Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Masja

    Masja Well-Known Member

    Це ж лікарі сказали.
    Знайома лікар? Має досвід стосовно того питання?
    Як на мене, не треба шукати собі проблем там, де їх нема.
     
  2. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    G це вже здобутий імунітет, не потрібно нічого лікувати, М потрібно , оскільки це гостра фаза. Я колись, перед вагітністю, також цим питанням цікавилась і це підтердили гінеколог та інфекціоніст.
     
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ех, з тими торчами ногу зламати можна. Теж планую здати для себе, хоч лікар каже, що то без потреби, але... Інша лікар теж призначила здати спочатку Ig, якщо вони будуть високі, то здати окремо на авідність.
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    В мене так цитомегаловірус показало. То лікар сказала авідність здати, як я зрозуміла, шо це показує в який період хворіла. В мене показало, що точно не під час вагітності, а раніше, тож нічого з тим цитомегаловірусом не робила.
     
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я б не радила під час вагітності лікувати, там йдуть дуже сильні препарати, і взагалі перездайте аналіз, потім, впевнена, він буде зовсім інший))
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Для чого його перездавати і в чому він має бути іншим, якщо він вказує на те, що до певних збудників є сформований імунітет?


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    т
    Чисто, для себе))
     
  8. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Ці торчі здавала ще в травні 2019 року...не вагітна...плануємо але не виходить...а за ті торчі з коліжанкою шось заговорилися, вона каже що треба G лікувати...а я така, що зразу все беру до голови і починаю думати а може і дійсно, накручую себе, шукаючи якусь причину...хоча кажу двоє гінекологів сказали що добре що є G і ніякого лікування не назначали...
    --- дописи об"єднано, 20 Січень 2020 ---
    І на авідність не казали здавати...
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Добре вам лікарі сказали. А
    з цим аналізом не пов'язане.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Знаю що не пов'язано...маю проблеми з овуляцією, з одною трубою (то по рентгену)...і так думаю що ще щось є...в лютому йду на лапару і гістеру...вже настроїна...вже би йшла, щоб знати вже що там...але чекаю місячних...є різні відгуки на рахунок лапари...комусь допомогла, комусь ні...але треба зробити все можливе
    --- дописи об"єднано, 20 Січень 2020 ---
    Вже заспокоїлась з тими торчами...
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А я сьогодні була в лікаря і отримала направлення на купу обстежень - від ЕХО серця до печінкових проб і холестерину. Що приємно, він сказав, що сам скерує їх потім на консультацію до терапевта і гематолога. Я не проти то все поздавати, бо то і здоровим не зашкодить, а з АФС - тим паче.
    Єдине, не впевнена щодо генетики тромбофілій, бо то купа грошей той аналіз, а лікування по суті теж саме, що й з АФС. Хтось здавав цей аналіз?
     
  12. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Я здавала пакет тромбофілію, звичне невиношування...то там 4 показники...по двох показниках були виявлені мутації...то призначили аспірин...а на АФС які показники треба здавати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я здавала лейдена і протромбін 2 (якщо правильно пам"ятаю). вроді решта не мають такого значення. В смислі доведеного впливу
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    На АФС є інший пакет, де входять антитіла до фосфоліпідів, вовчаковий і ще різні антитіла. Його я здавала. От думаю, чи здавати пакет тромбофілія, адже в принципі, що з АФС, що з тромбофілією лікування одне - аспірин, гепарин і т.д. Але, як залишаться гроші, то здам))
     
  15. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Не треба лікувати, ну коли вже ті лікарі почнуть тямити щось. G то перенесена і маєте імунітет.
     
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Якщо обмежений бюджет,,я би казала найперше здати генетику тромбофілії, Лейдена тощо Цей аналіз може розставити все на місця. Якщо є мутації тромбофілії,то вже не будете сумніватися,як будуть якісь інші аналізи з цієї теми трохи десь на межі,як їх трактувати.
    Це аналіз в медико-генетичному центрі на Лисенка?
     
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Здала нині все. Здавала в приватній лабораторії, їх тепер всюди роблять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Дуже добре,чим більше буде результатів аналізів, інформації,тим легше буде доброму лікарю скласти правильну схему підтримки вагітності
    --- дописи об"єднано, 23 Січень 2020 ---
    Чи здавали Ви
    гомоцистеїн
    тестостерон,
    прогестерон на 7 день після овуляції,
    гормони щитоподібної залози:ТТГ,Т4 вільний, антитіла до тиреопероксидази?
    Все це теж має вплив на виношування
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Прогестерон, гормони щитовидки - здавала. Гомоцистеїн був в планах, хоча чомусь лікар наразі відмовив.
     
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Дивно,що відмовив,адже гомоцистеїн загущує кров, приводить до невиношування і викиднів, а якщо виявляється високим, знизити рівень досить легко метилфолатом та В12 тощо.
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2020
    • Інформативно Інформативно x 1