Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Kalja

    Kalja New Member

    Ми теж синові видаляли, хоча всі лікарі переконували лікувати, мовляв переросте. Але, після шести отитів за один рік, вирішили, що досить.
     
  2. ARSLANA

    ARSLANA ПорЄдна чувиха )))

    Дівчаточка, поцікавтеся препаратом Іов-малюк-це гомеопатичний препарат, нас він врятував від оперативного втручання, бо скільки б ви не видаляли аденоїди, здебільшого, вони наростають знову-це мені досвідчений лор стверджував зі світовим ім'ям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    або досвідчений лор не такий вже і досвідчений, або Ви щось наплутали. Аденоїди не виростають знову, виростають поліпи.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kalja

    Kalja New Member

    Ну, не знаю..нам от наприклад теж казали, що, якщо не до кінця аденоїди видалити, то можуть знову вирости.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я теж таке чула, що треба старатися дотягнути до 6-річного віку, тоді видаляти, бо якщо швидше, то є ймовірність повторного наростання, розростання чи як воно там правильно
     
  7. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    В малого мигдалики збільшені постійно, майже від народження, зараз дає ускладнення на слух, хочу якось попасти до Юрочка,але то певно не реально, сьогодні дзвоню на запис,напротязі години якось додзвонилась,то вже нема місця на цілий тиждень, треба знов дзвонити наступного четверга......такий великий попит? Може ще хтось є хороший? Порадьте
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Він приймає тільки день чи два на тиждень, і тому складно записатися. Але ми перейшли вже кількох лікарів і для нас Юрочко найкращий і найадекватніший. Були на днях в Онутчака, вибачте, але це брєд. імхо не раджу
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Були ми сьогодні на прийомі в Юрочка, дав 90% на операцію,і лише 10 на лікування...малий на одне вушко трохи не чує.... Ми вирішили місяць пролікувати,далі побачимо
    Цікавлять ціни на операцію,може хтось останнім часом робив,то поділіться будь ласка
     
  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    А Ви не пробували до Дуніловоі НФ, моій старшій дочці лікарі хотіли пробивати гейморіт, тільки вона нас витянула без проколів. Васько також має збільшені аденоїди, деякі лікарі кажуть вирізати, але лікарка каже що він переросте. Кума років чотири тому була в Юрочка, він також сказав що потрібно вирізати аденоїди, в малої був дуже закладений ніс, не могла дихати ,вже назначив операцію, але вони пішли до НФ в за два місяці пролікувалися, мала переросла і вони забули про хворобу
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2016 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Дівчата, чи використовує у Львові хтось лазер для видалення аденоїдів? Відгукніться хто знає, будь ласка!
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    от нам лікар казав що дуже добре море для діток з аденоїдами (принаймі якщо причиною збільшення є алергія)
    а ще щось корисно? гори може? поділіться досвідом і думками щодо цього питання, може якісь народні засоби методи були вам помічні?
    ну ок., як тоді до нього записатися?як попасти?
    дзвонила в його клініку, каже медсестра, що запис йде в пятницю в 12 на наступний тиждень, ясне діло що дозвонитися нереально було
    питала в Параскеві, там він тільки оперує
    одна педіатр, в якої часом консультуємось, розказала що раніше він лікував суто гомеопатією, а зараз змінив позицію і надає перевагу гормональному лікуванню, які в кого враження? якщо не Юрочко то хто?
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я з 12.00 дзвонила безперестанку хвилин 10, і додзвонилася.
    І що в тому такого? З гомеопатії то Лімфоміозот, з гормональних то аваміс. Ми з трьох років по лікарях ходили. Був період, коли носове дихання покращилося. А тепер в 7 років знову погіршення. Ми знов по лікарях: Шарабура запитала: А ви не хочете удалити?:girl_emo: Показань до видалення нема, але якщо хочете...Інші лікарі (Бурий, Юрочко і Онутчак) сказали, що нічого удаляти не треба. Хіба якщо продовжуватиме часто хворіти, то тоді.Ну хоча б аргументували свою позицію. Щодо Онутчака: приймає в мацюпусінькому кабінеті. Під час нашого прийому в кабінеті знаходилися: я, моя мама, лікар, медсестра, і комп"юторщик, який розбирався з комп"ютером. Призначення медсестра записала на нашому листочку з призначенням від іншого лікаря. Під час огляду почав малому пхати ватні тампончки в ніс, нічого не пояснюючи. Після нашого питання вже пояснив, що то для того щоб набряк зняти, щоб краще подивитися. ОК. І один і другий тампон падали малому на штани, а потім були відправлені в ніс. :facepalm:І це все коштувало 200 грн. І ще хочу додати для аденоїдів лікування всіх лікарів фактично однакове: аква маріси і гормональне.
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я дзвонила з 12 до 13, мимо
    нічого, це інформація для новачків
    крім того, є противники гормонів, а є противники гомеопатії, то таке діло, справа особиста
    а протаргол?
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    І протаргол і мазь етонію. Але то вже коли реально насмарк. А коли не хворий то сольові розчини з високою концентрацією і гормональне, щоб зменшити набряк.
    Нікого ні вчому не переконую, але який тоді результат можна очікувати? Це при тому, що фактично аденоїди не лікуються
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2016 ---
    Періодично чи безперестанку? Пробуйте на наступний тиждень, які тут ще можуть бути поради?
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    не погоджуся. нам Лор категорично сказав, що гормони на вік 3 роки - не давати. і ми навіть цим шляхом і не думали йти
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2016 ---
    @Багіра, найлегше підійти на 12,00 в кабінет. і записатися. якщо конкретно до Юрочка хочеш
     
  17. Надька

    Надька Well-Known Member

    Моєму сину 5,5 років. нас пстійно мучать ті збільшені мигдалики разом з ангіною. як тільки щось то відразу ангіна і мигдалики як горіхи. то нам наша лікарка порадила кварцування. купила я кварцову лампу і один курс на 10 днів пройшла. подивимося що з того вийде. поки незбільшені так сильно...
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Головне, щоб ви довіряли лікуючому лікарю. Ми почали гормони років в 4.
     
  19. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Юрочко моєму сину приписав одну гормональну свічку,ми іі ввели,до тепер хіба даю іов малюк, але після того малий швидко поправився,такий різкий скачок,і тепер думаю чи то так та свічка гормональна могла вплинути,чи то просто збіг.
    Щодо запису, теж дзвоню вже на протязі двох тижнів, ніяк не попаду,хоча си мали десь 12 числа до нього повторно прибути.
    Ще одне,: де би можна було в малого на апараті провірити слух,щоб порівняти результати?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Посів робили на стертококи і стафілококи?

    В тему. Ангина, или Стрептококковый тонзиллит