Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Вітаю, нехай росте здорова! Так, з вовчаковим народжують, головне правильна терапія. Є складніші діагнози, ніж вовчаковий

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  2. MarichkaG

    MarichkaG New Member

    Дякую))) титри вовчакового в мене були завжди середні. Пила аспірин 100 до 36 тижня і Клексан 0,2 колола щодня до пологів. Все призначала Прокопчук, в Красівської здавала аналізи в Інституті крові (але не вовчаковий). Якщо потрібно, скину Вам її номер. На блок вставала в Поліклініці на Виговського, лікар Дорощук Наталя (дуже хороша). А народжували на Батальній в Леха. Пологи були складні, але ж головне результат))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @MarichkaG Можна детальніше в чому саме були складнощі, як проходили пологи і загалом більше деталей. Можна у більш відповідній темі (в розповідях про пологи або обговорюємо пологи). Дякую.
     
  4. Julimom

    Julimom New Member

    Дівчата, хто народжував з ревматоїдний артритом?
    Як проходила вагітність, що приймали?
    Беру зараз 4мг метилпреднізолону (Медрол), гінеколог кажуть, що то мала доза і нічого страшного. Ще й вовчаковий в наслідок цього.
    Є хтось тут з цією болячкою.? Заспокойте мене))
     
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Привіт! А чому ви думаєте, що вовчаковий виліз внаслідок? Насправді 4мг метилпреднізолону призначають багатьом вагітним, хто має якісь системні порушення. За це не хвилюйтесь. Можливо, вам варто перевіритися ще на АФС, раз вже виліз вовчаковий? І загалом знайти лікаря, який справді буде в темі.
    Мені, наприклад, з АФС останню схему, яку приписали в разі вагітності: це і 4мг метилпреднізолон, і клексан, і плаквеніл.
     
  6. Julimom

    Julimom New Member

    Так як пояснювала Красівська є типу перебіги вовчакового первинний і вторинний, в мене вторинний, той що ніби має підгрунтя (ревм артрит), якось так. Бо що те, що інше з ряду аутоімунних захворювань. Не поясню так як вона))) Тому за АФС нічого не казали, так як їм ніби все і так ясно, що закручує ВА саме мій ревматизм.
    Але думаю варто запитати і здати. Дякую
     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Так, це зрозуміло. Але ж антитіла впливають на згортання крові все-таки? Тому мали б щось призначити для розрідження. Але ще раз кажу- тут треба комплексно підходити і шукати фахівця.
     
  8. Julimom

    Julimom New Member

    Ас
    Аспірин 100 я п, ю само собою)
     
  9. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Може комусь ставили по УЗД аденоміоз при плануванні вагітності?...як він впливає на вагітнення?...яке лікування було?
     
  10. Julimom

    Julimom New Member

    Міні ставили аденоміоз і ендометріоз(то головна проблема була). Була лапороскопія, але то по показах. І ще потім лікування. Зараз вагітна
     
  11. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Легкої і щасливої вам вагітності...лапара і гістера в мене була в лютому...ніякого ендометріозу не було...є відео...виявили тільки ендометрит...лікували плазмоліфтингом...і коли прийшов результат що нема вже ендометриту пішла на УЗД сказали аденоміоз...ще в січні як була останній раз на УЗД теж нічого не говорили...а в вас під час операції забирали той аденоміоз?...чи лікуванням?...чи його в мене не побачили під час гістери?!
     
  12. olenchikk

    olenchikk New Member

    Дівчата хто здавав пролактин ?
    Бо в мене по результатах 22, хоча норма до 25. І лікарка каже що завищений? І тепер сиджу думаю
     
  13. olenchikk

    olenchikk New Member

    І ще дівчата може порадите гінеколога який би допоміг з наступною вагітністю після завмерлої? Чула багато за Філіпюка, думаю може до нього йти.
    Бо сьогодні зверталась в приватну клініку, тільки гроші здирають і направила мене лікарка на купу аналізів, лікарів, обстежень, тощо
     
  14. MarichkaG

    MarichkaG New Member

    Філіпюк толковий лікар,а в приватній клініці, якщо потрібна буде госпіталізація, відповідальності не несуть.
     
  15. olenchikk

    olenchikk New Member

    дякую!
    Ви часом не маєте його контактів? Бо ніде не можу знайти(
     
  16. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    0505087545 Філіпюк І.Т...
     
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Колихаю я свою ще новонароджену донечку і згадую, що в неї група крові 3, а резус негативний... З якою ж групою крові та резусом мені зятя вибирати? :girl_crazy:

    Якщо серйозно, то чи є ризик ускладнень при вагітності (її)? Який? Хоча б що почитати? Хтось з форумлянок має таку кров 3- :) ?(яка кров має бути в потенційного зятя, щоб все ок?)
    П.с. За відбір/підбір зятя за характеристиками крові - жарт :). Просто хочу зрозуміти що цей негативний резус означає (оці всі резус-конфлікти тощо))
     
    Останнє редагування: 13 Червень 2020
    • Креативно Креативно x 1
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Як на мене, Ви трохи перебільшуєте, найближчих років двадцять ця тема має бути для Вас зовсім не важливою:) Нормальна кров. Нормальний резус. Так, є свої ризики, але в теперішній час вони можуть бути у будь-кого.
    Якщо по суті, в мене резус мінус і обидві нормальні безпроблемні вагітності. І тут є ціла тема на цю тему.
    Чоловіка не підбирала по групі крові, якщо що)


    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Freedom UK, більшість жінок на планеті можуть теоретично мати проблеми з конфліктом по групі чи резусу, окрім лиш власниць 4+ групи.
    Та зараз є запобіжні заходи.
    Але навіть більше скажу, в часи, коли про то нічого не знали, не перевіряли, моя бабуся, резус "-" народила двох плюсових дітей, без жодних проблем. Так що, навіть у випадках, де в теорії, 100% конфлікт, не обов'язково виникають проблеми, очевидно залежить від концентрації антитіл.
    Ваш ідеальний зять має мати першу чи третю групу і резус мінус, але на уроках біології перебільшують значення такого "ідеального партнера" (в нас в школі, пригадую, теж так казали, думаю, це для підігріву інтересу аудиторії)))

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1