Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Надька , Я змалечку тими ангінами хворіла. Останніми роками загострення було сильне під час ГВ меншої. Посіви я зробила, пропила два курси антибіотиків різної групи ( точніше один проколола), пшикалка- смоктулька на 10 днів, плюс промивання мигдаликів, плюс кварц і ультразвук з гідрокортизоном (то мабуть дорослим лише та мазюка) , плюс бактерії , плюс респіброн для підвищення імунітету. А, і ще до того всього прополіс жувати.
    Після того раз в рік ( перший рік було 2 рази) аналізи- мазки з рота/ носа. По їх результатам знову посилене лікування навіть якщо нічого не болить ( і перші рази і антибіотик, бо. Були дуже високі показники патогенної флори, що при легкому вірусі/ застуді дало б ангіну). Зараз теж раз в рік ходжу після мазків. Зараз обходиться лише смоктульками/ пшикалками, кварцом і ультразвуком. І бактеріями.
    Пояснює мій лікар, що це все місцевий імунітет ( і мигдалини, і кишківник). І як там щось не так , то буде весь час щось вилазити. Так це, чи не так, але мені з горлом стало знаааачно легше.
    А так, проліковувайте, але і загартувуйте. Не грійте кімнатної температури пиття і так далі.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А ви в Юрочка питали? В тому ж приміщенні є ще кабінет в якому перевіряють слух.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Ми в нього робили, але ще хотілось би десь інакше,для порівняння
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Питали в Онутчака за лазер, сказав, що для видалення аденоїдів найкращий метод, то звичайний хірургічний
    --- дописи об"єднано, 19 Травень 2016 ---
    Ви не довіряєте тим результатам чи пройшло вже трохи часу від того дослідження? Взагалі аудіограму роблять в сурдологічному кабінеті медінституту, але чи дітям теж, не знаю
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я про те, що є люди яким якийсь один метод не підходить і вони обирають другий і шукають лікаря який працює з таким методом
    ну принаймі якщо є вибір
    а з якого віку у вас збільшені?
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я не знаю особливих альтернатив в лікуванні аденоїдів :dntknw:, якщо ви чули про щось нове, то напишіть будь-ласка
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    до речі, я була наразі в 2 лорів, жоден про гормони не заікався
    --- дописи об"єднано, 19 Травень 2016 ---
    та нічого нового))) я ж писала АБО гомеопатія АБО гормональне
    можливо гомеопатія комусь не помагає чи не підходить, тоді та, без альтернативи
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може залежить яка стадія аденоїдів, суб"єктивні скарги на дихання. Я тут вже писала ми були в 4-ох, і фактично різниці особливої між схемами лікування немає. В нашого часто робиться такий набряк, що видути слиз нереально, ото воно там все сидить і вночі постійний храп,зупинки дихання, дитина мучиться.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    і гомеопатія вам не допомагала чи не обирали її ?
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я писала, що берем лімфоміозот, а чистому вигляді гомеопатію не використовували.
     
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Маєте якісь контакти? Або як там записатися?
    Дітям здається в Чорнобильській роблять.
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Там без запису, але маю якийсь телефон 236-83-27. Краще передзвонити і уточнити чи можна підходити. Раджу до жіночки підходити, бо там є лікар чоловік, то жесть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ми робили малому осінню. Там по запису. Кутневич Роксолана Ігорівна
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    в нас довга історія. почалося з садочку в 2,7. але в нас збільшеня аденоїдів, як показав весь пройдений шлях -було алергічного походження. тому ми конкретно з аденоїдами не боремося. а зібльшуються вони лише коли маємо віруску, ну як і всіх людей.
    ми +- розібралися з алергенами і все від січня покращилося і ЛОР нам підійшов з його адекватним відношенням
     
  15. Надька

    Надька Well-Known Member

    так робили коли був 2 раз за місяць ще рік тому і тоді знайшли ту заразу ... то ми вже тепер неробимо бо знаємо що то є.... і лікуємося ....
     
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Я останні кілька років роблю один- два рази кожного року. Ну і лікуюся. Після лікування все приходить в норму ( повторно вже в поліклініці здаю; там без антибіотикограми, але безкоштовно). Хочу сказати, що практично кожного разу висівається щось інше ( різні види стафілококу чи/і стрептикоку). Тобто проблема не в наявності бацили, а в слабкому імунітеті.
     
  17. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    З власного досвіду. Теж мучилася з мигдаликами. Т субфебрильна трималася 1,5 року. Пройшла всі ЛОР-маніпуляції. Почала їздити на море - все минулося, хворіти стала в рази менше. Ото три роки на морі не була - від нового року тричі хворіла.
     
  18. Надька

    Надька Well-Known Member

    тут з вами згідна. лікуємося по міри необхідності. і тепер слідкую якщо тільки починає турбувати його горло чи носик зразу промиваю сольовим розчином носик і починаю звичайне полоскання. допомагаю трохи імунітету боротися. кажуть що ці ангіни діти з часом переростають.
    будемо надіятися
     
  19. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Ми також недавно стикнулися з проблемою аденоїдів.У моєї малої теж збільшені аденоїди та мигдалики ( гланди) 2-3 ст. Проявлялося у тому, що дитина часто вночі дихає ротом та хропе, інколи вночі (коли хворіє) кашель такий удушливий, що мала немає чим дихати, спазм такий благо інгалятор є(це гланди набрякають) Пройшли 1 міс. курс лікування , результату не дало. Назначили операцію в Охмадиті, де лікуємося. Дівчата, я не знаю чи то доля якісь знаки подає чи просто невезуха, але нам двічі переносили ту операцію (вже все купили необхідне), з таких не зрозумілих причин. А на третій раз мала захворіла. І три тижні підготовки, дитину тримала дома та обмежувала спілкування з іншими дітьми, відповідно на роботі теж довелося брати всеможливі вихідні пішли насмарку ((.Ну реально ці відвідини в лікарню, обстеження, куча аналізів так вимучили нас з дитиною, що тепер вирішили почекати хоча б 2 міс. А ще піти ще до інших спеціалістів, які б підтвердили наш діагноз та направлення на операцію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Прошу поради. У дитини аденоїди 3 ст. В четвер маємо летіти літаком закордон. При взльоті та посадці зазвичай закладає вуха. Чи хтось літав з дітьми з аденоїдами? Чи закладало вушка і наскільки сильно?