Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Так, я теж на Аспірині і Дексаметазоні вагітніла.
    Клексан замовляли в Перемишлі, з рецептами від Прокопчук їздили самі і без проблем купували там (можу знайти де саме купувала... хоча тут в темці вище пошукайте має бути моя фотка десь).
    Які б уколи не були, які кошти б не коштувало це того варта, я вдячна Богу що існує така терапія, і що є така можливість успішно виносити з таким діагнозом.
    Все буде добре, Bize, ви звернулись до добрих лікарів, тримайтесь їх.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    В п'ятницю здавала теж у Краківської, у мене гірші показники ніж у Вас. У мене дуже високий показник+ АФС маю. Але Красівська заспокоює, що грамотний лікар допоможе народити. Але спершу треба завагітніти

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Я Клексан, аспірин і Метипред приймала одразу після Овуляції, це мені Михайлишин призначала. Але я поки ні разу не вагітніла. Дайте вихід на Польщу за Клексном, щоб зекономити трохи. Дякую

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Тут писала пост, там є адреса і тел. аптеки в Польщі, з рецептом від Прокопчук без проблем продавали, по 4-5 упаковок замовляли наперед з України.
    А також проходились по кількох аптеках, хоча не у всіх було в наявності стільки упаковок відразу.
    Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Хто знає яка ціна Клексану зараз в Польщі?
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Я колола 0.4. Доза залежить від ваги, я повнява - 60 кг. Так Михайлишин призначила
     
  6. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Хм, цікаво... Не знала, що від ваги щось залежить. Я вагітна важила не менше 90 і колола 0,2. А 0,4 Прокопчук призначала, коли були погані аналізи.
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ну я кажу те, що знаю. Перепитаю Михайлишин

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  8. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Я теж починала з 0,2... потім на 0,4 перейшла бо ВА ріс... чи етаноловий з'являвся.
    Це від картини аналізів залежить, може змінюватись.
    Хоча теж чула про такий підхід у Польщі, там призначають худішим 0,2... повнішим 0,4... але якось "на око" то сумнівно, як на мене.
     
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    В мене був подібний препарат - фраксипарин, 0,4.
    Я думаю собі, що дози різні для різних ситуацій. Наприклад, я колола лише після овуляції, для імплантації, а потім ні. Тому на цей тиждень чи 10 днів мені призначили високу дозу 0,4 Фраксипарину(в мене не було АФС, а щось інше) Для подальшої підтримки вагітності певно по іншому
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. crissola

    crissola Well-Known Member

    Володію інформацією, що у Польщі в одній клініці, призначають уколи Клексану в дозі 0,4 ..не менше. Ще перед вагітністю читала на різних європейських форумах, що доза власне залежить від ваги людини, і дуууже боялась , коли Прокопчук казала мені колоти 0,2 зменшувати дозу. Але в основному в мене все таки аналізи показували, щоб колоти 0,4. Ще у Польщі аналіз на ВА ніхто так часто не здає, і Клексан призначають часто жінкам, які мали 3 завмерлі В чи викидень не залежно від того чи виявлено у них ВА.

    Я брала Клексан спочатку через посередників. А потім вийшла на знайому , яка їздить в Польщу. Можу попитати в неї чи не змогла би привезти, вона мені замовляла також в аптеці і вже по приїзді в Польщу забирала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Колись я була в Угорщині у гінеколога вже у віці. Звичайний огляд, плани на майбутнє з Вовчаком. Він мені сказав, що наш аналіз вони не приймають, маю здати там. І якщо вовчаковий виявиться, то жінці колють один-єдиний укол на всю вагітність і тоді їй вовчак не страшний. Що то за укол - не питала.
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не знаю чи це є дуже правильно. Мала 3 ЗВ, вовчаковий жодного разу не виявили. Для перестраховки пила від моменту виявлення вагітності і до 34 тижня спочатку аспірин кардіо 100, потім кардіо магніл 75. А в Польщі вже б мала колоти клескан.
     
  13. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, а Аспірин - це ацетилсаліцилова кислота чи має бути суто Аспірин?
    До Прокопчук попаду лише після 7 жовтня, бо вона зараз у відпустці.
    Підкажіть, з якої дози аспірину можна починати, бо хочу почати вже, а не чекати на Прокопчук. Потім все одно буду здавати повторні аналізи, то хоч побачу, чи є якесь покращення
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Це хімічно одне і теж. Аспірин це запатентована назва. Але коли потрібно вживати довгий час (наприклад при серцево-судинних захворюваннях як профілактика тромбозу) то наполягають на прийомі таблеток в оболонці для зменшення шкідливого впливу на шлунок ( аспірин кардіо, аспекард і т.д.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я починала з Аспірину Кардіо 75 мг по одній таблетці на добу. Коли треба було збільшити дозу, то переходила на Кардіомагніл 100 мг.

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Казала мені Михайлишин, що у кого є Вовчаковий то каву пити можна тільки 1 в день і треба пити багато води.

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  17. Bize

    Bize Well-Known Member

    а вона не казала, як саме впливає кава? наприклад, я змушена пити каву часто, бо понижений тиск і болить голова(
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    У мене тиск 90 на 60, я кавоманка страшна. Моя доза - три на день. Вона каже тільки одну. Згущує кров кава

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  19. Bize

    Bize Well-Known Member

    як тоді піднімати тиск? наскільки я зрозуміла, цитрамон і інші препарати на кофеїні не підходять(
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ну я на одній каві виживаю, ще маккаву після обіду додаю або капучіно

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1