Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Freedom UK в мене 4-, а в чоловіка 1+ , двоє дітей +, з вагітностями проблем не було, додатково здавала аналіз на антитіла і колола після двох пологів антирезусний імуноглобулін (це якраз для того щоб зменшити ризик резус-конфлікту при наступних вагітностях). Та й лікарка з ЖК казала що конфлікти такого роду зараз рідкість саме через те що колять цей укол після пологів.
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ні, в синів обох резус плюс.
    Оце нагнітання атмосфери навколо від'ємного резусу у дівчат з дитинства викликає у мене мінімальне обурення, неначе ярлик "браковані". Тому Ваш допис так зрезонував мені.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  4. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    В моєї мами від'ємний, у тата - "+". Дві дитини народилися з "+". Я - остання вагітність - трохи жовта була при народженні, але нічо: дивіться, яка здорова вимахала, ніц мені не бракує. Крім того, на час, коли вашій доні треба буде думати про діток, до того питання 100% ставитимуться по-іншому :)
    А за акушерку - нашим людям дуже сильно бракує виховання і тактовності. То, на жаль, сумна реальність...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Я в генетиці не дуже. В нас з чоловіком +, а в доні -. Як так?
     
  6. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Cheburulja резус фактор то не є пряма спадкова ознака. В батьків з + може народитись дитина з -.
    і навпаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ні, навпаки не буває. Якщо у обох батьків мінус, то діти теж тільки мінус
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У мене 2+, в чоловіка 3-, в дітей 2-, 2+ та 4- коли родила останній раз, то поряд дівчина була, яка казала про конфлікт першоі та третьоі груп, при конфлікті можлива жовтушка новонароджених.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Може хтось підкаже прізвище і ім'я лікаря ендокринолога в Альтернативі?
     
  10. Bize

    Bize Well-Known Member

    Може трішки не по темі. В мене таке питання: які оральні контрацептиви можна приймати при вовчаковому антикоагулянті? у мене полікистоз яєчників, до вагітності приймала дуфастон для регулярного циклу, а зараз закінчую ГВ. Вагітніти ще заскоро.Що порадите?

    Надіслано від мого SM-G9500, використовуючи Tapatalk
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ніякі, категорично. Виняток небажаний - це Чарозетта і то небажано. Мірену лише, якщо вагітність не планується бо Мірена може спричинити запалення матки, а для вагітності це ускладнення.
    Це питання обговорювала з гінекологом-гемастазіологом

    Або видалити труби, якщо зовсім не планується вагітність більше.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  12. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    @ckorpionsha а можна детальніше про ОК при ВА? Тобто їх не можна приймати взагалі протягом життя? Чому? Чи не можна якщо ще потім вагітність планується?
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Взагалі не можна, я маю ВА давно. Перший раз, коли мені хотіли призначити після позаматкової ОК сказали здати ВА і передумали призначати.
    Я поїхала в Угорщину до гінеколога і він підтвердив, що їх не можна, але лише Чарозетту якщо вже ніяк не викрутишся.
    Каже лікарка, що воно погіршує аутоімунку і на згущення крові впливає.
    І порадила Мірену, якщо вагітність буде пізніше.
    Я поки в роздумах, Чарозетта недешева і там пише про побічки

    В Угорщині лікар сказав іншу назву ліків, я навіть їх купила, але то був 2010 рік, назви не помню.
    А місяць назад підняла це питання зі своїм лікарем
    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Bize

    Bize Well-Known Member

    Виходить, навіть якщо Мірена, то все-одно потрібно буде приймати гормони (знову прогестерон?), бо полікистоз ніде не дінеться.. Ось вже пару місяців цикл був нормалізувався, а цього разу знову почало мазати всередині циклу, як було колись ще до вагітності(
    КОК не можна навіть, якщо паралельно аспірин приймати?

    Надіслано від мого SM-G9500, використовуючи Tapatalk
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Моя лікарка сказала ніяк не можна. Чарозетта - це якщо чоловік вже дуже буйний і не хоче піти на зустріч дружині

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    випадково зайшла в тему і "почухала ріпу"...
    В мене кров 1-, у медкарточці так написано і під час вагітності здавала кров на групу і резус, підтвердили 1-. В чоловіка в медкарточці пише 3+. В дитини в обмінній карті з ПБ пише 2-. Як так могло бути? Може, помилилися?..
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    У мене 2+, у екса 2- , а малий має 1-.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні, дитина не спадкує групу крові від когось з батьків, може бути комбінація.
    --- дописи об"єднано, 3 Липень 2020 ---
    простіше презерватив. Ніж всю оту купу ліків і гормонів. Мірена гормональна, тому додатково навряд чи треба буде прогесетерон. І спіралі підвищують можливіст кровотеч сильно. І занесення інфекцій. це я про моральну сторону навіть писати не почала.

    може є сенс лікувати полікістоз (КОК не лікують, вони просто імітують цикл)? Полікіістоз лікується, тяжко (в сенсі довго), але лікується. Бо на фоні можливого автоімунного напихатися купою таблеток які ще й рак спричиняють, то якось не дуже логічно виглядає.
     
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Яська Березнева по цій табличці ніби не може бути, але можливо в когось помилка в групі крові (в дочки чи чоловіка)? В мене моїм сестрам двійнята помилились в групах крові, точніше переплутали, але вони про це дізнались лиш при вагітностях.
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    от я так теж думаю... треба буде якось перездати обом
    мені на багатьох сайтах показує, що 50% 1 група і 50% 3, але ніяк не 2...