Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

1. Vhita

Vhita New Member

Вирішила і я тут поділитись. Цей форум був для мене неабиякою підтримкою, особливо під час ситуацій, що викликаликали паніку. Сину вже три місяці. Приймала до 38 тижня аспірин. І до останнього клексан 0,2, оскільки це вагітність після двох ЗВ ( після 1-ї ЗВ завагітніла через 3 місяці, та на 9- му тижні знову ЗВ. Потім вдала вагітність через 8 місяців). Як і всі тут, хвилювалась за вплив цих ліків на дитину. Дякувати Богу, ми здорові і все гаразд. Звісно, це не просто: проходити безперервні обстеження до вагітності, сидіти як на пороховій бочці, під час вагітності, але головне вірити та не упускати руки. Ще цікаво таке: малий народився з червоними плямками ( такі судинні скупчення, що мають зникнути до року). Та коли, ще в пологовому залі, я спитала чи то не через аспірин/ клексан, чомусь всі ( і акушер, і гінеколог і неонатолог) з мене дружньо посміялись та відповіли, що ті ліки нічого зробити не можуть.
    Доречі, залишилось 5 уколів клексану і пачка утрожестану. Як комусь треба, пишіть в ПП.

Останнє редагування: 18 Травень 2019 у 09:51
    • Подобається Подобається x 3
  2. Samhayne

Samhayne Well-Known Member

Співчуваю, обіймаю... Можете поздавати ТОРЧІ, гормонти ТТГ, дівчата ще вовчаковий здають. Після ЗВ я нічого не здавала, чистка була в березні, завагітніла сама в липні.

• Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Burberry

Burberry Well-Known Member

Співчуваю вам! Мала завмерлу, потім викидень - і до сих пір не зрозуміла, що лікувати, чи що шукати. Різні лікарі, прямо протилежні думки, одні посилають на торчі чи лікують уреаплазму, інші сміються з того. Одні кладуть на підтримку, інші вірять в природній відбір. Треба шукати золоту середину, бо так можна безкінечно в собі колупатися...

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Gorbywka

Gorbywka Форумна Орхідейка

Кожна вагітність ж різна ? не хочу боятись ,лише здам аналізи ,що скаже дільничий гінеколог,і під новий рік спробуєм знову ,якщо вийде.Правда все сподіваюсь буде спокійніше,бо я була вагітна і ми робили ремонт самі ,мала багато навантажень ,а не знала що під серцем нас було двоє,то був виснажливий період..а як дізналась ,то навантажень було менше,але мабуть початок був не дуже вдалий ...от і результат..

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Burberry

Burberry Well-Known Member

А я от тепер боюся, аби перший триместр припадав на зиму, боюся грипу, застуд і так далі, бо якраз мала втрату після застуди. А ще й дитина піде в перший клас, хто зна, що приноситиме зі школи...але ідеального часу ніколи не буде насправді.

6. MarichkaG

MarichkaG New Member

Дівчата, в кого з вас знижувались тромбоцити? Ми плануємо вагітність, вирішила здати кров, а там тромбоцити 70. Відмінили аспірин, як наслідок затримка місячних на 9 днів ( вагітності немає), Прокопчук сказала вколоти Клексан, після того пішли місячні. При відміні всіх кроворозріджуючих тромбоцити збільшились до 100. Радять шукати причину і піднімати тромбоцити, поки не вагітніти. Але де шукати причину ніхто не каже.Якесь замкнуте коло.