Завалили проект....що далі!!!!

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем ratiana, 26 Жовтень 2010.

  1. ratiana

    ratiana New Member

    Не знаю, чи ця тема якось дублюється, але в мене виникло життєве питання!!!!
    Вам запропонували зробити гарний проект: і цікавий, і оплата хороша, і умови в принципі не погані, і в часі він швидко реалізовується.... Та й люди які це запропонували є знайомими. В принципі все добре. І в кінцевому підсумку сталось так, що Ви його "завалили". Не справились з завданням. А часу і коштів усе переробляти немає... В результаті виправдання не доречні, репутація підмочена, та й люди на Вас розраховували....
    Чи траплялось у Вашій професійній карєрі таке і як Ви з цього виходили? Та й взагалі, цікаво, як такі речі сприймати?
     
  2. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    Розрулювати, шукати варіанти, а не виправдання, щоб хоча б людей не підвести, але ні в якому разі не казати, ну не вдалося, ну все. Це життя, це робота, по всякому буває - щось і не вдається. Чим більше відповідальності, тим більше ризик - це нормально. Немає успішних людей, у кого завжди все виходить. Але треба вміти і поразку приймати і проблему вирішувати.
     
  3. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    В цій всій ситуації є позитив - побачила куди далі рости і над чим ще потрібно працювати.....А от розрулити ситуацію так і не вдалось.... Розумію, що не робить помилок, той хто взагалі нічого не робить і таким є процес формування професіонала, але вийшло так, що саме ці люди для мене були важливими і саме для них важливо було зробити все добре.... А вийшло все навпаки....
     
  4. Anagramka

    Anagramka Member

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    А в чому причина провалу - Ваша вина, чи обставини?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    так не буває, бо перед тим як братись треба добре все прорахувати. Ну хіба би не дай Бог, землетрус, чи повінь. А так ... організація - це все. В крайньому випадку просити про продовження термінів, не спати вночі, доробити і скинути ціну за протермінування.
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    А про "завал" до останнього дня не було відомо? Просто в нас якщо щось не виходить чи не втигається, попереджають наперед, щоб вирішити як далі бути.
    А зараз дійсно, навіть за свій кошт пробувати виправити. Репутація - дуже важлива річ!
     
  7. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    Вина моя і завал вийшов в самому кінці. Робота загалом зроблена добре, просто я допустилась певних помилок, для пояснення яких мені не вистачило знань і практичного досвіду. Можу сказати, що через це я сама себе загрузила і, як кажуть, "загнала в могилу". Як сказала, моя подруга "погано себе продала"...Але це виправдовування вже. Результат такий, що замовники зрозуміли, що ця робота виконана погано і не варто було звертатись....
     
  8. sani

    sani New Member

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    я сподіваюсь ви не хірург, і не сапер... сподіваюсь ніхто не помер(не покалічився) через те що ви завалили проект. А все решта не вже й не так страшно ;)

    Якщо робота загалом зроблена добре то, що заважає виправити ті певні помилки? Можливо поясніть ситуацію замовнику, опустіть ціну тай доробіть. Безвихідних ситуацій не буває :)

    Навіть якщо ви на цьому нічого вже не заробите то будете мати колосальний досвід, який у майбутньому вам знадобиться, а це також інвестиція...
     
  9. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    О так, досвід ще той!!!! За нього дуже рада, бо тепер бачу, ще скільки всього мені потрібно знати.... Я намагалась сьогодні пояснити в чому справа.... Мені сказали, що порадяться з іншими людьми в цій сфері і вже від того формуватимуть свої остаточні оцінки...
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2010
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    Для Вас це ключові слова. І означають, що надалі Ваша робота, як і репутація тільки кращатимуть. Ви б знали скільки я надивилась на людей, які називають себе супер-професіоналами і спокійно завалюють проекти. А далі спихають вину на невинного, чи звільняють його, а керівництву чи замовнику розповідають, що їх підставили. Оце вже самодурство. А невдалі проекти у всіх бувають, і в Гейтса, і в Обами.)) Всезнаючих і всепередбачаючих людей не буває.;)
    Я свого часу теж завалила проект. Не треба було навіть братися. А я хотіла ту роботу хоч бачила, що все надто складно і організаційно, і фахово..і недоброзичливці були. Але інші люди бачили те, як я працювала і з тих часів як не дивно маю досі і партнерів, і друзів. В усьому можна знайти плюси, головне з мінусів винести правильний досвід.
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    Не думаю, що замовника цікавлять причини. Замовникові важлвіше довідатися про позитивний план виходу з ситуації, щоб прийняти рішення (і потім "виставляти оцінку" за виконання).
     
  12. talja

    talja Member

    Відповідь: Завалили проект....що далі!!!!

    В даній ситуації потрібно думати про вихід із неї, а він завжди є! Насправді із того що ви пишете мені здалось, що ви зупинились і картаєте себе у невдачі... а потрібно не виправдовуватись перед замовниками а вийти достойно, хоча б так щоб влаштовувало одну сторону (про вас вже тут на жаль не йдеться) навіть якщо щось не вдалось! Не зупиняйтесь і не залишайте ситуацію тільки на виправданнях!