігати...
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Дівчатка, таке питання...
    Дожила до страшно сказати скількох років))), але так і не навчилась користуватись тампонами. То не хотіла, то не було потреби, то ще щось. І ось зараз вирішила спробувати знову. Експериментую вже другий місяць)) Але так вого мені туго йде... Чомусь весь час, коли користуюсь тампоном, у мене таке відчуття, що хочу в туалет(по малому). Ніби тисне всередині на міхур і на все решта також. Може то не правильний розмір тампона? І взагалі... Я одна така, що не користуюсь тампонами, чи ще тут такі є?