Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, а хто здавав каріотип подружжя? Що саме можна дізнатися, ну і, власне, а далі, що робити з тим знанням і ймовірностями?
    Прокопчук радить зробити, але не наполягає. В анамнезі одна ЗВ і вовчаковий.
     
  2. oljatko

    oljatko Active Member

    Ми здавали, в анамнезі 2 ЗВ, то видали нам 2 листочка формату А5 де вказано нормальний жіночий каріотип і нормальний чоловічий каріотип. Як нам сказали що то і так видно що ми здорові, тільки перевіряли чи всі хромосоми у правильному порядку розташовані, з тими знаннями нічого не зробиш, просто щоб знати що там все ок і шукати дальше.
    Якщо б щось було не так з тими хромосомами, то получається справа випадку, пробувати знову і знову поки ті хромосоми не складуться як треба. Це я так зрозуміла зі слів жінки яка видавала нам результати.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. oljatko

    oljatko Active Member

    Привіт. Дівчата підкажіть будь ласка Прокопчук на вул.Крупярська приймає, робить УЗД, а як саме клініка називається.
     
  4. Shamna

    Shamna Мамуся

     
  5. oljatko

    oljatko Active Member

    Всім привіт. Дівчата підкажіть будь ласка. ВА виявлено у середньому титрі 1.49, це дуже погано? Якщо у когось такий був то що Вам назначали? Поки чекаю відповіді від лікаря, цікавість бере своє)
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    У мене виявили у високому і це не під час вагітності. Призначили аспірин кардіо 100 на етапі планування, з ним буде вся вагітність і додала лікарка (Прокопчук), якщо буде такий самий поганий аналіз під час В, то точно буде клексан.
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У мене десь піввагітності був у середньому титрі. Пила тільки Аспірин Кардіо 100 мг. Але на призначення лікаря не тільки титр впливає, там береться до уваги весь анамнез, динаміка росту, вагітність/невагітність. Але хочу вас заспокоїти, буває, що вовчаковий гарно піддається лікуванню і без купи ліків. До прикладу, із 32 тижня у мене вовчаковий пропав. А учора знову отримала результат, то пише, що не виявлено. Дуже тому рада, бо зараз час відміняти ліки, а мені було б тривожно, якщо б вовчаковий перед родами скакав.
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. oljatko

    oljatko Active Member

    Мені призначили клексан. Будь ласка хто колов його підкажіть якого виробника краще купувати, як це колоти. Буду дуже вдячна за будь яку інформацію.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я колола фірми SANOFI.

    Навчилася за цим відео. Вже раніше його тут постила, але скину ще раз, бо то було давно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Vhita

    Vhita Member

    Вмене в середньому під час вагітності виявили. П ю аспірин 100, клексан через день. Прокопчук дає рецепт, купую через Польщу, виходить вдвічі дешевше. До того місяць тут купувала в аптеках, крім різниці в ціні більше нічого не помітила
    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2018 ---
    Дівчата , підкажіть будь ласка, зараз десь 11 тижнів і 4 дні є. До того був жахливий стан ( весь букет: тошнота, рвота щовечора, сонливість, слабкість). Попри то все, ходила на роботу, якось виживала. Часом через такий стан, пропускала ліки, які всебе не могла запхати. І тут я починаю відчувати, що мені стає легше. Останніх три дні. Сьогодні майже не тошнить і груди менше болять. Чи може бути на такому терміні полегшення токсикозу, чи це зарано? Яким іншим чином можна переконатись , що вагітність розвивається? Бо на узд до Прокопчук записана аж на 27.07. , переживаю...
     
    Останнє редагування: 18 Липень 2018
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Зрештою багатьом жінкам з токсикозом і стає легше до 12 тижня, тож цілком може бути. Якщо немає ніяких виділень і болей, то просто треба заспокоїтися і вичекати до того УЗД. Розумію, що то дуже важко, психологічно гризеш себе, чи все добре. Але не знаю, що ще порадити. Бо ХГЛ вже на 11 тижні йде на спад, тож про його інформативність важко говорити. Мусите заспокоїтися, вірити і чекати.
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. Bize

    Bize Well-Known Member

    В мене почали відходити груди після 10 тижня, до того були дуже набряклі і болючі. Якраз на такому терміні і можуть послабитись симптоми, бо організм привикає. І ще десь читала, що якщо симптоми зникають поступово, то це нормально. Гірше, якщо всі ознаки пропали різко в один день.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Дівчата, у мене друга вагітність, 20 тиждень. На узд 19 тиж в Прокопчук виявлено ретроамніальну гематому, направила вона мене в меділайн здати вовчаковий, і ось прийшли результати - ва виявлено в середньому титрі. Я з цим ніколи не стикалась дуже переживаю. Порадьте як що підїхати зранку на Крупярську до Прокопчук, то вона проконсультує, бо маю запис до неї аж через 3 тиж як вона рекомендувала.
     
  14. Bize

    Bize Well-Known Member

    Подзвоніть до неї і спитайте, коли можна підїхати, щоб вона призначила лікування, розкажіть про ситуацію. Якщо не буде відповідати на дзвінок - напишіть у вайбері. Може бути, що вона скаже скинути результат на ел. пошту, і напише Вам як лікуватись. Але не зволікайте - чим скоріше почнете лікування - тим краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Вона казала, що аналізи їй можна скидати у вайбер. Я б так і зробила!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Boonia

    Boonia Member

    Привіт, дівчата!
    Призначила мені Прокопчук сьогодні Клексан 0,2 а я затупила і не запитала коли його краще колоти? Підкажіть, будь ласка, бо читала різні варіанти..
     
  17. Bize

    Bize Well-Known Member

    на ніч, здається, найкраще.. я колю в 9 вечора
     
  18. Boonia

    Boonia Member

  19. oljatko

    oljatko Active Member

    Привіт. Я колю десь біля 8-ї вечора.
     
  20. Boonia

    Boonia Member

    @oljatko, дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1