Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Sonjax, 27 Листопад 2009.

  1. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Я корись користувалась, поки мені не пояснили чим вони не добрі.. Після того тількі по мірі потреби (пляж, вечірка і тд).
    Щодо правильності використання, то потрібно робити все по інструкції. Особисто я могла використовувати тільки з аплікатором. Решта мені дійсно тисли всюди бо не могла правильно вставити.
    Розміри дійсно різні, але то від сили КД більше залежить...
     
  2. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Критичні дні

    ще варіант, що може недобре "заінсталювали", ви його не маєте відчувати взагалі. Спробуйте спершу з такими, що мають аплікатор, вони довші, в тампакса колись були. Ну і практика, треба вибрати зручну для себе позицію і все вийде з часом, будете профі :).
    В мене зараз фаворит капа, а не тампони, може вам піде краще теж.
     
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    А пробували різними? Ну типу з аплікаторами і без? Не зручності, це із за того, що неправильно/незручно він у Вас розмістився. Я наприклад прокладками взагалі не можу користуватись, тільки на ніч, а літом я собі просто не уявляю як з прокладками. Користуюсь постійно тампонами напевно десь з років 19.
    Користуюсь Котексами вже пару років(не рахуючи вагітність і до от майже тепер)але без аплікатора, бо мені навпаки з ними не зручно. Ну і ще, треба "вчитись" і пробувати їх на початку КД, коли виділення багато і тампон більш слизгає))), що набагато зручнійше, бо легше собі втромбується в правильне положення ;)
    хто тобі таке казав? Як що їх міняти часто, постійно, то ніяких проблем не має бути.
     
  4. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Критичні дні

    розміри в них не сильно відрізняються по габаритах, їх слід вибирати від інтенсивності.
     
  5. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    я от теж про них замислювалась, але щось ще не "доросла"
     
  6. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Критичні дні

    тампони пересушують слизову, можлив. синдром шоку, але якщо їх часто міняти, і вночі не користуватись, щоб тіло відпочило, то нема проблем.
    Я ними 15р. користувалась, теж Котексом коротенькими, як наловчишся, то поміняти, 2 сек., і гігієнічніше, ніж прокладку, особливо,коли нема можливості помитись.
    Зараз капа фореве, прокладки - то страшний сон.
     
  7. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    Воно то так, але я тепер все рівно не хочу щоб виділення там хоч на трохи залишилось... Ну але то моє, суб'єктивне...
    Ну а щодо зручності то послухайтесь нас. Пробуйте різних ТМ а також позиції для, як то казали, "інсталяції" :tongue:
     
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Критичні дні

    але ж воно по любому там залишається..
     
  9. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    Попробувала недавно новенькі олвейс на 4 краплі, такі мягенькі і приємні не порівняти з тими що були! Щоденками рідко користуюся тампонами теж коли дуже треба на пляж, чи шось в тому роді...і тільки з аплікатором, мені так зручніше. Перший раз прочитала тут про капу, неуявляю покищо як тим користуватися порилася в неті, цікава штучка:girl_yes:
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    За порадою @exmargarytka та інших дівчат ;) випробувала тампони Мальва ~ 14грн за 16 шт.
    Можу вам сказати, що непогані. Якогось дискомфорту чи ще якихось претензій немаю. Впитують добре навіть сильні виділення. Правда, вони без аплікатора, але то таке) Проте виходить майже 4 пачки за ціною 1 Тампаксу. Жалкую, що не знала про них раніше. Буду в Ашані, то куплю ще, прозапас, якщо ще є)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bacchante

    Bacchante Member

    Хочу порадити щоденки facelle. В них є серія де нема тої плівки клейончатої, нижній шар такий же як і верхній тільки клейкий. Якщо залиє - то звичайно не врятують, бо пропустять наскрізь, але якщо щось маже чи чисто як щоденки( хоча з цим краще не зловживати) - то супер! Вони справді дихають!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А вони йдуть з аплікатором чи просто?
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Без аплікатора.
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Дуже шкода
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я також люблю з аплікатором, проте наловчилась вже і без)
    Якщо мені десь потрібно скористатись тампоном поза домом, то я беру Тампакс з аплікатором, а вдома користуюсь Мальвою.
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    мені чомусь здається завжди що це так не гігієнічно, руками лізти) а з аплікатором собі дуже зручненько)
     
  17. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Недавно в магазині побачила гель для інтимної гігієни польського в-ва "Злая" та рідину для інтимної гігієни тої самої фірми. Хтось користувався? Що можете сказати? Бо я наразі користуюсь лише "Лактацидом" і то вже багато років. Чи може зміна мила для інтимної гігієни якось повпливати на зміну середовища і т.п.
     
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    я пробувала різні засоби, але Лактацид і нівеа не підійшли , а найбільше сподобався Intimo+med гель, і дешевший майже вдвічі. Є ще молочко, але я не пробувала, бо гель підходить, тому вирішила не експериментувати.
     
  19. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    маєте на увазі Зая? я купила, з молочною к-тою, дуже навіть може бути.
     
  20. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Ну, якщо точно, то здаєть Ziaja
    Мені якраз Лактацид дуже, бо і там
    . На нівею задивлялась, так само як на Заю зараз. Але маю вагання. То почитаю відгуки, та й вирішу.