Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Приймала майже всю вагітність. З донею все добре. Але в мене навіть ВА не виявлено. Просто 3 ЗВ.
     
  2. Vhita

    Vhita Member

    Всім привіт. Пишу сюди, бо щось моє лікування зайшло в глухий кут. Може хтось щось підкаже на рахунок гемоглобіну. Зараз захворіла, здала аналізи, а там гемоглобін 147. Чи хтось з таким мав справу? В анамнезі дві ЗВ поспіль. Остання 9.09.17 року. В грудні здавала в Красівської на ВА - верхня межа норми, в заключенні "не виявлено". В квітні доздала антинуклеарні антитіла: теж 1:100 - останній показник норми. Скажіть, хто знає , чи є зв'язок між високим гемоглобіном і ВА, або ЗВ?
     
  3. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Теоретично є, бо однією з причин високого гемоглобіну є згущення крові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А може спробуйте повторно здати аналіз на ВА, тим більше, якщо він у вас по верхній межі. Щодо гемоглобіну не підкажу, але у мене ВА виявлено, що першу, що другу вагітність проблем з падінням гемоглобіну (як буває у вагітних) не було, завжди тримався вище 120, бувало і біля 140.
     
  5. Vhita

    Vhita Member

    А які таблетки п ють для розрідження, такі щоб я могла сама зараз поприймати без походів до лікаря? Може аспірин, чи кислоту аскорбінову?
    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2018 ---
    Просто з останнього походу мене лікар ( Михайлишин) збиралась хіба стимулювати летромарою . А я стимулюватись не хочу, бо не розумію для чого. Вдалось же завагтіти самій. А до Прокопчук не піду, бо вона направляла мене на каріотип, я здавати відмовилась, бо вже маю одну здорову дитину, отже шанси є. Залишилась я поки один на один з собою.
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Взагаліто аспірин і п'ють для розрідження крові. Профілактична доза 75 мг, але все-таки може краще хай лікар призначить? Можливо, що у вас зараз його не виявлено, але, власне, під час вагітності він різко зріс і це й могло стати причиною завмерлої. Тому лікарі радять одразу бігти здавати ВА, як тільки дізнаєшся про вагітність.

    Щодо моєї історії з ВА. Здавши аналіз, виявили його у високому титрі - це після ЗВ. Була я в Філіпюка, він радить через місяць почати приймати аспірин і потім за два місяці з можна вагітніти. Я планувала йти ще до Прокопчук, але він сказав, як хочеш, схема лікування при ВА в принципі однакова і все залежатиме від подальших аналізів, чи додаватимуть ще клексан і так далі (але це вже у разі вагітності). Бачу, він вже теж більше поінформований про ВА, каже, що нас таких зараз багато, і це добре, що більше гінекологів починає з цим працювати.
    В мене ще постало питання, чи є сенс після місяця приймання аспірину подивитися, чи падають показники ВА, а вже потім пробувати вагітніти? Хоча я читала на російських ресурсах, що насправді на вагітність не значно впливають його титри. Якщо він є, то пити аспірин доведеться постійно, бо, якщо ти розріджуєш кров, то все має бути ок. Ну і там не бачать за доцільне щомісяця його перездавати. Хоча для чого тоді одним призначають клексан, іншим ні? Треба буде вивчити це питання глибше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Мені все-таки здається, що є сенс перездавати, бо ти ж контролюєш показник і бачиш динаміку. А лікар, власне, по твоїй динаміці визначає, чи щось міняти в лікуванні, чи ні. Під час вагітності стараюсь кожен місяць здавати.
    В принципі, а чому ні. Я би так і зробила.
    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2018 ---
    Без назначення лікаря я би сама собі Аспірин не назначала.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Bize

    Bize Well-Known Member

    в мене ВА, теж гемоглобін завжди вище 130. Ще десь читала, що так впливають на гемоглобін підвищені тромбоцити.. Можливо в цьому теж щось є, бо в мене навіть під час прийому аспірину і клексану тромбоцити вище 400. Пропоную здати повторно на ВА і загальний аналіз крові
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Vhita

    Vhita Member

    Дякую. Я пізніше здам повторно , як тільки вилікуюсь від своєї застуди. А на рахунок доздати аналізи, то мені здається, що потрібно періодично моніторити щоб відкоригувати потрібну дозу лікарств. І т.д. Тай взаналі для себе, поки не відчуєш себе впевнено і спокійно. Я з першою вагітністю, хоч і ЗВ до того ніколи не мада, ХГ через день перший триместр бігала здавати. Аналізи ж не ліки, краще перестрахуватись.
     
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member


    Щодо ВА, мабуть, вам логічно буде його перевірити тоді, коли побачите дві полоски. Бо зараз його може не бути, а з вагітністю він може різко зрости. А от щодо гемоглобіну і, як його рівень впливає на вагітність, то таки краще спитати в гематолога (тої ж Красівської, чи Прокопчук)
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Тут питання у терміні ЗВ. Якщо не так давно то сталося, то ХГ зразу не відреагує, організму потрібно час перелаштуватися. Недаремно підвищений рівень ХГ може триматися і місяць після чистки. Проте, коли мій ХГ на 9 тижні вагітності відповідав нормам 6-7 тижня я розуміла, що це кінець. Потім це і УЗД підтвердило. Тобто тут ХГ чітко показав, що вагітність завмерла близько 2 тижнів тому. Так і було.
    З цією вагітністю ХГ здавала в першому триместрі кожного тижня поки воно було інформативне (до 9-10 тижня). Мені було легше психологічно і я не впадала в паніку, бо бачила, що показники дуже гарно ростуть. Власне, моніторити ХГ мені порадив Філіп'юк.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vhita

    Vhita Member

    Дівчата, всім привіт. Потрібно терміново здати на вовчак аналізи, Красівська у відпустці, в кого можна ще здати? Так, щоб бути впевненим в показниках?
     
  13. Bize

    Bize Well-Known Member

    таке хіба спитайте у Прокопчук чи в когось, куди Ви потім маєте йти з результатами. Але мені здається Прокопчук довіряє лише результатам Красівської..
    А до якого числа її не буде?
     
  14. Vhita

    Vhita Member

    До наступного вівторка
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2018 ---
    Ще не маю в кого спитати, маю трьох лікарів, до кого йти не знаю. А в альтернативі здають на вовчаковий?
     
  15. Vhita

    Vhita Member

    Дівчата, а якщо в перші два- три тижні вагітності пити антибіотики від гаймориту, а потім дізнатись про вагітність... є позитивні історії без наслідків?
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Наскільки мені відомо, що якраз до моменту, коли жінка дізнається про вагітність, усе, що вона приймає не має впливу на дитину. За антибіотики не скажу, але я приймала потужні ліки від глистів, з дитиною все добре).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Пила антибіотик з другою вагітністю з двостороннім запаленням і стоматітом але все добре без наслідків.
     
  18. Vhita

    Vhita Member

    Дякую за відповіді. Вчора мені лікарка теж таке казала
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    моя мама приймала аб від циститу, писало, що підчас вагітності недозволений
    сестра здорова
     
  20. Vhita

    Vhita Member

    Дівчата, підтримайте будь ласка. Вагітність четверта, настала, але щось зовсім не весело. Маю синочка 4 рочки, бігає за мною, а я вся в лікарях і в інтернеті. Після нього мала дві ЗВ. І не думала, що так складно буде. Перездала вовчак, виявлено в середньому титрі. Виписують клексан 2000, 0,2 підшкірно і преднізолон. А прокопчук преднізолону не виписує тільки клексан і аспірин 100. Я дуже боюсь приймати преднізолон. Які вмене шанси народити при такому лікуванні дитину без патологій?
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2018 ---
    Перша вагітнісь булп легкою і приємною, я бігала .... Тільки мала проблеми з тим щоб завагітніти, а тепер от такий сюрприз, як це: всю впгітність вживати ліки?