Збільшення лімфовузлів: причини та наслідки, як цьому зарадити?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 15 Травень 2013.

  1. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення лімфовузлів: причини та наслідки, як цьому зарадити?

    В моєї малої (4 рочки) як оливки ті лімфовузли шийні. Лор сказала що це від аденоїдів і призначила Лімфоміозот 2 тижні пропити. Ми пропили місяць (з перервою в 2 тижні) і вони таки зменшились. Зменшились але ще збільшені.
    Помічаю що при загостренні аденоїдів ( спить малеча з відкритим ротиком, сопе-підхрапує, ніс закладений ) вони збільшуються, потім ховаються.
     
  2. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Збільшення лімфовузлів: причини та наслідки, як цьому зарадити?

    Круто, дітей спиртом лікувати. Цікаво, той лор закінчила хоча б ветеринарний технікум?
     
  3. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Збільшення лімфовузлів: причини та наслідки, як цьому зарадити?

    Ми теж цього тижня вже нарешті взялись за наші лімфовузлики, нам вже неодноразово лікарі казали, що у нас збільшені лімфатичні вузли, але ми якось не переймались, а тут і один і другий, пішли до ендокринолога, а вона нас порадувала, що у нас лімфавузли нормальної форми (як горошина) просто розташовані дуже близько до поверхні і тому їх всі нащупують і навіть видно на шиї як повертає голову.
    Аналізи в нормі, імунітет дуже хороший. Чого і всім бажаю )))
     
  4. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення лімфовузлів: причини та наслідки, як цьому зарадити?

    Дівчата, я щось себе вже накручую. В Матвія після ангіни (десь 3-4 тижні тому мав) якесь постійно ніби закладене горло, час від часу хрипне, але більше нічого ніби не турбує. А тепер бачу, що на шиї ззаду став добре помітним лімфовузол.
    Що робити: бігти здавати аналізи і йти до лікаря, і якщо так, то до якого? Йти до лора з горлом (може то від горла збільшився той лімфовузол?), чи заспокоїтись і почекати трохи?
     
  5. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення лімфовузлів: причини та наслідки, як цьому зарадити?

    я ходила до лора. і бажано здати аналіз крові.
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення лімфовузлів: причини та наслідки, як цьому зарадити?

    Хочу запитати чи в когось таке було щоб підшелепні лімфовузли збільшувались, чи хочаб десь,і на УЗІ це описували як збільшений паркет лімфовузлів? Бо мені слово "пакет" не дає спокою, я так розумію що вони зрослися чи як? Бо збільшеними вони можуть бути, ми перехворіли якимсь складним вірусом.

    І ще, чи в когось з діток колись були збільшені мезентеріальні лімфовузли.?
     
  7. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення лімфовузлів: причини та наслідки, як цьому зарадити?

    В нас почалось все як звичайна віруска, тільки на другий день поспухали лімфовузли. з одної сторони десь як два жолуді, , з другої сторони трохи менші, болючі. при повертанні шиї дуже помітні. поїхали ми в інфекційну(бо запідозрили мононуклеоз), а там аналіз показав бактеріальну інфекцію. і призначили аб. отже п"ємо ми антибіотик, всі симптоми пройшли, температура спала, а лімфовузли як були так і залишились. питання- за скільки часу вони мали б пройти. і чи потрібно чекати поки вони зовсім зникнуть, щоб іти гуляти?
     
  8. obyra

    obyra New Member

    В мого 10-річного сина лімфовузли збільшені десь з 3 років.До 3-х років хворів часто різними тонзилітами,ларингітами і т.д.,лікували лімфомізотом,різними компресами,а лімфовузли так і не зменшились до цих пір((Час від часу робимо аналізи крові,все ніби в нормі,імунітет тьфу-тьфу,теж давно піднятий))
     
  9. Marimar!

    Marimar! New Member

    В нас на УЗД виявили збільшені мезентаріальні вузли. Запропонували здати аналізи на глисти, а що робили ви?
     
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    В моєї було запалення цих вузлів - мезодоніт. Наслідок якоїсь кишкової інфекції, потрапили з цим на Орлика, відкололи курс антибіотиків. Через півроку і рік робили контрольне УЗД - вузли повернулись до норми.
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тиждень тому звернула увагу на те, що у малого збільшені лімфовузли на шиї. А ще він почав хропіти. В листопаді - грудні переніс дві ангіни. Коли глянула в горло - жахнулась - дуже збільшені миндалини. Малий почувається добре, Т в нормі, горло не болить. Два дні полокали, але горло яке було, таке й залишилось. Вчора погнала до свого ЛОРа. А він сказав, що такий стан мигдалин є нормальним, оскільки вони зараз боряться з вірусом якимсь. Але його занепокоіли збільшені лімфовузли. Оглянула малого - усі решта в нормі. Порадив здати кров. На що звернути увагу у цьому аналізі? Що має насторожити?
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Кров здайте з лейкоформулою.
    Овновне лейкоцити, ШОЕ ( щоб були в нормі)
    В лейкоформулі лікарі будуть дивитись на пропорцію сегментоядерних і лімфоцитів. Крім того зауважте якими будуть палочкоядерні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    В мого малого вже напевно 2 чи 3 роки збільшені ці лімфрвузли,з одної сторони на шиї один більший ніж з другої.Приймали лімфоміозот досить довго 3 міс.а потім перерва 1 міс.і знову 3 міс.То після такого курсу,вони трохи зменшились.Але потім знову після хвороби збільшились.Але я помітила,що влітку,коли він був на дачі і купався в холодному басейні в жару(зміна температури)то вони взагалі пройшли.Тому варто закаляти дитину і обливати вдома після душу холодної водичкою поступово знижуючи температуру(спостереження не тільки мої,а й подруга казала,що її малому перейшло,а може тому що переріс)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1