Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    В мене вони були, не памятаю яка там стадія була, але справи були кепські(в 1 класі була в школі 9 щасливих днів), так от видалили їх, перші 2 роки було справді добре(видалили в 4 класі) кількість захворювань всякими вухо-горло-ніс зменшилась, але не надовго, бо імунітет така операція не підніме, потім знову хвороби надокучали. Проте лікарі потішили що до 14-16 років воно пройде, пройшло.
    Але консультуйтесь ще з лікарями
    А на рахунок польоту в літаку, то як з перевалами в горах, нехай дитина рот відкриє і язик в перед(тоді закладеність не відчується, бо все повітря виходитеме) то не має створювати аж такого дискомфоту
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2016
  2. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Чи виписували комусь Поліпан?
    Цікавить, чи допоміг.
     
    Останнє редагування: 14 Жовтень 2016
  4. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Море допомогло. З 3 до 1 стадії, питання операції знято)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я знаю, що море допомагає.
    питання було зовсім інше
    цікавлять відгуки конкретно про поліпан
     
  6. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    ні, жодного. Давала обом дітям (в комплексі з іншими препаратами, бо проходили терапію) - результат нульовий.
    Видалили обом аденоїди, часу пройшло не багато, тому про глобальні зміни писати не буду, а от ті, що помітні відразу є (зокрема храп, слух, вільне дихання носиком)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в мене вже є досвід видалення аденоїдів в старшої (але там була остання стадія, хоча до того лікували безуспішно) і в мене)))
    а тепер в молодшої те саме(((
     
  8. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    і ви не задоволені результатом?
    Аденоїди відносяться до спадкових хворіб ( і в мене, і в чоловіка були) відповідно двоє дітей успадкували ((.
    Обом ставили ІІ-ІІІ ст. (хоча після операції лікар сказав, що в малої більші були). Кожен вирішує як вважає за потрібне, але вашій меншій ще й 3-х немає, яку вам стадію ставлять? Якщо не сильно докучає їй, то маєте ще час на роздуми (найкраще видаляти у віці 4-6 р.),
     
  9. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Borsychok, ми капали рік тому десь протягом десь місяця, чи трошки більше. Спочатку стало трохи краще, але глобально проблему не вирішили. З приходом весни мали часті шмарки, зараз вже маємо ІІІ стадію, мабуть будемо забирати. Вони дуууже пекучі, капати їх - то був суцільний жах, мала плакала, не давалася. Хоча в аптеці Зубицьких запевняли, що ними можна повністю вилікуватися. Може треба курс довший, нам прописували на місяць. Але й той місяць капати було дууже важко. Вам призначили самі краплі чи ще щось? Але дитині до трьох років дійсно краще ще лікувати.
    Dolche, ви давно видаляли? У кого? Цікавить інформація, бо нас це скоро чекає, і вік дитини майже такий самий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    ні, порівняно не давно.
    Одному в кінці серпня, другому - через місяць (тобто наприкінці вересня). Робили в Юрочка. Дуже задоволені всім, і роботою, і відношенням.
    Питайте, що цікавить
     
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    чому не задоволена? хіба я таке десь писала?
    мені видаляли в 6 років, старшій малій в 3,5 роки.
    зараз проблем не бачу.
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2016 ---
    аденоїди аидаляють до 3 років тільки в дуже важких випадках
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2016 ---
    читала в інструкції курс 2 місяці
     
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    ми також мали 2 ст, лікувалися в Юрочка, мала носиком дуже погано дихала, відмінили все лікування до операції, у віці 5,4 років здали аналізи і вирішили операцію відкласти, бо були не дуже добрі, це було в квітні, і потім потепліло на вулиці і все само пройшло, в мене було таке враження, що ми вже той ніс залікували і нічого на нього не діяло,
    були на морі, так от певно від тої води в малої тиждень був нежить і ми нічим не капали і не промивали, і носика заклало аж в грудні, при щоденному відвідуванні садка, це вже був величезний термін для нас,
    і тоді нам порадили Дунілову (так до неї важко потрапити, але ми вставали раненько і їхали) і ті її припікання нам знімали набряк, ще давала нам краплі, тобто при набряку 1-2 припікання і малій ставало нормально, так ми доходили останній рік садочка і були в неї 4 рази, потім все пройшло і ми за аденоїди більше не згадуємо

    а ще нам Юрочко казав, що аденоїди ми заберем, а причина нам не відома, тому який буде результат не відомо
     
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а Юрочко приймає в Охматдиті ? бо в приватному кабінеті чомусь трубку не беруть((
    з старшою теж до нього ходили.
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Працюють з 12,00. Зараз не приймає в Охматдиті, тільки оперує
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2016 ---
    Причина ні в кого не відома, а про результат, кажуть що після 6 років краще видаляти, бо якщо раніше, то можуть знову наростати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    в двох знайомих хлопчиків Юрочко видаляв в 9 років, в літній період все добре, а з осені до весни постійно нежить і дихають ротом, то все індивідуально,
    але я б радила випробувати всі способи, якщо є час і можливість, бо коли аденоїди погано впливають на слух і він погіршується то чекати нема сенсу, принаймні так нам радив Юрочко, бо нам вони не впливали і могли ще трохи пробувати різні методи лікування

    мені видаляли в 13 років, насмарків не було, просто ніс не дихав, після видалення все добре, проблем нема, нежить як є, то 2-3 дні все проходить, але нічим не капаю
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Головне зрозуміти, що видалення аденоїдів якраз не означає, що дитина не хворітиме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У мене таке враження, що в нас як осінь починається, то нові болячки вилазять((( Всю минулу осінь промучилися із обструктивними бронхітами, врешті забрала зі садочка у кінці листопада і мусила віддати мамі, яка з ним сиділа, бо я на роботі. З того часу все більш-менш внормувалося, в лютому ще раз був рецидив, але на тому ніби стало.
    Цьогорічна осінь знову принесла неприємні сюрпризи. Пішли у садок у червні, літо проходив на ура, ніяких проблем не було. Та вже у вересні почалося((( І причому чим глибша осінь, тим гірше. А почалися соплі-кашлі, ангіни і врешті у листопаді заболіло вушко. Попали ми до ЛОРа в Охмадит, виявилося, що картина там повна- середній отит, аденоїди і мигдалики на тому фоні теж не дуже. І почалися наші лікування -перший раз були АБ (через отит, який легше лікування не взяло). На ніч - Мазь етонію в ніс, санорин капати, промивання зранку соленою водою, горло пшикати Олефаром, потім на довго Тонзилотрен смоктати. Буквально за місяць ці аденоїди нам вилізли ще 2 рази. Спершу гострий аденоїдит, лікування подібне. Зараз вірус бачу знову закінчився зеленими соплями (як казала лікар, то і є оті "аденоїдні" соплі) і сухим кашлем (через подразнення горла, бо вони у нас більше назад стікають, трохи вперед видуваються). Знову капаю санорин, аби трохи зняти отой гострий період. Але у мене складається таке враження, що поки капаєш, доти більш-менш дитина почувається, перестаєш - то кожен пчих у нас приводить до очевидного результату. Ще раніше назначили нам Рибомуніл (бо, мовляв, не можна стільки нам хворіти, то має допомогти імунітету) і Глемонт (щоб усунути алергічну складову). Пройшли 2 курси Рибомунілу результату нема, грудень видався просто жахливим(((

    Підкажіть, що помогло вашим діткам хоча б на деякий час забути про хворобу. І ще цікавить, як ставлять ступінь аденоїдів - бо в нас поки гострий аденоїдит писало, адже ми тільки як місяць із цим стикнулись. Але дитині це реально заважає - дихає ротом, вночі храпить, коли загострення бачу блідий якийсь робиться, деколи бував і неприємний запах із ротика.
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Аденоіди набрякають у відповідь на будь-яку віруску чи інфекцію. Власне, хто часто хвлріє-в того часто вони набрякають і в олин момент перестають реагувати на лікування і вже не вертаються до норми. Менше хворіб-менше аденоідних проблем.
    В нас те саме,садок покинули-бо задовбались по лікарнях ходити.
    Але в нас ще є алергічна складова.
    З досвіду- не всі набряки носу-аденоідит, не всі соплі-аденоідит ітд. Власне зелені соплі-це точно бактеріальне, не лікують судинозвужуючими чи протинабряковими, краще вже Ізофру як місцевий антибіотик. Набряки алергічні і аденоідитні-теж різні і іншими ліками лікують, часто з вмістом гормону. Але розрізнити то все може ЛОР. Хоч я вже зуби зіла-і часто вже й сама бачу що є в носі. Хоч до Лора катаємося регулярно
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Трішки відійду від теми. А якщо зелені соплі (правда я густі жовті і біло-жовті від зелених погано відрізняю) йдуть без температури і крім набряку більше нічого немає, то яке лікування має бути? Місцевий антибіотик?
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Багіра, жотуваті і зеленкуваті , ті що густі, я промиваю фізрозчином і даю ізофру 3 дні. Як правило в нас вони вкінці віруски, бо приєднується якась бактерія. А за ними - вже отой аденоідний набряк. Ніс сухий, не тече, а не дихає
     
    • Подобається Подобається x 1