Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    не хочу вас запевняти, бо добре не памятаю, але здається що перед тим як кололи казали, що будем дивитись як коліжанка почуватиметься
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2017 ---
    в неї було підтікання вод і екстренна госпіталізація, спочатку вкололи дксаметазон, ще до пологового, а вже там бетаспан
     
  2. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Дякую буду завтра ще раз з лікарем говорити.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. pompocska

    pompocska Member

    я досі в стаціонарі,є загроза. Почувалась добре, єдине що боліло трохи місце уколу. Якщо у вас немає загрози передсаних то напевно не потрібно. А ще прислухайся до дитина - чи гикає? Бо якщо так, то розробляє легені. Взагалі вже на такому терміні можна зробити біопрофіль плоду і подивитись зрілість легень.може вам уже не треба його колоти.
     
  4. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    дуже часто гикає)
    От незнаю що робити, один каже робити інший ні загрози конкретної немає, тільки низько голівка.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  5. pompocska

    pompocska Member

    раджу зробити біопрофіль плоду (це узд), і взнати ступінь зрілості легень (0 або 1 або 2), якщо 2 то не треба нічого колоти, бо тоді легені готові
     
  6. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Де то можна зробити?

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
    В якій ви лікарні?
     
  7. pompocska

    pompocska Member

    джамбула. в будь якому узд. Просто задзвоніть і спитайте
     
  8. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Дякую)
    Завтра туди їду, хочу там народжувати)

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, де приймає Прокопчук, коли не робить УЗД? Мені колись іі медсестра говорила, але вилетіло з голови. І як туди до неі попасти - чи потрібен попередній запис? Дякую!
     
  10. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Вона працює в медико-генетичному центрі на Лисенка, принаймні раніше працювала. Там раніше можна було йти просто без запису. І черг там до неї раніше не було.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    На Лисенка, там жива черга.
    Два тижні тому була в неї то точно знаю що в середу вона з 15год.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я на 23й сторінці теми в дописі 446 скидала графік роботи Прокопчук на Лисенка. Єдине, він може бути зміщений на годину вперед, тобто прийом не з 8.00 і 14.00, а з 9 і 15. Скину Вам в приват її номер, завжди можна спитати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Дівчата з ВА, то де ви зараз аналізи здаєте?
    Три тижні тому я здавала в Діла ВА і коагулограму, ВА не виявлено. Прокопчу взяла цей аналіз до уваги. От тепер маю знову здавати, але в думаю над якоюсь іншою лабораторією. По-перше, в Діла дорого. По-друге, щоб доїхати до неї - це ще + 70-80грн. на таксі. Тому хочу спробувати іншу лабораторію. Найзручніше мені Медіс або Синево. Хто з них краще аналізи робить? Чи вже не міняти лабораторію після Діла?
    А хто що чув про Красівську?
     
  14. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я один раз здавала в Синево, результат виглядав так вовчак.jpg
    Тоді Прокопчук казала, що, якщо в Синево не виявлено, то в Красівської точно буде виявлено хоча б в низькому титрі. Але я, на жаль, не робила і там, і там приблизно в один час, то не перевірила її теорію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. IraZalisko

    IraZalisko New Member

    Я після Красівської здавала в сінево і через тиждень в Ескулаб, (тільки в Ескулабі ВА.тільки один показник то мені не дуже зрозуміло.бо в сінево їх три)то в обох лаб.ВА не виявлено, і коагулограма майже збігається.
    Але з Красівською відрізняється нормально.тому незнаю що порадити.

    Надіслано від мого LG-H324, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я перед вагітністю здавала в синево, був слабо виражений ризик. В Красівської перездала після того, то не виявлено ВА.
     
  17. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Я чула що саме в Красівської найточніші результати на визначення ВА, сама здавала в Синево 4 рази через раз показник був слабовиражений 1,26 при нормі до 1,2 Здала в Красівської ВА не виявлено, але сказала тримати на контролі при плануванні, бо в мене там підвищений якийсь протитромбіновий час (незначно) треба бути обережною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. crissola

    crissola Well-Known Member

    Так складно все таки без лабораторії на Чупринки. Я здавала в Синево, то також показувало слабо виражений ризик. Фактично в Красівської більш детально розписано, але також показник був у низьких титрах. Якщо говорити про Польщу, то там ці аналізи дуже дорогі. Пацієнт здає їх один раз і все. Протягом вагітності в основному призначають одну дозу 0,4 гепаринового препарату (Клексан).
     
  19. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    А Прокопчук бере до уваги аналіз, зроблений в Ескулабі, хто знає?
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Аналогічне питання. Спершу Прокопчук направила в Синево, там не виявили, але практично по межі. Тепер сказала за місяць перездати в Діла. Але мене чомусь насторожує іх ціна))). Виглядає на співпрацю банальну. Вчора радилася зі знайомою гематологшою, то вона сказала, що лабораторія в Діла не така вже супер, щоб такі ціни ставити. Що досить добре роблять у Медісі та Синево. У Ескулабі так собі. І я тепер у роздумах - робити як лікар сказав, чи це таки не має значення.