Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Nadija Sunshine, перевірте ще на е-лактації. Зараз море препаратів можна, просто не всі виробники роблять дослідження.
     
  2. Nadija Sunshine

    Nadija Sunshine New Member

    Перевіряла, аспірин має невисокий ризик, чим себе і заспокоюю. А замінники ібупрофіен та парацетамол мають інші властивості, та й такі самі за шкідливістю.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Певно що інші властивості. Спільні в них жаропонижуючі і трохи проти болю, для розрідження крові їх не призначають, тільки аспірин. Налаштовуйтесь на краще, і все буде добре!
     
  4. Nadija Sunshine

    Nadija Sunshine New Member

    Дякую! Просто цікавить, чи не буде шкодити мала доза аспірину дитині, яка на гв, і чи варто відлучатися, чи можна годувати далі. Тому й питаю чи мав хтось подібний досвід
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені аспірин виписували як протизапальне і жарознижуюче, дитині було 2 тижні.
    Лікар наголошував, що "оскільки дитина така мала, то багато чого не можна, а аспірин - можна". І що основна шкода від аспірину - для шлунка мами. А все решта має бути ОК і було ОК.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Mysiandra

    Mysiandra New Member

    Дівчатка, можливо хтось має особистий номер Прокопчук Н.М.
     
  7. oljatko

    oljatko Active Member

    Всім привіт.
    Я тут новенька, та багато хто з Вас розуміє мене краще аніж усі знайомі.
    5.03.18 я вдуге почула найстрашніші для мене слова. Серцебиття "-" Ваша вагітність завмерла.
    Першого разу це сталося 26.06.17, у нас була трійня і всі три сердечка перестали битися на 9-му тижні вагітності, я думала що тоді був найгірший і найващий день у моєму житті. Здавали гістологію, аналізи на інфекції, Торчі. Пролікували папілому. Лікар все списала на те що багатоплідна вагітність, тому все так сталося, бо у трійні дуже маленькі шанси на життя. Я зібрала всю себе в кулак, ми відпочили, 3 місяця перед новою вагітністю пила фоліо, і рівно через пів року я побачила // знову. Безмежне щастя, елевіт пронаталь, жодних нагрузок, жодних стресів, піші прогулянки бо дитині потрібен кисень, всі симптоми, я так тішилась коли мене тошнило чи мучила печія. 11 повних тижнів я ходила на 7-му небі, вже мала ставати на облік, та перед походом до лікаря вирішили зробити узд, лікар трохи подивилась у монітор, запитала чи перша вагітність, і сказала що знову плід завмер, ще на сьомому тижні. Як же ш це важко почути таке вдруге, знову пережити весь той жах. Я не можу зрозуміти чому так сталося, чому мій організм 5 тижнів носив мертву дитину, що я зробила не так, чому Господь відвернувся від мене. Я так багато молилась, вдень і вночі, та нажаль мої молитви почуті не були(
    нам сказали їхати у Львів до генетиків у клініку на лисенка, хто може порадити підказати до якого саме лікаря звертатися, бо ми з Івано-Франківська, зовсім нічого не знаю про цю клініку. А також чи доцільно здати каріотип у ФР і все з готовими аналізами їхати, чи у наших простих лабораторіях не зроблять якісно? наперед дякую.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Співчуваю вам, сама двічі пережила завмерлу вагітність в першому триместрі. Теж не розуміла, чому так, здавала аналізи, копалася у собі і тут знову настала теперішня вагітність. Виплакалася, взяла себе в кулак і поклалася на Бога, бо тут я не в змозі щось змінити. А місяць тому аналіз на вовчаковий антикоагулянт показав позитивний результат, що скоріш за все і було причиною моїх попередніх невиношувань. Сама обстежуюся і тримаюсь на контролі у лікаря-генетика Прокопчук Наталії Миколіївни, вона приймає у медико-генетичному центрі на Лисенка. Подзвоніть до них, дізнайтеся графік і приїжджайте. Каріотип чула здають там же, в них. Щодо аналізу на вовчаковий, то його роблять в різних лабораторіях, але особисто мені в Сінево вовчаковий не показало, а Прокопчук довіряє аналізу, який робить Валерія Красівська (на аналіз до неї запис на 3-4 тижні наперед).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. oljatko

    oljatko Active Member

    Щиро дякую. Я сьогодні перечитала усю тему, чесно кажучи я шокована що так багато молодих здорових жінок стикаються з такими проблемами.
    Дякую що розповіли детально, а ще підкажіть Красівська В.де вона приймає, це особисто до неї треба дзвонити записуватися?
     
  10. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Так, Красівська особисто записує і приймає в Інституті крові, на Чупринки.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  11. oljatko

    oljatko Active Member

    всім привіт. підкажіть будь ласка, якщо заключення аналізу у Красівської: виявлено вовчаковий антикоагулянт, це означає що він високий?
     
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Це означає, що він виявлений. А титр низький, середній чи високий - то вже інше діло. Вона титр там не пише, хіба якби був високий, тоді буде написано. А який у вас? У мене останній раз 1,23 - то це низький титр.
     
  13. oljatko

    oljatko Active Member

    вибачте що таке питаю, а деса він написаний на результаті, там так багато цифр
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Як я розумію, то АЧТЧ (ВА-чутл.)
     
  15. oljatko

    oljatko Active Member

    1.19 прочитала що це ще в межах норми)
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    у Красівської, здається, норма до 1,15. причому там сукупно ще інші показники розглядаються для повноти картини, але це вам може адекватно тільки лікар розтлумачити. Підіть до лікаря-генетика проконсультуйтеся щодо результатів і все для себе з'ясуєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. siriuska

    siriuska Member

    Всім привіт, щойно зробила тест і там дві полосочки, ще нікому не казала. Ситуація така, перша вагітність Зв, друга дитинка народилася, але маємо проблеми, третя вагітність Зв, що моні зараз робити, до кого йти, зким радитися? Дівчата підкажіть, хочу здорове малятко.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. siriuska

    siriuska Member

    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. Siania

    Siania Love Life

    Як на мене, молитись, і вірити у краще! Все буде добре, налаштуйтесь на позитив, відкиньте вст страхи.
    Крім того, мабуть, обов'язково консульіація генетика. На Лисенка є добрі, але, думаю, Ви вже там були?
     
    Останнє редагування: 8 Травень 2018
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну я не особо спец), але скажу, що робила я. Я пішла до Прокопчук в генетичний центр. Оскільки після останньої ЗВ пройшло лише 4 місяці і вагітніти я не збиралась, а збиралась обстежуватися, але вийшло все навпаки. Призначили просто, як на мене, пальцем в небо лютеіну 200 двічі на добу, і аспірин 100 один раз на добу. В той час Красівська ще не працювала (згоріла лабораторія її), то здала аналіз на вовчаковий в Сінево. Його не виявили. Здавала там пару разів. Нічого. Потім почала робити аналізи Красівська, перездала в неї. Теж не виявили. Аспірин замінили на кардіомагніл 80. Лютеіну десь з 18 тижня зменшили до 200 1 раз на добу. Потім по 100. І далі я забула) як я з неї зійшла. Кардіомагніл був десь до 34-35 тижня здається. Ходила частіше на УЗД, ходила до Прокопчук. Як такого лікуючого лікаря так і не мала. Вірила, що все буде добре), дуже на то сподівалась. Ну і поклалася на Бога!
    Бажаю Вам виносити і народити здорову лялю! І вірити, що все буде так, як найкраще саме для Вас!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1