Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Лімфовузли зараз нормальні, хоча відразу після діагностування мононуклеозу були дуже великі, навіть перше казали що то свинка.
    Лікарі казали що зменшуються до пів-року.
     
  2. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    в малої (4р) знов був отит.Треба видаляти аденоїди, бо в іншому разі будуть отити щомісяця і надалі. Зараз лікуємо лімфоміозотом, але в мене надії що він поможе немає.
    В Охмадиті наскільки я знаю видаляють під загальним наркозом. Чула що в Івано-Франківську видаляють лазером. Хтось має більш детальну інформацію? Скільки то коштує чи ефективна та процедура?
     
  3. Augustina

    Augustina New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Добрий день!Я вперше на дівочих посиденьках.Почитала відгуки на тему про мигдалики і аденоїди.Маю дитину 3-х років,за останні місяці почала за нею замічати,що як не місяць так вона хворіє,то бронхіт,то менше місяця і вже ангіна.А за останній минувший рік вона перехворіла 4 рази ангіною.З вересня минулого року ми почали ходити в садочок,ну похворіли ми звичайним ОРЗ.Потім все внормувалось.Потім через деякий час знову ангіна чи підозра на ангіну.Лікар каже,що горло червоне,але ж я бачу,що все збільшено(і то не для дитячого ротика).Але ми майже щоразу на антибіотиках.Раніше не замічала,що по ночах дитина почала хропіти(сильно),спить з відкритим ротом(але не завжди).Після хвороби бронхіту в носі залишились храпи,але соплі незначні.Я порадилась з педіатром на рахунок перевірити аденоїди і мигдалики,але він на те уваги не звернув.Каже,що в дітей такі часті хвороби ангіни в такому віці не рідкість.Але я переживаю.Але планую їхати до Львова на перевірку.
    Висловіть будь-ласка свою думку на рахунок цієї ситуаціїї.Дуже вдячна.
     
  4. Augustina

    Augustina New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    дитині 3 роки.
     
  5. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Завтра видаляємо. Боюся страшно:sad:
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А хоч під загальним наркозом? Бо мені в дитинстві видалили під місцевим, так це був жах незабуваемий:girl_cray:
     
  7. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Так, під загальним. Навіть незнаю чи ще залишились такі звірячі методи як Ви кажете.
     
  8. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Не бійтеся! Все буде добре! Ми робили ту процедуру місяць назад, страшно звичайно, але потім все дуже швидко забувається... головне, будьте біля своєї дитинки поруч, коли від наркозу відходитиме, а якщо вам видаляють тільки аденоїди, то боліти потім нічого навіть не буде, а на наступний день забуте про все взагалі....
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А я все ще не наважуюсь на видалення - пробуємо консервативні методи. Я чомусь думаю, якщо вони є в організмі, то для чогось потрібні...
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    в мене після їх видалення почався хронічний тонзилліт, тепер його лікую 17 років... але мусили їх видалити бо через ніс не могла дихати і постійні кровотечі з носа були... хоча мене ніхто і не лікував, то зараз вже всі грамотні, є доступ до інформації, а тоді крім нафтізіну я нічого не приймала...
     
  11. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ми і лікували, пили купу різних медикаментів, Іов-Малюк у тому числі.. а все одно довелося видаляти, бо почав мінятися прикус... зате зараз набагато краще спить в ночі і апетит кращий! припинився хронічний насморк... не жалію, що зважилась на операцію....
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А в якому віці помінявся прикус? І хто Вам це діагностував - ЛОР чи ортодонт?
    В мене довга історія боротьби з аденоїдами, два гнійних отита з проколюванням барабанної перетинки. Але жоден ЛОР (а ми навіть до Київського "світила" їздили)не настоював на операції - всі лише пропонують.
    Але коли я задаю питання "чи прооперували Ви б з такими показами свою дитину" то кажуть що ні...
    З того, що я чула від різних ЛОРів - абсолютні покази до операції це:
    - неможливість дихати носом взагалі.
    - нічні апное (раптова зупинка дихання) через сильне хропіння в сні.
    - більше трьох гнійних отитів протягом двох років.
    - поява неправильного прикусу (через постійно відкритий рот) і так званого високого "готичного" піднебіння.
    - погіршення слуху.
    Ми по тижню лежали на Орлика і в Охматдиті з отитом, надивилась різного, і як готують до операції, і як відходять дітки, але найгірше, що були пацієнти, у яких аденоїди після операції знову збільшувались.
    Після 10-12 років аденоїди взагалі зменшуються до нормальних розмірів.
    Тому наразі лікуємось промиванням носа, гомеопатією, дихаємо носом і намагаюсь не запускати сопель.
     
  13. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    З приводу прикусу нам сказав ЛОР, та і це вже видно досить добре.. також було не можливо дихати носом, і слух почав падати... дякувати, що хоч апное не було, хоча хропіла жахливо, і майже не спала в ночі... Ми ж також не з першого візиту до лікаря вирішили робити операцію... консультувалися не в одного ЛОРа, лікування гомеопатією, промиваннями і усілякими фізеопроцедурами нічого не дало взагалі... тільки дитину мучали тим всім... зараз маємо чистий спокій...
     
  14. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Ну отит може бути не лише від аденоїдів, в маленьких діток отити є наслідком сопель, інфекцій з горла/носа перебирається до вушка і виникає запалення. В діток отит є досить часте явище, через будову євстахієвої труби - вона коротка і широка, і через неї легше потрапляє інфекція.
    Головне не допустити гнійного отиту.
     
  16. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Розкажу я Вам, як ми видаляли аденоїди. Приїхали зранку в лікарню, здали аналізи (кров з пальця і на час кровотечі по Дюка). Чекали до 12 год. притому, що малому зранку нічого не можна було їсти, пити дозволив лікар десь 11.30. Прийшов анастезіолог, розпитався як внього справи, сказав мені піти і купити катетер. Вколов малому наркоз і він моментально відключився. Анастезіолог взяв його на руки і поніс в оперційну. Кілька хвилин чекання і я почула з операційної страшний крик, забігла туда, а млого якраз виносили. Ніс, рот, руки були в крові. Він кричав несамовити криком, в мене був шок, ціла тряслася. Немогла ніяк малого заспокоїти, кричав, дерся (лежати можна було тільки на боці), зі мною його тримали ще 2 жіночки. Коли зміг вже щось говорити, то сказав, щоб йому витягнули катетер, бо його болить. Прийшла медсестричка, зняла йому катетер і аж тоді він заспокоївся і заснув. Проснувся через 40 хв. і казав, що його горло болить, дали йому чай знеболюючий і все пройшло. Питалися ми його чого він так сильно плакав, то казав, що настрашився укола. Він нічого абсолютно не пам'ятає, крім того укола, навіть, коли йшов з чоловіком зі стоянки, то казав, що як прийде в садок, то вихователі будуть його питати: "де ти був?", а він скаже, що був хворий, але що його боліло, то незнає. Ще перші дні сопів трохи вночі, а зараз вже, ніби, внормувалось.
     
  17. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    А в якій лікарні видаляли?
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Боже мій! То якийсь фільм жахів, чесне слово! У нас все завсім по іншому було. Доньку відвезли на каталці, я чекала в палаті, і привезли на каталці ще сплячою, ніякої крові, а тим більше криків, не було!
    Ох і натерпілися Ви! Уявляю!
     
  19. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Видаляли аденоїди в лікарні по вул. Ужгородській (то 1-ша міська клінічна лікарня). Видаляв Онутчак А.В. Ніби не поганий лікар, але після того всього я немаю бажання ще раз до нього попасти.:girl_nea: То вже зараз можу більш-менш спокійно про то говорити, бо тоді я тільки плакала.
     
  20. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Натрапила на цікаву статтю рекомендую прочитати.
    Здивувало ось це: