Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Доброго дня . Було 3 ЗВ. Одержила аналізи на сумісність, заключення: " Генотипи характеризуються з високим вмістом гомології за встановленими алеями генів HLA-DRB-70%, HLA-DQA1-50%". І ще вовчаковий антикоагулянт в середньому титрі. Гельнер назначила риб'ячий жир, мед і чаї з малини. Але ніякого лікування про сумісність не назначила. Порадьте, кому ще можна аналізи показати і проконсультуватися? Чи є дівчата з тами діагнозами, чи все добре?
     
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Риб'ячий жир мав би трохи розріджуватм кров. А що робить малина і мед?
     
  3. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Мед і малина знімає запальні процеси, замінник аспірину як при ВА. До речі, читала про сумісність , то потрібно капани біовен або підшив тканини чоловіка, або щеплення лімфоцитами чоловіка ( В Польщі роблять). Хтось такі процедури робив, чи був результат. Бо Філіп'юк встановив, що викидиші від ВА і не сумісності.
     
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я, коли лежала на підтримці, якраз одній дівчинці капали імуноглобуліни, бо з чоловіком в них ніби схожий генотип - якось так вона пояснила. Було два викидні, а це якраз третя вагітність. Знаю лише, що ті капельниця в неї були дууууже дорогі і потрібно їй їх було щодва чи щоритижні.
    З вовчаковий чи тромбофіліями теж подекуди застосовують імуноглобуліни, хоча ефективність їх не доведена в цьому випадку. Не знаю, теж роздумую, що може вже спробувати все- буду радитися з лікарем
     
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я не знаю, але підчитую темку, час від часу)) реально, колись тих всіх діагнозів не було. Розумію, що йде прогрес, але коли читаю симптоми тих чи інших хворіб, розумію, що в мене це було, і я народила трьох здорових дітей. Просто, якось це все зараз виглядає бізнесово)
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    може ви тому не звертали уваги, що
    невже ви думаєте, що тут просто іпохондрики зібрались і шукають собі хвороби?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Абсолютно ні, висловила те, про що подумала. І впевнена, що відсотків 70 не так все погано))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Хочу проконсультуватися з Прокопчук, почути її ще думку. Але не знайшла відгуків, кому біовен допоміг, він багато побічних дій має. У Польщі використовують щеплення лімфоцитами чоловіка або підшив тканини чоловіка. Переживаю, бо було 3 3В. З одного боку лікарі кажуть пити лише вітаміни, риб'ячий жир і не стресуватись, а з іншого боку тільки преднізолон і все. І будь мудрим. Ніхто з лікарів про аспірин не каже, і про сумісність теж нічого не можуть сказати.
    --- дописи об"єднано, 29 Грудень 2019 ---
    Я те
    теж надіюся, що 70 % це не проблема, бо Гельнер не вважає це причиною ЗВ, каже, що все добре, що то ВА, який лікується вітамінами
     
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Теж почитаю темку, моє покоління, мої подруги, знайомі то випадки невиношування був тільки один випадок, а зараз тільки в родичів одна не може завагітніти, інша мала два ЗВ, а знайомих в моєму оточенні нажаль вже багато. Кожне покоління слабіше:girl_sad:
     
  10. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Все таки варто проконсультуватися в Прокопчук, тому що лише вітаміни при ВА в середньому титрі - то якось замало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Так, обов'язково проконсультуватися треба ще. Але ще йду до гінеколога Філіп'юка з аналізом на ВА і сумісність. Вже після свят, бо зараз у відпустку йде лікар.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    капала біовен, все ок, народилась доцька, до того були зв. якщо потрібно пошукаю, скільки разів капали. Ще пила метипред, але дуже малу дозу.
    Підшив, як на мене, це старий метод і швидше за все болісний.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. IrenaNal

    IrenaNal New Member

     
  14. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    У Михайлишин, це вже досить давно було) . Як тільки дізналась що вагітна, потім приблизно кожні 3-4 тижні. Загалом вийшло 5 разів, хоча спочатку планувалось 4. Метипред також лікар призначила, але в мене ще інші показнити були не в нормі, тому не впевнена, чи це з HLA було пов,язано. Щодо метипреду, то не помітила якогось негативного впливу на своє чи малої здоров,я. Доцька, правда, має алергію на деякі продукти, але це не пов,язую з метипредом, швидше зі спадковістю.
    І до речі, багато зустрічала дівчат, які успішно виносили діток на біовені при високому HLA.
     
  15. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дуже дякую за відповідь. Надіюсь, що все добре буде. Після свят йду до Філіп'юка, почую його думку. І треба починати лікування. Теж багато читала, що при не сумісності лікує Михайлишин. Зараз лікар приймає в кліниці Альтернатива? Спробую ще в неї проконсультуватися. Основне вже знаємо в чому проблема ЗВ і будемо лікуватись. За преднізолон ( метипред) я переживаю, що в мене так дуже ослаблений організм, імунітет так послаблений, а ліки ще більше знижують. Дякуємо Вам. Христос Народився!!! Бажаю міцного здоров'я Вашій Родині!!!
     
  16. Popi

    Popi Well-Known Member

    а скажіть будь ласка Михайлишин консультує чоловіків, так?
     
  17. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Підскажіть, яи є аналоги у Польщі препарату біовену, може там дешевше, ніж в Україні? Призначили мені від не сумісності Філіп'юка, але капани, коли завагітнію вже. А зараз від ВА тільки аспірин.
     
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 12 Січень 2020 ---
    А як завагітнієте, яка далі тактика з вовчаковим?
    Наші лікарі орієнтуються на титри і відносно них призначають клексан. Я проконсультувалася з російським гематологом: він каже, що клексан ніяк не впливає на титри вовчакового і його треба призначати сугубо по вазі. Тобто не дуже є сенс моніторити постійно той ВА, терапія має бути постійна. Але напевно тре інші показники крові добре моніторити.
     
  19. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Така ситуація...по торч інфекціях...здавала антитіла Ig G...фото додаю...там де високий показник чи потрібно Ig G лікувати...два гінеколи сказали що не потрібно, є імунітет...в статтях теж пише що Ig G зберігається на все життя...а знайома каже що потрібно лікувати...і незнаю...може хтось щось скаже... IMG_20200118_213136_386.jpg
     
  20. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Мені про клексан лікар нічого не сказав. Тільки аспірин. І шукайте біовен і все. Теж читала, що потрібно колоти клексан під час вагітності, але на разі тільки аспірин .