Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ні, це лише один із факторів, які вказують на таку можливість.

    у моєму випадку (коли не було діагнозу АФС, але є підозри) на етапі планування лише сказали, що при затримці відразу поздавати ще раз ці аналізи (ВА і антитіла до фосфоліпідів).

    ---------- Додано в 12:36 ---------- Попередній допис був написаний в 12:35 ----------

    До двох років невагітнення здорової пари ще вважається нормою. Не панікуйте завчасно. Ви плануєте з вираховуванням О, чи просто відкрито живете і не підраховуєте/визначаєте О?
     
  2. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    дівчат, підкажіть, хто знає..
    сказав лікар, що є не дуже добре планувати В на фоні пізньої О (20-25 дц). Друга фаза при цьому триває також 15-16 днів.
    Причин, чому саме погано - лікар не назвав..
    Чи справді так є? Чи може пізня О чимось загрожувати поганому розвитку/закріпленню ембріону?
    Сказав пити гомеоп.препарати 2-3 міс. або протизаплідні, щоб спочатку внормувати цикл, а тоді планувати..
    Чи є серед дівчат - теперішніх мам, хто вагітнів із пізньою О?
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Я так завагітніла. На 7 день затримки мені приписали дуфастон, ні ХГЧ ні УЗД вагітності не виявили. Вагітність показалася на 3 тиждень затримки. Чи то дуфастон поміг, чи то мій організм такий вар"ятський, я точно не знаю. Але в мене частенько був зрив другої фази до тижня. у Вас друга фаза нормально триває, то боятися за погане закріплення немає чого, якщо прогестерон в нормі.
     
  4. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    А перед плануванням вам не говорили пропити певні ліки, щоб підготувати організм?
    Мене цікавить саме етап підготовки ну і звісно як підтримується така вагітність? Оскільки почула різні думки з цього приводу: одні говорять починати пити назначене і планувати одразу, інші - пропити ліки , перездати аналіз , тоді планувати.
     
  5. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    а як знали, що дуфастон потрібен? ви самі просили лікаря назначити вам його, бо підозрювали В, чи тести показали?
    Як зараз вам рахують термін В? від місячних?
    дякую і перепрошую за стільки питань.
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Я вагітність підозрювала. Тести, УЗД, ХГЧ нічого не показували. Ліки призначав лікар на тиждень зі зменшенням дози+повторне узд. Термін рахують по останньому УЗД, він співпадає з моїми словами.

     
  7. MaLaBiDa

    MaLaBiDa New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ми і просто відкрито живемо, і підраховую О. Ну тобто я знаю (менш більш) коли О і в ті дні стараємось більше...
     
  8. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Власне, що ні. Бо мені так і не підтвердити АФС- як Ви написали, "нестиковки". Казали лікарі, що АФС може ховатись і проявляти себе вже в часі вагітності. А до того нема і що лікувати. Але то важко щось говорити, я думаю, що ліки завчасно можуть назначати, якщо є якісь системні проблеми зі згортанням крові абощо.

    Ну і часто підраховування може бути невірним. Я лише коли почала міряти БТ, то побачила, що раніше завжди вважала овуляцією день, який насправді був за 1-2 дні до справжньої овуляції. І теж "старались" більше тоді. Я веду до того, що Вам не варто дуже переживати, бо Ви запросто можете "не попадати" в найбільш сприятливі дні...Якби Ви підтверджували О якось (УЗД чи тести, хоча б БТ) і саме в ці дні старались і ніц - може тоді було б більше причин для хвилювань. То моя думка :)
     
  9. synychka

    synychka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    я теж колись морочила собі голову БТ, графіками, тестами на овуляцію, статевим життям по календарю і як результат - нічого. Чесно кажучи, я робила все можливе і неможливе щоб тільки завагітніти, а мій чоловік співчутливо дивися на мене і тільки повторював, щоб я схаменулась і не зациклювалась. Ми одружились і шаленно хотіли дітей, але я не вагітніла, пішла по лікарях і тут почалось. Від багатьох чула, що все в нормі в обох , але треба часу... в результаті знайшла собі лікарку, яка сказала, що я маю гормональні розлади, треба лікувати (на той час таке пояснення мені підійшло)... згодом вона мені сказала, що я не завагітнію аж ніяк і треба подумати про поїздку до Польщі до професора, а я на той час вже була вагітна(вагітності вона по УЗД не побачила, а вона була позаматкова). Оперували на Батальній, ледь врятували мені життя, бо там вже був аврал... Коли зателефонувала тій "лікарці", то у відповідь почула, що то все моя вина і що всі мої вагітності будуть теж такими... Шок, плач, істерики, не бажання жити, важко дивитись чоловікові в очі.... Після операції дозволили вагітніти через пів року, але знов глухо...А рівно через рік розмовляла з однією жіночкою, яка теж мала проблеми і вона порадила молитись 9 девятниць (тобто 9 днів до 9 різних святих), а ще взяла собі за практику сповідатись і причащатись в першу пятницю місяця. Пройшло 3 тижні я взнала, що вагітна... так ми з донечкою завершили нашеу девятницю на першу пятницю місяця якраз перед пологами... Завагітніла без лікування і взагалі без нічого, з чистою головою. Просто прийшов наш час і Бог послав нам наше ангелятко. Писала вам не для того, щоб ви не міряли БТ і чи щось того типу, просто треба трошки відпустити це і тоді все буде добре. Мозги мені вправив Верняковський Ігор Володимирович, який за 2 місяці до вагітності так і сказав, що дітки будуть, просто треба трішки почекати.

    ---------- Додано в 08:58 ---------- Попередній допис був написаний в 08:55 ----------

    перепрошую, приймала я фолієву кислоту і дуфастон (пів таблетки), бо не могла заспокоїтись як то без лікування і призначила собі сама, хоча впевнена, що не потрібно було.
     
  10. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    я так завагітніла - овуляція на 21-23 день циклу, цикл скакав до 38 днів. лікарка казала планувати і на питання, що це щось не те - казала, що не вигадуй дурниць, а займайся справою! ще додала, що у багатьох дівчат так буває - як тільки взялися свідомо за планування - починає скакати цикл. коли спитала про внормування циклу і гомеопатію якусь - сказала так - "я то можу тобі назначити, і воно навіть піде на користь, але проплануйте до півроку ("це стандартний термін для здорових пар, коли я рекондую ще аналізи ніякі не здавати"), а потім будемо бачити чи буде що внормовувати".
    з ліків лише вітамін Е і фолієва кислота (правда в дозі, яку я в неї перепитувала декілька разів - 5мг, коли вже завагітніла, то перевела мене на 1 мг. в інструкції написано, що 5 мг - для лікування, а 800 - для вагітних).
     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2013
  11. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Я вагітніла, що перший, що другий раз, О відбувалася на 22-23 день циклу...
    от моїй знайомій теж сказали внормувати цикл, а тоді планувати, бо теж був викидень і ЗВ, але я не розумію, до чого тут цикл, головне, щоб відбувалася О, а причину ЗВ треба шукати в іншому...
    В мене постійно був нерегулярний цикл, по різному , і 35, і 40, і 45 днів, але ніхто ніколи не акцентував на тому.
     
  12. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Я завагітніла з дуже пізньою О. Зараз вже не скажу на який день, точно після 30 дня м. циклу. Все було добре, результат бігає по хаті.
     
  13. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Якраз в цьому може бути головна причина. Якщо є пізня О, можуть бути проблеми з гормональним фоном. Завагітніти то можна, але така В з самого початку має менші шанси на щасливе закінчення - слова мого Г. Тому таке ігнорувати не можна, тим більше маючи сумний анамнез...
     
  14. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Якщо довгий цикл, то і О відбувається не на 15-16 день, друга справаО, якщо цикл триває 28 днів, а О відбувається на 20 день, і то не факт...
    Зі свого досвіду скажу, що цикл постійно був нерегулярний, пробували внормувати, поки пила гормони, доти все було добре, ререставала пити, за 2-3 иіс все поверталомя назад, ну і завагітніла таки при нерегулярному циклі.
     
  15. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    дякую, вам, дівчата, за відповіді!
    власне, що того "іншого" немає.. ми здали вже все, що можна було - від цитології/гормонів, заукінчуючи генетичними та хромосомними аналізами.
    Деякі аналізи я здавала вже по 2-3 рази в різних лабораторіях..
    Все внормі. Ваг.можу легко, але причин завм.і викидня немає..
    Я на бебіплані заради власного інтересу глянула на вагітні графіки із пізньою О (на 23-30 дц.ц). Так от.. лише 1 з 15-20, що я бачила - була вдалою. Інші закінчувались мазаниною на 5-6 тижні і завмерлою В.
    Тому може таки істина в цьому?
    Якщо з гормонами та генами все добре, то може таки існує ота "стара яйцеклітина" - носій хромосомних патологій і яка вже призначена на загибель?
     
  16. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    Ще питання в тому, як визначати О. Я справно міряла БТ, по графіку виходило, що 2 фаза тривала 12-13 днів. Потім ходила на фолікулометрію, виявилось, що по БТ О я засікала на декілька днів раніше, ніж вона насправді відбувалась. От тобі і недостатність 2 фази.

     
  17. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    бт, слиз, власні відчуття+тест. на фолікулометрію не ходила, а коли робили просто узд, то лікар "констатував" - була чи ні О. жодного поки разу я не помилялась ще.. а 2 фаза в мене 15-16 днів, та й В були, тому про недостатність 2ф. не буду говорити..
    А на бебіплані - сама в шоці була - там ж графіки є різних давностей, то практично всі, та навіть не практично, а таки всі.. що я підглянула - невдалі. :sad:
     
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    В мене також пізня овуляція завжди і як бачиш маю двоє діток. Якщо є повноцінна друга фаза то все нормально. Це просто особливість організму. Навіть не особливість, а норма, в принципі.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    я так двічі завагітніла.
     
  20. synychka

    synychka New Member

    Відповідь: Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

    мені казала одна лікарка, що в мене недостатність 2 фази (лише через вимірювання БТ і по графіку), але думаю то помилка ставити такий діагноз без конкретних обстежень і аналізів. Як результат - донечка, яка тішить маму і татка.

    ---------- Додано в 23:38 ---------- Попередній допис був написаний в 23:27 ----------

    а з тим слизом, я вічно морочилась.... особливо після співжиття немогла розібратись чи то він чи ні і який він))))))) Коли були на консультації в Черепаніна, то сказав, що важливо є регулярність СА для чоловіків (бо інакше виникає якась патологія сперматозоїда і в чоловіків утворюються камінці, які потім виявляють лише через УЗД).
    Думаю, якщо регулярно і без фанатизму чи зациклення, а для задоволення жити Статевим життям, то все буде супер. Бо часто лікарі радять чекати до овуляції, і потім чекати до місячних, щоб переконатись, що все вийшло... такий процес явно шкодить чоловікові, а ми картаємо себе і виробляємо в собі комплекс неповноцінності