Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Vhita

    Vhita Member

    Міс
    Можете ще поділитися інформацією в кого приватно консультуєтеся з гінекологів?[/QUOTE]
    Місюра А.Г. батальна. Де планую народжувати
     
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    У лікарки явно є не вся інфа про ВА чи АФС. Те, що скерувала до судинного хірурга, напевно, тому, що клексан часто приписують при тромбофіліях. Я, наприклад, думала собі зробити УЗД вен, так як у вагітних часто проблеми з варикозом і без ВА. Але це лише для профілактики більше і самозаспокоєння, бо тромби, умовно, можуть утворитися не лише на ногах.
     
  3. hedera

    hedera Member

    Заплуталась. Вагітність і головний біль, що пити якщо вже дуже болить? Один лікар сказала но-шпа і парацетамол. Інший каже що но-шпа викликає тонус. В лікарні лікар взагалі каже що доведено що спазмалгон не шкодить плоду....:girl_mad::girl_impossible: що ви пили?
    В мене і до вагітності голова частенько боліла, а зараз то намагаюсь терпіти і нічого не пити. Хоча поки не знала що вагітна, то пару раз пила спазмалгон.
    Сон і прогулянки, солодкий чай не завжди допомагають....а терпіти якось теж не дуже добре.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо це перша вагітність і ви маєте змогу полежати, то лягайте зашторюйте вікна, одягніть шапку і лежіть-спіть. Якщо ні то парацетамол. Но-шпа, яка викликає тонус - це анекдот. Це спазмолітик.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. hedera

    hedera Member

    Я у 88 році родилась попою вперед ще й вся в пуповині закручена. Мамі пропонували мене якось там в утробі перевертати, але її сестра відмовила, сказала що ще гірше буде. Але мама народила як бачите. Я тепер люблю казати що я все роблю через одне місце бо дупою вперед народилась :girl_blum: кожна вагітність особлива.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Boonia

    Boonia Member

    Привіт, дівчата :)
    Була наднях на плановому візиті у ЖК і лікарка мені заявила, що в такому випадку, як в мене (ВА, носійство тромбофілії), ніхто не тримає навіть до 40 тижнів, а кладуть в стаціонар ( з 37,4 тиж., приблизно).
    Мене то насторожило і здивувало.. я наївна, що надіялася на природні пологи?
    Дівчатка, розкажіть мені свій досвід або тицьніть, будь ласка, пальцем де почитати бо я щось не знайшла.
    Дякую!
     
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Є таке, що перестраховуються. Але мене з ВА (і ще зі швом від попереднього КР, з атонією матки) не клали, так дотягнула до 40,1 тижня. Але от переносити точно не дадуть.
    А взагалі тільки з ВА, то знаю багато дівчат, які народили природньо.
    А чому саме на 37,4? Лікар якось пояснила?
     
  8. Boonia

    Boonia Member

    Дякую :)
    Ніяк не пояснила, сказала.. "ну потім поговоримо"
    Я сьогодні пішла до Прокопчук то вона мені сказала лікаря не слухати бо вона пологи і так не приймає, а йти до того в кого хочу народжувати і все обговорювати.
    Що показів до стимуляції нема, чекати доки можна буде..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Tanycka

    Tanycka New Member

    Дівчатка порадьте щось )
    Була позаматкова вагітність в результаті якої була видалена права труба через пів року лікування виявляється що ліва теж не прохідна
    Що парадите?
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    З Новим роком, всім привіт.

    Хто має/мав клопоти зі зривом імплантації? Це коли хгч на рівні тижня/три?
    Як вирішили проблему, чи знайшли причину?
    Може знаєте когось з фопумчанок, хто мав таке і вже мама?

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідаю на питання Orman:

    Друга фаза у мене 10-11 днів, згідно книжки - це допускається.

    Майже рік я не ходила до лікарів, пила вітамінки, робила тести. Десь колись вичитувала шось.
    Ходила для себе на узд, на перевірку по-жіночому до Філіп'юка ( стандартний щопіврічний огляд), здала мазки - все добре.

    В листопаді зібралася морально і пішла до Городенчук. Багато дівчат писало/розказували про чудеса вагітнення у неї.
    Вона переглянула мою 3-річну картотеку з аналізами і записала в себе такі діагнози:
    - афс;
    - вовчаковий;

    Здала я ТТГ, індекс Нома, інсулін, глюкозу, гомоцестиїн, пролактин.

    Пролактин завишений, гомоцестиїн - 9.1.
    Призначили : Достінекс, вітамін Д3, фолієву кислоту.
    На наступний грудневий цикл + лютеїну 200, через то, що коротка друга фаза.

    В грудневому циклі О підтвердили на узд - 12 дц, хоч Бебіплан мені її не ставив, а поставив пізніше. Була дуже гарна слиз на 11 дц навіть.

    7 днів по овуляції я здала Прогестерон, Естрадіол і для себе ХГЧ.

    Аналізи добрі, хгч - менше 0, 1 . Це нормально, бо імплантацію БТ мені видала на 10 день після О. Плюс її підтвердили каплі крові, як книжка пише.
    Далі події були такі: тошнота ранішня прийшла ( списала на "забагато з'їла ввечері) і так щось два дні. 30 грудня зробила тест 10-ку Ультра - є слаба полоска, в обід підтвердилося.
    31 грудня мене зранку тошнити стало більше. Плюс сусіди, як на зло, напевно свиню тушили. Я не могла вийти ні в коридор, ні на балкон.
    Яйця, які я наварила в салат, пішли в мусор. Вони мені смерділи.
    Пішла я на покупки, в магазині мене чуть не вирвало.
    ( Я ніколи не мала тошноти з малим, ні коли позаматкова).
    Притягла я двічі з базару по 8 сумок важких. Думаю зроблю тест, щось то не то. Полоска була, тести два робила: струйний і Ультра.
    Щаслива пішла за стіл, лікарка добавила Лютеїни.
    Першого січня тошноти вже не було, тести стали слабші...ввечері сильні три каплі крові і дотепер КД сильно коричневі.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Хгч здала - 1, 3. Це вже другий день КД. По нормам Синево до 1 - невагітна.
    Думаю, що 30 числа воно було більше.

    Таке вже було разів 4, але з тошнотою - вперше.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Вчора мене оглянула лікарка, каже сильно вийшла слизова ендометрія чомусь, тому такого кольору КД.

    Призначила мені ще Метформін. Я вичитала, що його п'ють при СПКЯ. Або коли багато антральних фолікулів. У мене їх більше 10 нема. Вчора на правому ЯК побачила 6 штук.
    А при СПКЯ має бути більше 10.

    Якось така історія

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мені не нормально на 7 день після О. БТ завжди підтверджує постфактум.

    10-11 днів - це не коротка в теорії, але це індивідуально. А аналіз здавали на прогетерон? Чи просто по самій другій фазі? Ну і як свідчить цей випадок не в прогестероні справа, бо ви приймали Лютеїну.
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2019 ---
    співчуваю
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Прогестерон на 7 день після О - майже 28.

    На 1 день цього циклу нового - майже 15

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Мене більше турбує, що мені нічого не призначають від гомоцестиїну, адже 9.1 - це група ризику.
    В ідеалі він має бути 3- 5, щоб завагітніти.
    Перечитала за ці дні купу всього, найшла на Іхербі препарат, що знижує. Купа дівчат на ньому завагітніли.
    Так само організм після 35 потребує Коензима Q10. Теж знайшла цікавий препарат.
    І вітаміни для плануючих. Думаю їх замовити

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це ж норма
    не знаю, я нічого такого не приймала. народила двох дітей після 35.
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Те, що я начиталася то імплантація зривається з таких причин:
    - природній відбір, поганий спермік + погана ЯК
    - кровообмін між мамою і дитиною порушений
    - афс, який відштовхує чужорідне тіло.

    Я 30-31 числа вколола Клексан.

    Колись мені його рекомендували колоти одразу після О, а Городенчук каже, що тільки тоді, як вагітність підтвердиться.

    Хто як коле Клексан?

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    він ж добре мав би регулюватися способом життя. Кава+рух, якщо треба підняти, і лежати камінчиком, якщо треба знизити.
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ну у мене стиль життя: кава+рух. Камінчиком лежати не вийде щодня.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk