Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я здавала. Декілька разів. Красівська тоді не працювала, тому пішла туди. Жодного разу там не виявили. Але й в Красівськоі його не показало. Хоча про тому всьому я аспірин таки приймала за призначенням Прокопчук. Вона не дуже тому Сінево довіряє, як я зрозуміла. А я мала перед тим 3 ЗВ, тому теж вирішила цього разу не ризикувати і таки приймати той аспірин.
     
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую! Та я теж розумію, що в неї довіри до Красівської більше, але ж не завжди є можливість здати саме в неї. Ну й до того, я подумала, що якось же в інших містах і країнах теж проводять цей аналіз і Красівської в них нема(
     
  3. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Наскільки я розумію Красівська робить чотири тести, а всі інші лабораторії тільки один. Ніби інформативним вважається якраз той аналіз де чотири тести. Хіба може зараз в Сінево щось змінилося, не знаю. Колись давно здавала там і ще в Ескулабі здавала - то вони просто пишуть показник і референтні значення. Я записана на наступний раз до Красівської на 24.01.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Як часто ви здаєте цей аналіз?
     
  5. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Зараз будучи вагітною раз в місяць.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Здавала в Синево вовчаковий антикоагулянт - не виявлено ніразу.

    В Валерії завжди, ще з 2009 року

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Припускаю думки, що міг Клексан нашкодити цій вагітності.
    А що дивитись по аналізах? Який показник вказує на те, що Клексан треба?

    Тут хіба експериментувати.

    Хоча 3 БХВ з п'яти були без Клексану...Будь мудрою(((

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Можете спробувати,може вам клексан як раз поможе. А можна для початку спробувати на фоні В комплексу,омеги і метил-фолатів.
     
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Вовчаковий антикоагулянт, Ддимер, коагулограма можуть вийти за межі норми при вагітності, а зараз, можна це все здати і буде в нормі.

    А прогестерон ви приймали під час минулих невдач? Можливо у вас завжди пізня імплантація і плюс короткі цикли,тому так все сталося. Утрожестан після овуляції мав би помогти. Його не припиняти вживати до встановлення вагітності,а потім, знижувати дозу після консультації з лікарем
     
  10. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата з вовчаковий, в кого з гінекологів консультувалися під час вагітності, крім Прокопчук (я маю на увазі паралельно з нею, адже вона не гінеколог все ж). Останні два дні дуже слабкі рухи (19-20т.,саме в такому терміні минулого разу було завмирання), хочу ще до когось сходити(((( Може дасть контакти якогось лікаря толкового, бажано з пологового.
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Zolotse я консультувалась в жемели. але на жаль телефон десь загубився. може хтось напише. або в неті пошукайте
    п.с. в разі чого вона є в фб і там досить активна Olena Zhemela
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ддимер внормі, коагулограма і вовчаковий погано завжди( здаю у Валерії). Лютеїну ставила у останній бх і ще вроді у двох. І дозу 400 .
    У мене свій прогестерон гарний. Прийшли мої ліки, почну їх пити і побачимо.

    Цей цикл напевно пролетіли бо я сильно злягла з грипом і саму О пропустили, а чи вийде щось з "до овуляції" побачу за 10 днів


    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Отже, Вам потрібний клексан. Проконсультуйтеся з лікарем,в якій дозі.
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Стандартно 0,4 приймаю

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  15. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Хто може дати контакти Місюри А. для консультації?
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчата, привіт. Де можна здати аналіз

    Анализ NK цитотоксичности

    Нк -клітини в народі кажуть.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    а є люди хто здавав вовчаковий у Красівської і отримав негативний результат?
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Є. Я.
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ви ж ніби як були з діагнозом вовчакового?
    я з тих, хто спостерігав активно вашу останню вагітність =)
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    у мене в неї жодного разу не було позитивного результату. але я лишалась під знаком питання. Бо найперший раз до вагітності здавала в синево (красівська тоді була у відпустці) і він бу позитивиний. Потім при вагітності аналізи з синево теж були позитивні. а в красівської так і не було. хоч здавала всю вагітність і ліки пила