Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Petrova

    Petrova Member

    21 тиждень - низька плацентація… 38 мм. Я в паніці бо маю 2.5 річного шиловдупа з яким зменшити фізичні навантаження край як важко. Чи всі притримувалися цього мега спокійного життя при низькій плацентації ?
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    По-перше, вона підніметься, а по-друге 38 мм, то майже нормальна. Вам треба лише паніку зменшити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Petrova, спакойствіє, только спакойствіє). Теж мала з другим ніби-то низьку поацентацію. Але нічого з цим не робила, жила звичайним життям, на підтримках не лежала, дивилась за старшим (правда, йому тоді було вже 4). До родів піднялась, були ПП.
    Зараз теж казали на УЗД в 30 тижнів, що низькувато, але я вірю, що підніметься).
    Ви головне не хвилюйтесь і не напрягайтесь, а лякати - то вже такий сталий підхід лікарів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. rododendronia

    rododendronia Member

    Ще з школи маю варикозне розширення вен ,десь 2 роки тому лікар сказав їх не чіпати а оперувати після вагітності.
    Зараз я на 31 тижні вагітності і до понеділка в мене не було ніяких проблем і ускладнень. В понеділок я помітила що нога дуже набрякла, почервоніла і дуже чухалась , я подумала одразу що щось вкусило не придала цьому великого значення. В середу почервоніння перенесло б вище і дуже боліли і пекли вени. Сьогодні поставили діагноз гострий тромбофлебід . Лікар прописав мазь ліл тон і уколи клексан в живіт 1 раз в день на протязі тижня .
    Поділіться хто стикався з такою проблемою , бо дуже переживаю ...
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не така вже і низька. У мене в 18 тижнів вагітності старшим сином було 23 мм. В 26 тижнів вже була не "низька".
    У Вас термін такий, що ще фізіологічно підніматись плаценті часу багато. Все буде добре
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    В кого ви були на консультації?
    Підійдіть до Орла Юрія Глібовича, в медінституті, ходила до нього під час вагітсності. Колола Клексан теж, але з причин АФС.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  7. olesiamilana

    olesiamilana New Member

    Доброго дня!
    Дівчатка, біжу до Вас за порадою, бо сама якась розбита вщент.
    Ми з чоловіком хотіли дитинку і 2 роки нічого не виходило, а тепер маємо омріяну вагітність, але нам поки, за моїми підрахунками, півтора тижня.
    Звернулась я до лікаря щоб проконсультуватись, бо мучать спазматичні болі в низу живота,от як при критичних днях, але ці без виділень і чим день, то стають рідші і не такі болючі. А виникають при різких рухах і вечером,а також як довго сиджу.
    Лікар направила мене на здачу ХГ і Прогестерону.
    До вагітності він в мене був 26,6 при нормі до 25,5 в лютеїнові фазі.
    На даний момент ХГ моє 2485, а прогестерон 14,3 (анадізи здавала в Ескулабі), там є і табличка, то з прогестероном попадаємо в норму І триместру від 9,1-33,2, а по ХГ - то в нас доволі високий як на півтора тижня.
    Відповідь лікарки була така:ХГ - результат хороший, а прогестерон потрібно приймати додатково, бо є загроза. (Призначала різні дози. Все це в телефоному режимі. На огляді я ще не була)
    Чесно сказати, я дуже боюсь цих додаткових гормональний препаратів, бо маю наочний приклад в знайомих, що жінці вони дуже навіть шкодять, якщо приймати їх у великій кількості.
    Тому я консультувалась ще в однієї лікарки, вона сказала , що все в нас добре, лиш треба через деякий час перездати ХГ.
    Препаратів ще ніяких не пила. Що робити незнаю і дуже боюсь втратити свою малечу.
    Може в когось були схожі ситуації? Або просто порадьте що робити в даній ситуації.
    Дуже Вам дякую за будь-яку пораду.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Мені виглядає дивним взагалі призначати гормональні ліки по телефону.
    У Вас були втрати вагітностей до цієї? Якщо ні, то я би просто нічого не приймала, а якщо так - йшла би консультуватись до іншого лікаря.
    Болі меншають, виділень нема... ще і аналіз в хороших межах норми...
     
  9. olesiamilana

    olesiamilana New Member

    Дійсно дивно, ще й спочатку призначили дозу в 100мг прогестерону, а коли я запропонувала замінити препарат, то одразу ж 400мг. Це мене якраз і насторожло.
    Раніше я не вагітніла, проблем по гінекології в мене ніколи не було.
    А болі, наче у багатьох бувають...
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    для себе я саме це брала б за відправну точку
    дуже бажано до іншого лікаря
     
  11. olesiamilana

    olesiamilana New Member

    А коли, на вашу думку,варто звернутися? Бо чую відгуки, що краще вже на 6-8 тижні, не швидше. Бо тепер лікарі люблять на крісло брати або УЗД робити внутрішнє.
    Питаю, бо незнаю як краще зробити. В моєї коліжанки саме через такий огляд завмерла вагітність.
    Страшно...[/QUOTE]
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Радити не компетентна, хіба що розповім про власний досвід.
    я дуже боюся УЗД на ранніх термінах (якщо нема потреби, звісно)
    тому до лікаря зверталась пізніше
    Коли був потрібен офіційний декрет, ближче до 30 тижнів. А коли офіційно не працювала - на 34 тижні.
    Перше УЗД робила з першою дитиною на 18 тижні, з другою на 26, з третьою на 34
    Від огляду на кріслі, як і від всього іншого, можна написати відмову. А якщо у Вас є результати мазка не більш як піврічної давності і цитології не більш як річної, - то аналізи на кріслі і не потрібно здавати.
     
  13. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Я робила перше УЗД в 7 тижнів щоб визначити чи маткова вагітність і чи все гаразд з малятком (чи є серцебиття, чи правильно закріпилось плідне яйце і т.д.) До слаовп, ми планували вагітність, і саме в цей термін, разом із зданими через день ХГЛ аналізами, я йшла до лікаря на УЗД. І робили не внутрішнє а зовнішнє. І навіть не на повний сечовий вже все добре було видно. Тому не бачу причин хвилюватись через узд.
    А от лікаря точно я б міняла, після прогестерону призначеного таким чином...
    [/QUOTE]
     
  14. Bize

    Bize Well-Known Member

    Привіт. Вчора зробила аналізи в Красівської, результат - виявлено вовчаковий антикоагулянт (я чомусь була впевнена, що в мене все норм, бо в травні здавала цей аналіз, то нічого не було виявлено).
    В анамнезі - інфаркт плаценти в 3 триместрі, як наслідок - відшарування.
    Я з цим діагнозом не стикалась жодного разу. З понеділка постараюсь поїхати до Прокопчук.
    Хто в цьому розуміється, то підкажіть, чи все дуже погано, і чого мені чекати далі (просто хочу морально підготуватись)
     

    Вкладення:

    • 11.jpg
      11.jpg
      Розмір файлу:
      193,5 КБ
      Переглядів:
      48
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    як я вже писала, думаю, вона вам ще один такий аналіз назначить. Якщо підтвердиться, то вагітність на уколах гепарину і аспірині. Ну або без підтвердження зробить таке призначення. Я просто з теорії говорю. Не переживайте, це добре, що проблему виявили. Один мінус, що ті уколи дуже дорогі
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Bize

    Bize Well-Known Member

    а якось готуватись до вагітності потрібно? бо наскільки я з інтернету зрозуміла, то це аутоімунне, і не лікується(
    Напевно це і є причиною того, що в мене сталось з минулою вагітністю(
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    наскільки я знаю, то готуватись не треба. але то залежить від лікаря. деякі можуть назначити препарати ще до зачаття. не лікується
    може бути. наявність вовчакового часто приводить до втрат як на ранніх термінах, так і на пізніх
    але не спішіть собі ставити діагнози. Почитайте в неті, всюди пишуть, що одноразове виявлення ВА нічого не свідчить (під впливом певних факторів він може спонтанно, разово з"являтись у багатьох людей). Треба саме два аналізи
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Добре, що ви це виявили перед вагітністю ще, все буде гаразд.
    Як правило, з початком вагітності ВА ще наростає. Але це все корегується аспірином, клексаном та дексаметазоном (метипредом).
    В мене теж на пізніх термінах ВА був причиною втрати дитини, але я тоді не знала ще про це ((
    Потім від першого дня вагітності приймала ліки й колола і все ок, козак ось вже бігає )))
    Зверніться до Прокопчук, вона вже грамотно вам розпише.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. crissola

    crissola Well-Known Member

    В мене у 2009 році , коли я здала аналіз на ВА після 3 х невдач, також не було виявлено. Одразу відкинули, що це причина завмирань...і аж тепер у 2016 р. ,здавши його знову (вже фактично бувши вагітною) був виявлений вовчаковий антикоагулянт. Відповідно підібравши адекватне лікування , як пише @Сонце, вдалось виносити свого довгоочікуваного синочка.
    @Bize впевнена, що ви найближчим часом завагітнієте , щасливо виносите і народите здорову лялю! Причину знайшли , за вами візит до хорошого спеціаліста Наталі Миколаївни і все буде ок. Багатьом до речі призначають аспірин ще до вагітності.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Так, я саме вагітніла на аспірині. Потім продовжувала його приймати та додала Клексан і Метипред. Клексан дійсно не дешевий препарат, якщо врахувати, що колоти його треба доооовго, але ми з дівчатами викрутилися, замовляючи його з Польщі. Виходило практично вдвічі дешевше. @Bize бажаю Вам мудрих лікарів-порадників і терпіння та віри в хороше майбутнє з здоровою дитинкою! Все буде добре! Подивіться на наші лінієчки:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1