Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатка, напишу свій та братової досвід, можливо комусь буде корисно. Колись писала, що після старшого сина мала 2 ЗВ (перша - 9 тиждень, друга - 5-6). Аналізи після останнього зриву здавала, у Сінево не було вовчакового. Пройшло лиш 4 місяці і несподівано настала 4-та вагітність. Я просто віддалася на милість Божу, хоча страх був шалений. На УЗД в 12 тижнів потрапила до Прокопчук, яка вислухавши весь мій анамнез, направила до Красівської. Там виявили вовчаковий у середньому титрі. З того часу я почала пити Аспірин 100, вовчаковий став у низькому титрі, Клексан не додавали. Після 32 тижня взагалі ВА не виявлено. Народила я свою принцесу шляхом КР (у ВПКР з анамнезом таким не пустили, хоч і хотіла) у 40 тижнів. Все гаразд, ляля здорова і дуже активна)
    Друга історія братової. Перша вагітність закінчилася на 38 тижні. Перестала чути рухи братова, на УЗД серцебиття не було. Стимулювали, народила мертву дитину((( Пізніше ще була 1 ЗВ на ранньому терміні, я їй порадила звернутися до генетика. Попала вона до Гельнер. У Красівської ВА виявлено у високому титрі. До вагітності пила Аспірин, як завагітніла додали Клексан 0,2 і так до родів. ВА був майже всю вагітність. Боялися повторення першого сценарію, тому планове КР на 38 тижні. Маємо здорового козачка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Не у всіх виявляють, афс підтверджується тоді, коли здано двічі з інтервалом у 8 місяців.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Березовська в дечому дуже категорична, мало відповідає на питання, каже надіятися на Бога і всі репродуктологи/гінекологи на нас заробояють. Консультація у неї 100 баксів

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Гельнер що радила?

    На афс діє лише метипред, Клексан і аспірин на проблеми з кров'ю

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Щодо тромбофілій, у нас вроді пакет невиношування з 5-6 показників, а у Росії здають жінки аж 12 показників.

    У них Клексан колять після овуляції, призначають тромбоасс, Візан, аспірин, кардіомагніл. І імуноглобуліни , але не Біовен

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  6. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Я здавала пакет тромбофілія в сінево...то там 4 показники, незнаю можливо і інші пакети є...мені сказали саме цей...і здавала фолатний обмін...я так розумію для того щоб бачити чи мій організм сприймає звичайну фолієву кислоту...теж виявили мутації, то сказали приймати метилфолат а не звичайну фолієву кислоту... Screenshot_20191115-211117.png
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Це тромбофілія звичне невиношування, а фолатний цикл коли порушений потрібно пити метилфолат + б12 бо часто з цими показниками буває завишений гомоцистеїн.

    Б12 понижує гомоцистеїн, для вагітнення він має бути 5. І феритин обов'язково здати, має бути рівно вазі, але не більше 70.

    Вам потрібно колоти Клексан і пити аспірин, за призначенням лікаря.

    А вагітнієте? Бо це все на виношування лише впливає

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Метилфолат +б12 замовляю з Айхерба, чорно-жовта банка. Порушення фолатного циклу значить, що Ваш організм не засвоює звичну фольку

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  9. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Гомоцистеїн 5,5...феритин трошки був понижений приймала текнофер здається, шипучі таблетки...зараз приймаю miovarian(B12, метилфолат і міо інозітол) брала в Польщі...тому поки що додатково метилфолат не беру...маю проблеми зі щитовидкою, приймаю еутирокс...ще зараз приймаю вітамін Д3...йодид і тіреоклін для щитовидки...маю проблеми з зачаттям і 2017 був викидень, до викидня теж рік не вагітніла...по рентгені одна труба прохідна...проблеми з овуляцією і ендометрієм...більше 8 мм ендометрій не хоче рости...по тромбофілії казала Прокопчук приймати аспірин а гінеколог каже поки що не приймати...а почати коли завагітнію...ВА не виявлений але при вагітності маю перездати...якщо до лютого не завагітнію піду на лапароскопію...можливо друга труба не є настільки катастрофічною і при лапарі заберуть спайки і шанси збільшаться...Hla комплекс і каріотип теж здавали з чоловіком, по Hla тільки 20% але сказали що все добре...поки що аспірин не приймаю...напевне послухаю гінеколога, почну приймати коли завагітнію...хоча як начитаюся то навіть незнаю що робити, кого слухати чи гінеколога чи Прокопчук...мені вже 30...хочеться щоб все було добре
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Вам тільки 30, мені лиш 40 слухайте свого серця і аналізуйте слова лікарів. Лапара мені не допомогла, багато кому допомагає. Читати багато ніколи не зашкодить, на форумах/спільнотах можна багато цікавого дізнатися. І не забувайте, що в процесі вагітнення винні двоє а то всі заліковують жінок, а чоловіки лишаються осторонь.
    Спермограма, мар тест, інфекції звідти, фрагментація днк, добре ці аналізи роблять у Паренсі.

    Може Вам до Городенчук з овуляцією і щитовидкою, гормони її парафія, на решту не зверне уваги

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Якщо ендометрію нічого не помагає то ставлять туди віагру, кума так робила, у жінок віагра не працює так, як у чоловіків. Я пила Тівортін, липу+шалфей то ріс

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Тут є дівчата, які вагаються, чи приймати аспірин при плануванні, я ще хотіла додати, що якось мені особисто на аспірині виходило швидше вагітніти.
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Треба зважати на тромбоцити і чи не буде від нього кровотеч

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Аспірин та Клексан - то є власне призначення Гельнер. Єдине в чому розходилися думки Гельнер (як лікуючого лікаря братової) і Прокопчук (була братова на УЗД) - це в причині смерті першої дитини на 38 тижні. Гельнер казала, що то, певне, не від вовчакового (бо братовій в пологовому сказали, що сам задушився, бо було потрійне обвиття), а от Прокопчук була впевнена, що це з вовчаковим пов'язано.
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Консультація у Капліної 1500 рублів, це приблизно 375 грн. Я написала 700, не так порахувала

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  16. Olessika

    Olessika New Member

    Дівчатонька,заспокойте мене! Я вже місця собі не знаходжу. Останні КД були від 19.10 до 23.10.
    8.11 я 3 дні пила зіннат антибіотик. А 16.11 за 1 день до затримки тест показав слабку полосочку другу. Тепер я боюсь, що це препарат зашкодить моєму малюку. Овуляція по календарю була десь +-2.11. Поділіться можливо своїм досвідом. Дякую щиро за будь-яку відповідь
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ну Ви не одна, що вагітніли на антибіотику і все добре. Люди гуляють, бухають і народжують здорових дітей.

    Я з малим ( тест показав//, а у мене поїзд за годину в Крим), тестувала вина Криму. Прийшла до Томича, кажу ану гляньте чи я точно вагітна. Після узд сказав, що вина тільки в користь))) Промоніторте форуми, скільки дівчат вагітніли на антибіотиках і після них теж, до речі.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Скажіть будь ласка а тівортін як ви приймали...в другій фазі циклу чи постійно?...яка доза?...читала що аргінін добре впливає на ендометрій...
     
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    З 1 дц три рази на день по тій ложці, що в упаковці. Три місяці.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Якщо запліднення відбулося навіть 2.11,то яйцеклітина до імпалтнації зе тиждень "подорожує". Якщо імплатнація відбулася 8-10 числа, нічим особливо атибіотик не встиг би і зашкодити. Зрештою, антибіотиками лікуються при потребі і під час вагітності. І вагалі природою передбачено, що період, поки жінка ще не знає про вагітність, тобто перші 5-7 акушерських тижнів, ембірон захищений. Мало яка жфнка за час вагітності не приймала ліків взагалі. Так що не переживайте. У вас попереду ще 8 місяців
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1