Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А аналіз крові не показує ту бактерію, бо то місцеве?

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Були нині в ЛОРа, загалом хотіли ендоскопом подивитися ступінь аденоїдів. Не дуже вийшло, бо сказав лікар, що зараз у нас гнійний риносинусит і перше то треба полікувати, а потім ще раз будем дивитися (але не факт, що буде видно, бо ще вузькі проходи). Сьогодні в нас справді та бяка з носа не припиняється((( Виписав АБ, Ереспал, Хюмер і Флікс. Отака якась невтішна картина.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Багіра, не знаю. бо на нежить сам не здаю. та й взагалі при вірусці типу -заклало ніс- трохи температури-трохи кашлю -набряк носу і кінець -не біжу по аналіз.
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я просто не знаю як діяти в таких випадках, чи дійсно є потреба в тих місцевих антибіотиках, чи то швидше кожна мама по своїй дитині бачить
    а щодо набряку то нам антигістамінні в поміч, бо власне суто алергія як причина, ну і загалом лікування алергії і кишечника нам вплинуло на стан аденоїдів ( по симптомах принаймі, а глянути то ще треба в Лора)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Багіра, теж даю антигістамінне, але не раз вже було таке ще нема толку. то вганяло мене в ступор... прийнамі в нас антигістамінне знімає лише якщо це набряк алергічно походження ( ЛОР тоді ,бачить синюшінсть в носових пазухах і аденоїди не розбухші). а от коли реально аденоїди роздуті - тоді лиш щось гормональне може їх внормувати.
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2016 ---
    @Багіра щодо місцевих антибіотиків і гормонів. я не знаю чи варто аж так їх боятися. тому що як на мене краще - міцево, де доза невелика. ніж коли з такими не дихаючим носом інфекція сідає на горло, чи вухо, чи бронхи ( а це з мого досвіду є як правило, завжди, як наслідок відкритого ротику)-попадаєш під крапельниці , де гормон з іншими ліками вливають 3 дні. ідози там далеко не такі як в спреї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Пригадую, як йшли зі старшим в садочок, проходили комісію, то нам діагностували аденоїдид 2 ст. Сказала лікарка прокапати в ротик місяць Лімфаміазот, і потім при кожній нежиті промивати фізрозчином і приймати лімфаміазот, судинозвужуючі категорично нам заборонила, сказала капіляри в нього близько, може кровити і ще якось це пояснила, вже не пам"ятаю. (ну ми з судинозвужуїчими і так і так не дружили і не дружимо). Від назначеного лікування знайомі мамочки посміялись. Але я вперто дотрималась всіх призначень і потім наступні 2 роки давала при нежиті Лімфаміазот. Скажу чесно, нежить у нас проходила швидко і не доходило до тих жовто-зелених густих. А коли проходили комісію у школу, то якраз попали до тієї ж лікарки і її фраза: "А хто вам поставив такий діагноз?". Кажу:"Ви", вона здивувалась і запитала що робили, чи вирізали? То я їй нагадала, що робили. До школи у нас все пропало (реально я помітила, що в першу чергу допомогло наше лікування, бо малий перестав хропіти коли спав і легше йому стало дихати, а в другу чергу можливо і переросли з часом їх).
    Але це особисто наша історія...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Rostuslavchuk, теж даю. але нам ніяких покращень нам він не дає.
     
  8. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    @Kasia я щось припускаю, що то нам повезло, бо знаю, що не всім підходить. Можливо ще й тому, що мій до того не знав крім нурофену при височезній разовій температурі ніяких ліків. Організм не звик до жодного лікування, тому так відреагував. Ну це особисто моя думка, можливо і не правильна ;) Бо на скільки я розумію, то Лімфаміазот, то більше гомепатичний препарат...
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    напевено не те , що не підходить. а просто гомеопатія то все 50 на 50.
    я ще й Синупрет давала регулярно. теж толку нуль.
    хоч я більше схиляюся до Лімфоміазоту, ніж до противірусних, будь яких.

    взагалі жодного разу ніякого результату від них не бачила. тепер не даю взагалі.ніяких. ні умкалорів ні інфлюцидів ні подібних імуно щось там препаратів.
    краще вже Лімфоміазот
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    не зовсім. підберіть те, що треба.
    я добре памятаю, як починала з мастодинону, а потім після нових аналізів, вже підтримувала циклодиноном. а якщо б почала з останнього зразу, уявляю, скільки би часу я витратила - і так все лікування зайняло рік.
    синупрет, це ж тільки соплі - забирає набряк, покращує прохідність. не більше.

    а, і ще, з мого досвіду, краплі краще ніж таблетки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @HOPIC, то не мені. то дитині.
    на жаль, за півтори року -ніякі ті НЕЕL особливо погоди не робили
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата як виглядає огляд дитини в ЛОРа, щоб підтвердити аденоїдит? У нас по всіх симптомах саме він напевно((( малюк дуже важко дається на огляди в лікарів....
     
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    як звичайний огляд в ЛОРа -дивиться вушка, ніс та горло
    ну, принаймі, нас так оглядав Юрочко. Решта в усній формі з мамою:girl_smile:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а інструментами не дивляться?
    Бо я читала, що то є дуже жорсткий огляд - рукою або дзеркалом, і радять не дуже їсти перед тим, бо може бути рвотний рефлекс. Переживаю, бо малюк і так не дається на огляди лікарям, а вже як інструментом якимось полізуть то вже зовсім аут буде.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Dominika в ніс розширвач запихає. Але то секундна справа і не болить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    В нас аденоїди 1-2 ступеня. 6 років малій .Лікували раніше....
    А от кілька днів мала хворіла, нежить.ніс закладений.мокрий кашель.аналізи не доьрі.потім почало боліти вухо.попали до лора сьодні на чупринки в 5 дииячій, -Левкут Юрій (старший дядько), то витягнув пробки з двлх вух, і призначив протаргол і туб. кварцування в ніс #7. Чи варто то робити? І що то такн?
    Раніше інший ЛОР (Процик) таке не казав.... підкажіть будь ласка, хто знає чи є ефект від такого?
     
  17. oksakh

    oksakh New Member

    Дівчата, підкажіть до якого Лора звернутсь, щоб допоміг, в дитини соплі вже 7 місяців, 2 отити, 1 з них - гнійний...ставлять аденоїди 2-3 ст., може хтось з тим стикався, може комусь щось допомогло??? радили лора Онутчака А.В, що можете сказати чи може контакти в пп дати?
     
  18. lizarda

    lizarda New Member

    Дівчата, може хтось знає, скільки зараз коштує операція по видаленню аденоїдів, під загальним наркозом?
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    @lizarda буквально 3 міс.назад подруга робила на Ужгородській - все разом 100 у.е.
    Ми теж наразі лікуємось, але покращень я не бачу, ніс постійно закладений, шкода дитини. Починалось все просто з сопельок, потім риносинусит, яки йніяк не проходив/ лікувався і от тепер аденоїдит.
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, я вже в розпачі з тими аденоїдами. Рівно місяць пройшов як ми виписалися із лікарні - у травні поклали нас із отитом, риносинуситом, була температура і слабість сильна у малого. Поклали, прокапали, прокололи антибіотик, походили на процедури, ще 3 тижні пили ліки. І лікар сказала обов'язково їхати на море. І от за 2 тижні чекає нас поїздка на море, та вчора малий знову пожалівся на вушко і зразу пішли зелені густі соплі (до того нежитю не було). В Охмадит поїхали (щоправда, оглядались у чергового, бо нашої лікарки зараз нема), діагноз - знову правобічний середній отит, аденоїдит та ще нагледів тонзиліт (одну пробочку нагледів на мигдалині). Лікування - АБ, промивання носа, Полідекса у ніс, Борний спирт у вухо і Лімфоміозот. Після закінчення цього лікування ще Коларгол капати і хоче, щоби ми імуностимулятори приймали Бронхо-Ваксом. Але я вже не вірю ні в ці імуностимулятори, ні лікування на аденоїди не впливає. Ми з осені практично кожного місяця антибіотики глотаємо, за півроку - 4 раз ставлять аденоїдит, 3 рази вже запалення вушок було. Я вже навіть на море боюсь із ним їхати, бо навіть зараз улітку краще не стало. Може, хтось щось порадить? Вирізати аденоїди, звернутися до гомеопата, їхати на море - хочу знайти правильне рішення, бо елементарно дитини шкода(