Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Нам якраз 5 років, тому ми лише будемо починати лікування, бо наразі показів до видалення не має.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Багато ми чого наприймали через ті аденоїди. Але з тими кортикостероїдами треба бути обачними. Ми приймали і Флікс, і Назонекс Синус. Коли від останнього препарату малому посипало жестяково руки, то я вирішила із ними зав'язувати. Не можу сказати, що зараз ми позбулися проблеми аденоїдів взагалі (ще бачу привідкритий рот часто), але цю зиму ми пережили значно краще, ніж минулу. Не було тьху-тьху отитів вже, та й аденоїдитів було дуже мало. З чим пов'язую? Надіюся, що переростає, а ще таки думаю, що свої плоди поїздки на море дають. Півроку після моря взагалі не сопливили. Цьогоріч хочу малого з мамою таки відправити на море, бо самі не зможемо поїхати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ми видалили після довгої боротьби з ними, але всеодно часто відкритий рот і вночі постійно відкритий. Вже не знаємо що з тим робити...
    --- дописи об"єднано, 3 Липень 2018 ---
    @Matvijko, вам якийсь з лікарів припав до душі? То спробуйте пролікуватися тим, що призначив і тоді побачите чи буде якийсь результат. Це все індивідуально. І по суті це лікування полегшує трохи життя, але на жаль аденоїди не зменшаться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Мені більше Линда сподобався, але надумала піти ще до Ряби, якщо має хтось його контакти буду вдячна, якщо поділитесь. А чому не зменшуються, читала в темі, що з 3 ступеня зменшились до 1. То може все таки щось допомагає. Я ще поки не починаю лікування ще послухаю, що Ряба скаже.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну бо як виросли, то вже не можуть всохнутись чи як. Нам колись Юрочко пояснював, що коли дитина росте можуть розширятися носові ходи, відповідно аденоїди перекривають менший відсоток тих ходів, дитина стає дихати, отак і переростає.
    --- дописи об"єднано, 4 Липень 2018 ---
    Не знаю ні Линди , ні Ряби, тому за них нічого не можу сказати. МИ спочатку лікувались у Юрочка, потім в Шоробури. Покращення були лише тимчасові. Ну і плюсуюся за море на чим довший термін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. rysja

    rysja Well-Known Member

    @Matvijko,
    правильно Раба Богдан Мирославович, приймає на Орлика і в приват. кабінеті на Коновальця, контакти кидаю в пп
     
  7. kitty

    kitty Well-Known Member

    Дівчата, може хтось робив нещодавно операцію у Линди, підкажіть скільки вартує операція, бо я щось ніякої інформації не можу найти. Дякую Можна і в пп
     
  8. xxxtoretto

    xxxtoretto New Member

    Проінформуйте будьласка по цінах, скільки зараз коштує видалення, хто, де і в кого видаляли? яким методом? лазер чи коблатор?
     
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    і мене таке цікавить? порадили на Орлика, лікарку Заброварна-Микитюк. Можливо хто має відгуки?
     
  10. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    то завідуюча відділенням певно) Я лежала з сином декілька років тому, то по відгуках людей в відділені то всі нормальні там ЛОРи. Ми лікувались, та й досі на огляди їздимо до Раби Б.М.
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 1
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    У завід.дорожче трохи, як мені відомо. Линда і Раба і Соломія ціни не називають. Але дають 1000-1500. Анестезіолог зразу каже 800.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. xxxtoretto

    xxxtoretto New Member

    на рахунок соломії не актуальна інфа, прямо сказала - 3к
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Чи має хтось особистий номер Линди Богдана? Буду дуже вдячна!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. lizarda

    lizarda New Member

    Ми видаляли минулого літа (2017рік) в Юрочка в Охмадиті. Вся операція( лікарю, ліки, анастазіологу) обійшлось в приблизно 3 тисячі гривень.
     
  15. kristina

    kristina Well-Known Member

    Поділіться будь ласка, позитивним досвідом вирізання аденоіідів,цікавить суто в яких лікарів робили ,
    Консультуємось в Раби, ніби хороший практикуючий лікар, проте вагаюсь в кого саме це зробити
    Можна в пп прізвище
     
  16. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Ми якраз після опeраціі, були на Орлика, можу розказати що? І до чого?

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. xxxtoretto

    xxxtoretto New Member

    Ми видалили, і все стало на свої місця, і можу вам всім дати пораду, тримайтесь подалі від Нягул....
     
  18. knatka

    knatka Member

    Поділіться будь-ласка досвідом по видаленню аденоїдів, в яких лікарів і якщо можна ціни ( можна в пп).
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Привіт усім! Дівчата маю питання хто видаляв дітям аденоіди, ви були з дитиною поки вона не засне? Бо я читаю відгуки, що батьки можуть провести дитину лише до ліфта і все. Тобто як вводять наркоз і які роблять маніпуляціі я не бачитиму. Операція робитиметься на орлика в Линди. Скажіть чи є якісь норми законодавчі, щоб я чи тато дитини був біля нього поки він не засне? Бо з того, що читаю дитину забирають кудись вище поверхом, а батьки внизу чекають. Буду вдячна за будь які підказки, можна і в пп.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Під час введення наркозу - ні - це вже асептичні присіщення.
    Можете попросити премедикацію - таке заспокійливе, таблетка, яку дитині дають на палаті, і дитина може чуть сонливіша, спокійніша бути, залежно правда від рівня збудливості нервової системи - ми з малим рубалися в карти на премедикації і він розплакався таки, як їхав.
    Але - тут можна запусти в хід чарівні казки про супергероїв і тд, і нагадати, що мамі треба збігати за одноразовим халатом, бо інакше не пустять - в реанімацію треба буде все одно. Вони все одно плачуть в операційній, чи хникають, дорослі плачуть, не те, що діти. Можна попросити анастезіолога підтримати вашу історію , що вони почнуть лікування, а ви добіжите потім.

    Крім того, обовязково - розказати дитині завчасно про операцію не в деталях, але так зрозуміло, щоб він не лякався операційної і людей довкола. Що це як в стоматолога, тільки треба більше лікарів. Що вони будуть старатися зробити все швидко, і щоб не боліло - їх буде багато, і вони будуть помагати один одному.

    На орлика зробили нову операційну, можна сказати малому щоб подивився на нові космічні апарати - які можуть все - все показати, що з ним відбувається.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1