Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мені тут прийшла ідея. Я коли лежала в лікарні (травень 2016), мене відправили на чупринки в поліклініку, де поставили на облік в гематолога. Аналізи Красівської їм підходили в принципі. Але також запропонували здавати в них. Може кому треба поцікавтеся в тій поліклініці. Думаю там точно буде дешевше і можливо краще, ніж в приватних лабораторіях, так як то спеціалізований заклад.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дякую. Мені просто важливо отримати точний результат, а не піти туди, де найдорожче і де лікарці хочеться))). Хоча питання зовсім не в грошах. Буду цікавитись.
    А ще мені та гематолог сказала, то там згоріла якась кімнатка, а лабораторія там в порядку. Якось так.
     
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Rodionochka Прокопчук сто пудів ту Ділу рекламує, бо вона радить її не тільки для аналізу на ВА. Я ще при першій вагітності, як робила в неї узд, то вона казала здати на патології і дуже радила теж Ділу, навіть буклетик їхній дала. Сумніваюсь, що вона це робить просто так) Хоч може лабораторія не погана, але мені було не зручно до неї добиратись
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, ще питання по Лютеіні. Хтось ставив ці вагінальні таблетки? Я ставлю вже третій тиждень, і не дуже приємні від них відчуття, дискомфорт трохи. Питала в лікарки про виділення - казала що так і має бути, що то не молочниця. Як було у Вас? І як довго іх ставили?
     
  5. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Дівчата, хтось можливо знає як там зараз з аналізом на ВА в Красівської, не робить ще вона його?
    Хто де здає зараз?
    Хочу контрольно здати...
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Була минулого тижня в Прокопчук, написала направлення в Синево на ВА. Тому думаю, що Красівська ще не робить. Але то такі здогадки).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Uliavit

    Uliavit New Member

    Дзвонила минулого тижня до Красівської, то сказала що лабораторія не працює і коли буде, не знає((
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Доброго дня! Дівчата, хто всю вагітність був на клексані і при яклму ВА? Чи робили перерви між курсами уколів чи ні? Коли відмінили клексан?
    Справа в тому, що моя лікар, де я робила ЄКО, після того як ВА став в норму на 20 тижні вагітності сказала повністю відмінити клексан і більше не здавати коагулограму. Боюсь наслідків цього. Тому хочу почути якомога більше відгуків від вас.
    Не підкажете а Прокопчук онлайн не консультує, бо я не зі Львова( і поїхати зараз не можу.
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Спробуйте зателефонувати, вона дуже людяна. Телефону особистого іі не маю, але думаю, що дівчата підкажуть.
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Маю контакти Прокопчук, у вайбері відписує завжди.

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk

    Мала від лютеїни молочницю, але десь на 7 місяць прийому

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування модератором: 22 Квітень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. crissola

    crissola Well-Known Member

    Дівчата маю інформацію щодо лабораторії Красівської, коліжанка на днях здавала аналіз на ВА. Її направила Прокопчук , то вже мабуть все функціонує так як і раніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ой, а мені аж горить треба той аналіз здати. Може б хтось кинув телефон, щоб записатись? Була б дуже вдячна!!!!
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Happy Fiancee, дякую за телефон, вже записалась до Красівськоі. Ще підкажіть як і де іі знайти. Дякую!
     
  14. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    І мені, якщо можна інформацію про Красівську в пп.

    Дуже треба:girl_yes2:
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А тут раджу в неї запитати, бо може вона вже не там. Була на вул. Чупринки 43. Вхід сходинка донизу, направо, сходами на 2 поверх і наліво. Перед входом в коридор з лабораторіями її кабінет, там ще стояло пару крісел. Зрештою там вже і спитаєте.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Доброго дня) Дівчата, можливо є тут хтось, кому доводилось робити амніоцентез при вагітності? Я дуже переживаю, не знаю до кого звернутися.. Чи варто взагалі йти на такий ризик?Не знаю що робити..
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А наскільки серйозні причини через що потрібно його робити? Бо мені здається, що наші лікарі-генетики рекомендують його мало не кожному в кого хоч якесь відхилення по скринінгу. Я відмовилася, оскільки дуже скептично відношуся до скринінгів. І не залежно від їх результату на аборт би не пішла. Дитина народилася здорова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Причини дуже серйозні, скринінгам взагалі не довіряю, перша вагітність закінчилась трагічно, при тому що скринінги, аналізи та всі УЗД були добрі, в третьому триместрі дитинка завмерла:cry: вже пізніше виявили генетичну патологію (
    Тепер вагітна, від скринінгу відмовилась, для власного спокою хочу знати чи все добре, але дуже боюсь нашкодити.. як би не було вагітність переривати не збираюсь...просто не зможу пережити ще раз таке.. не знаю..
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а що саме виявили, якщо не секрет? це у дитини чи у вас?
    я навпаки в другу вагітність його робила, щоб бути спокійнішою. в першу не робила. але у мене толком причини і не виявили. а ви переживаєте, бо сказали, що ризик повторення?
    я вас дуже розумію. друга вагітність - це був просто як страшний сон. я ніяк не могла розслабитись і насолоджуватись своїм станом. була суцільна нервотрьопка. Навіть доплер собі купила. Але радити не буду, бо декого він не заспокоює, а навпаки.
     
  20. Mushenia

    Mushenia Active Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1