Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Далі п"ємо гомеопатичні горошки. Літо - тьху-тьху. Цілий серпень малий навіть вночі дихав носом. А тепер школа. Третього вересня потекло з носа (правда не так сильно, як завжди), сьогодні вже практично не має насмарку, лише трохи ніс закладений. Наша гомеопат сказала при появі сопель - ніяких крапель, особливо судинозвужуючих, організм повинен сам боротися. Головне висмаркувати регулярно. Ми чемно слухаємось. Всі дитячі краплі навіть викинули. ...Ах, так не хочеться видаляти ті аденоїди. Може пронесе...

    ---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 15:34 ----------

    На формулу,ніби з пальця. Ми всі аналізи (чи з вени чи з пальця) здаємо в Медісі. Його хвалять. Бо в поліклініках - самі знаєте як роблять... А тут платиш гроші, то вони відповідальніше до цього ставляться. Напишіть, як у Вас справи. Що будете робити з Вашими аденоїдами?
     
  2. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ми таки потрапили до Роксани Ярославівни, вона сказала, що видаляти в такому віці нема сенсу, бо вони дуже швидко знов наростають, призначила нам лікування на місяць. Вже тиждень лікуємо і результат дуже помітний - вночі в малої рот закритий, хоча сопе голосно, лімфовузли зменшились, побачимо як буде далі. Я тільки боюсь, щоб це не було тимчасовим ефектом від ліків, а дійсно ті аденоїди поменшали. А лікування в нас таке: лімфоміозот, назонекс, протаргол і аквамаріс, а ще строго утримуватись від будь-яких потенційних алергенів і дієта на 2 роки.
     
  3. Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Хочу поділитися розповіддю зі свого життя. Коли мені було 5 років, лікарі виявили збільшення аденоїдів. Були часті простуди, ангіни, навіть деколи дихати нормально не могла, а вночі хропіла... Всі настоювали на операції (видаленні). А мама не дала :nea: Пам`ятаю, дільнична лікар кричала на всю лікарню, потім нас з усякими простудами навіть не хотіла приймати і послухати:girl_devil:
    А вже десь в років 11-12 проблема повністю зникла. Я переросла. Зараз вдячна своїй мамі, що тоді не погодилась на операцію
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    запах повінстю пройшов, як ми типу очистили кров гроприназином. і досі все ок. Я до речі завжди по запаху визначаю чи малий буде хворіти. в нього перед простудними чи вірусними захворюваннями з"являється ледь помітний, але не характерний для нього запах - то вже знаю, що за пару днів вилізе букет :sad:
     
  5. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Наш Данилко "садкова дитина" всього не повних 3 місяці а за цей час стільки всього полізло:girl_cray:. Почалося із звичайної застуди яку до садочка ми успішно долола за декілька дінв, а цього разу все по-інакшому, затягнулося на довго. Вилікувалися повністю ще пересиділи вдома тиждень і до садку, але (до цього ніколи такого не помічала) почала зауважувати що Данилко якось не звично дихає носом, рот в нього закритий, тобто вдихає повітря таки носом але якось важча ніж завжди і було таке враження, що у нього постійно закладений ніс, хоча сопельків не було. Були сьогодні у Висоцької Р.Я. і: набряк слизової, аденоїди між 1-2 ступенем, маємо здати аналіз на посів із носа і горла і виписане лікування на 5 днів, трішки її слова мене заспокоїли що все нормально і це все лікується. Буду мати надію на краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. marsianka

    marsianka New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    у мого малого теж проблема з аденоїдами. маємо іти до Шуробурої в Чорнобильську лікарню. :girl_sad: я чула, що вона хороший лор. Але видаляти не хочу, вони мають здатність наростати знову. Правда хвилює мене, що малий не дихає носиком, і рот постійно відкритий....:girl_sad:
     
  7. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Лікуємо Данилкові аденоїди у Висоцької Р.Я. + ще знайшли (по результатах мазочків) інфекцію в горлі:girl_cray:. За 2 тиждні лікування вже є помітний результат, вночі тепер Данилко спить без сопіння:girl_dance:. Лікарка задоволена результатом лікування а ми в свою чергу задоволені лікаркою.
     
  8. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    І ми сьогодні були в неї. Виписала нам лікування, побачимо через 2 тижні ефект і напишу теж відгуки.:)
     
  9. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Як у вас справи? Донечці краще?
     
  10. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дякую, таки краще! Аденоїди з 3 ст. зменшились до 1 ст. Тепер головне менше чіпляти вірусів і інфекцій, але Р.Я. казала, що тепер вона повинна значно менше хворіти. Щоправда, при появі нежитю нам казали відразу капати Нафтизин (судинозвужуючі) і ампіцилін, трохи страшнувато таким соплі лікувати, тим більше, що гомеопати якраз категорично це забороняють.
    А як у вас справи?
     
  11. talja

    talja Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    У мого чоловіка були аденоїди, їх видаляли декілька разів, перший раз в три роки, і до тепер він страшно мучиться, ,(бо вже у дорослому віці їх не видаляють) вони заново понаростали, у малого також схожі проблеми та ми тепер розуміємо що це не вихід, хіба у критичній ситуації. У малого подруги також ці проблеми та аденоїди у носику то їй зразу сказали тільки оперувати, наразі вона лікує, була у іншого лікаря так той казав до всього лікування море обов'язково, сосновий ліс можливо щось зміниться - то хоч переселятись!
     
  12. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    В нас ситуація стабілізувалась. Малому не гірше, це точно. Але аденоїди все ж збільшені. Вночі таки дихає більше ротом, ніж носом. І гнусавить ще. Але цієї осені хворів всього 1 раз і лікувались виключно гомеопатією. Я за тих перших 2 дні хвороби (було щось вірусне, горло червонюще, температура 39,6, біль голови) думала, що ну її ту гомеопатію, 10 разів рука дьоргалась взяти з аптечки парацетамол, інгаліпт і ще купу всього аби полегшити страждання дитини. Бо гомеопат сказала випити 3 горошинки і чекати, організм бореться. Ніяких ліків, ніякого полоскання і тому подібного. Ми терпіли... І...Досі не вірю, що вилікувались тими маленькими горошинками. Нам головне менше хворіти. Тоді проблема з аденоїдами мала би внормуватись. Бо організм росте, а розміри аденоїдів залишаються без змін. А при кожній хворобі - вони знову ростуть.

    Добре, що Вам це допомогло. Бо ми ці ліки проходили. Після першого курсу стало краще. А коли спробували пролікуватись таким чином вдруге - результат був нульовим.
     
  13. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    ой, дівчата стикнулася і я з цією проблемою... 3 місяці в садочку, 3 насморки з зеленими соплями і от аденоїди, розстроєна страшенно, зла на себе, бо запустила той насморк, думала шо само пройде як завжди через 2-3 дня, а воно затягнулося до зелених сопель. були в Висоцької, поки здали аналізи, казала будем пробувати лікувати. Я не є фанаткою Комаровського, але дещо слухаю шо він каже, на рахунок аденоїдів каже, що вони не лікуються, тобто нема таких ліків, які б зменшили їх, за винятком, якщо це алергічний аденоїдит і щоб вони зменшилися потрібно більше гуляти, провітрювати приміщення і промивати соленим розчином ніс. А видаляти тільки при реальних показах таких як деформація лицьового скелету, затримки дихання вночі і часті отити. Але тепер я боюся водити дитину в садок (хоч вона так його любить і скучає за подружками), боюся тих частих хвороб, нападів кашлю вночі, дитина до цього взагалі не хворіла. Натомість, чоловіка це майже не турбує, каже що в нього в дитинстві теж були аденоїди, видаляли, ходив в садок,хворів, потім переріс і тепер в нього сильний імунітет, простудними вірусними хровобами ніколи не хворіє. Arctica, bioland7 як у вас тепер справи, ви водите дітей в садок, хворіють ?... Ірушка, наскільки я зрозуміла в Каті якраз алергічний аденоїдит і вдається вилікувати, пишіть як тепер почувається.
     
  14. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Теж слухала Комаровського,так і не знаю чи в нас є покази до видалення, чи нема, бо ситуація така: при вірусах аденоїди, звичайно ж, збільшуються, в нас майже завжди вірус закінчується лікуванням вух і поганим слухом, були в Висоцької під час хвороби, то вона в першу чергу виписує протеалергічний препарат, бо каже що сильний алергічний набряк. Але коли хвороба минає, то помалу слух відновлюється і Катя абсолютно вільно дихає вночі носом. От зараз після останнього вірусу минулу близько 2 місяців, ніяких ознак збільшених аденоїдів і близько нема, дієти не особливо дотримуємось, їсть все, жодних алергій не помітно. Але от якщо знову захворіє, то знову бідні ті вуха, і що робити?
    Лікування в Висоцької або нам помогло, або організм відновився сам, не знаю, але Р.Я. була задоволена результатом після прийому призначених препаратів. Я маю намір радитися зі ще одним-двома лорами, але десь навесні-літом, коли малий підросте і можна буде цьому приділити достатньо часу.
     
  15. puha

    puha New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ми все перепробували. Сопе і сопе. А як віруска - то тіки ротом.... Або в хаті сухо - ротом. Дотянули до 4 років. Мабуть підемо на видалення. Здається, вже щелепа нижня назад від,їхала.
    Пробували вже купу всього, лікарів і т.д. Кажуть - лікуйте, але намучитеся і навряд чи допоможе.
    Не пробували тіки гомеопатії спеціалізованої.
    От думаю про Дунілову.
    Хтось може мені скинути в приват, як до неї записатися, куди і шо.

    ---------- Додано в 15:59 ---------- Попередній допис був написаний в 15:57 ----------

    Або ще прошу про інфо до Висоцької.
     
  16. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Я свого часу взнавала про Дунілову. Наталія Федорівна. Приймає на Руській, 20. Телефон реєстратури: 235-65-58. Понеділок, середа, п'ятниця - з 15 до 19 год., вівторок - зранку, а четвер вихідний. Хоча зараз може щось змінилось. Подзвоніть в реєстратуру.
     
  17. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ми були два рази в Висоцької. Враження справила хороше. Робили два тижні процедури (промивання, закапування протарголом) і пили лімфоміазот. Після 2-х тижнів прийшли до неї ще раз. Сказала, що аденоїди зменшились. Правда, якщо послухати Комаровського, що вони не зменшуються, то не знаю кому вірити...
    Але в загальному по видимих ознаках, бачу,що малому легше дихається, точніше дихає тепер вночі носиком. Маю піти ще раз до неї,щоб подивилася чи не погіршився стан його аденоїдів.
     
  18. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    але й зменшуються потім. Принаймі в нас так є: хворіє дітина - збільшуються, потім - зменшуютьються. Після моря - взагалі й сліду не було від них. Хоча кілька місяців перед тим, деякі лікарі радили оперувати.

    ---------- Додано в 13:50 ---------- Попередній допис був написаний в 13:48 ----------

    Дівчата, а ви самі не можете подивитись? Це ж просто! Їх видно неозброєним оком. І самому можна постійно моніторити їхні розміри.
     
  19. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дякую за пораду, чомусь думала, що їх зовні не видно....
     
  20. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    ті що в носі? наскільки знаю є в горлі (справа і зліва - мигдалики) і в носоглотці (аденоїди) - то їх і не видно без лор-дзеркала...