Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Так, цей простий аналіз на ВА включили б у список необхідних аналізів при вставанні на облік чи при плануванні, наприклад... скільки б діток було врятовано.
    Чому зараз стільки дівчат з підвищеним ВА, звідки це береться? ((
    А як знали, що це причина в тромбі? Це теж причина в афс ((
    Це дуже сумно... вам довелось багато пережити ((( добре, що зараз ви знаєте причину і маєте терапію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Так було б добре якщо дійсно всім казали б здавати на ВА.зразу, а не тоді коли вже щось не так.

    При родах виявили в пуповині згусток корові, а в заключенні після розтину більше нічого не знайшли..дитина була здоровою.

    Тому написали причину загибелі тромб.
    Інфарк так як би.так мені в консультації лікар сказав більше нічого не сказали.
    А так всі Узд були в нормі, і вагітність проходила нормально.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  3. crissola

    crissola Well-Known Member

    @IraZalisko я народжувала природньо в Медінституті, лікар Жемела. Недавно трішки писала про це в темці Для майбутніх мам. Також була усю вагітність на перднізолоні, аспірині і клексані. Розріджуючі приймала до останнього. Все пройшло чудово. Фактично останнім часом з таким діагнозом дівчата переважно народжують або в Улашина, або в неї. Можете познайомитись з ними обома і . Визначитись, що вам ближче. Одразу скажу , що вона до останнього за природні пологи. Каже що прокесарити завжди встигне. Це трохи лякало мене, бо я власне думала тільки за кр. В процесі переконалась, що знає свою справу добре. Коли лежала в пологовому, познайомилась ще з двома жіночками з АФС, які в неї народили. У обох були природні пологи. Якщо ви чітко вирішили , що хочете кр, тоді йдіть до Улашина. Все буде добре! Нехай Бог береже Вас і Ваше малятко!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Дякую!
    Піду напевно спочатку до Улашина, послухаю що він скаже, а там буде видно.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  5. Hrustavka

    Hrustavka Active Member

    Також народжувала в Жемели в жовтні. Пологи природні, лікарем задоволена. На аспірині і клексані була до самого кінця. до 34 приймала метипред.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. foreveryoung

    foreveryoung Member

    Після вагітності яка теж закінчилась трагічно в мене також діагностували ВА. Наступна вагітність була з постійним контролем рівня ВА, консультаціями і УЗД у Прокопчук Н.М. Та Красівської В. В. Вагітніла і перші 12 тижнів приймала лише аспірин, потім показник підріс то колола клексан 0,2 щодня, метипред, після 18 тижня показник зменшився, в одному з аналізів ВА взагалі не було виявлено, в залежності віж показника корегувались дози ліків, на 29 тижні показник виріс дуже(попередня вагітність завмерла в такому терміні) , доносила вагітність на аспірині 100мг,клексані 0,2 через день. Також приймала метипред але відмінили його десь в 35 тижнів. Мала передчасне дозрівання плаценти яке як я розумію є результатом прийому ліків. Малюк народився за 37 тижні шляхом екстренного КР, так як було погане КТГ. Оперував Усик В.С.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Hebo

    Hebo New Member

    Доброго дня. Значить здала я аналіз на ВА в лабораторії "Діла". Про реакцію на ціну (430 грн) - я мовчу. Здати аналіз було вкрай необхідно. Але які дані я отримала натомість???

    Назва дослідження - Вовчаковий антикоагулянт
    Результат - ххх( є циферка)
    Одиниці вимірювання - порожньо
    Референтні значення - ххх( є циферка)
    Коментарi - порожньо



    отже в результаті - 2 цифрові позначення.
    Думаю ті, хто здають аналіз на ВА - мають з чим порівняти.
    в мене все.

    П.С. Якщо хтось знайшов доброго спеціаліста і лабораторію з розгорнутими аналізами - прошу дати знати.
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2017
    • Інформативно Інформативно x 4
  8. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Мені також Прокопчук в Красівська казали іти в Діла, але я не пішла бо мені ще коагулограму потрібно було здати, мені б там коштувало 650грн.

    Пішла я короче в сінево, там результати зрозумілі(ВА і Коагулограма 380грн.)
    Хоч Прокопчук була проти сінево, але я вчора була в неї з тими результатами то нічого не казала, по сінево в мене результати досить хороші)
    От незнаю чи довіряти сінево.?!

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  9. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    У зв'язку з покращенням результатів, Прокопчук назначила клексан 0,2 через день,бо колола я кожного дня.)
    От незнаю чи довіряти тим аналізи з сінево чи йти ще кудись перездавати?!

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  10. Nadija Sunshine

    Nadija Sunshine New Member

     
    Останнє редагування: 16 Січень 2017
  11. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    От саме так в мене, але я здала в сінево то ВА майже не виявлено.
    І Прокопчук назначила клексан через день,а я сумніваюся в тих результатах.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  12. Hebo

    Hebo New Member

    Власне я теж сумніваюся в Синево.... мала гіркі результати після їх "ВА майже не виявлено"..... може десь в інших містах є хороші спеціалісти?
    от знайшла ше у Львові Медіс, які теж робля аналіз на ВА. Хтось там здавав?
     
  13. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Є ще у Львові Ескулаб, завтра буду там здавати..
    Відпишусь як отримаю результат.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  14. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Прийшли мені результати з Ескулаб.
    Досить зрозумілі,і показники зовсім трошки відрізняються від сінево..тобто ВА в мене майже не виявлено.заплатила 190грн.
    але хочу ще в Медісі перездати.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  15. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    І ще в мене до вас питання:можливо комусь кололи Бетаспан?для дозрівання легень дитинці на випадок передчасних пологів?

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  16. pompocska

    pompocska Member

    мені вкололи, на 28 тижні. два уколи по три ампули. зараз 32 тиждень, сидимо. Радію кожному дню, що ще не пологи
     
  17. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Ви були в стаціонарі?

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  18. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    І як ви себе почували після уколу?

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  19. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Коліжанці кололи, передчасні пологи 32-33 тиждень, легені розкрились)
     
  20. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    В мене поки що немає загрози, але може бути.
    Просто лікар казав вколоти щоб застрахуватися, в мене зараз повних 34т.
    Переживаю чи колоти в дома, чи не буде якої реакції?!бо в жк.лікар каже що то не треба колоти якщо буде загроза тоді,а той лікар що хочу в нього родити каже вколоти.
    в поліклініці не хочуть колоти, а в лікарню лягати поки потреби нема.
    Незнаю що робити.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk