Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дівчата, а комусь ЛОРи призначалим для лікування аденоїдів препарат Поліпан?
     
  3. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Були сьог.в двоx лорів( один некомпетентний, молодий, а другий ''любітєль" випити, старий, пішов на пенсію- вернули назад, бо молодий нічого не знає.). Один сказав, що аденоїдів( поліпів) нема, а той старий( нині тверезий) сказав, що є, що треба удаляти. Поїдем в Тернопіль. Дівчата, як зараз це все проxодить? Наркоз загальний? На скільки часу? Скажіть, ті, xто це пройшов, бо місця собі не знаxоджу. Вже сплакалась.

    ---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:59 ----------

    Дитині 2 р,4місяці. Диxати носом не може, майже постійно ангіни, насморк.
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Знайдіть хорошого лікаря, проконсультуйтеся, і тоді приймайте рішення, а скільки дитині? бо якщо вирізати до 7 чи 8 років є всі шанси, що вони знову наростуть

    ---------- Додано в 14:06 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

    Моєму племіннику 3 роки, на фоні застуди збільшилися аденоїди, носом теж дуже тяжко дихає, вночі хропить, виписав лікар якісь препарати на 2 місяці ну і на огляд потім.

    ---------- Додано в 14:08 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

    А ще сказав, що по мірі того як дитина росте, збільшується просвіт горла і відповідно аденоїди перестають заважати дихати. так що є різні варіанти

    ---------- Додано в 14:22 ---------- Попередній допис був написаний в 14:08 ----------

    І справді, є про що подискутувати з лікарем
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    ми от, проконсультувавшись у 4х лікарів, вирішили "перерости" наші аденоїди без операції. Бо нагальної потреби в хірургії нема (сказав сам хірург), є можливість вилікувати консерватисно. вдень чудово дихаємо носом, вночі хропимо. Лікуємось травами і йов-малюк. Дуже сподіваємось, що допоможе...
    Нажаль, всі лікарі кажуть, що збільшення мигладиків - досить спадкова річ. І в цьому плані дуже стрьомна в нас спадковість: мені аденоїди видалили в 6 років (проте, до того не лікували, запізно діагностували), а в чоловіка мигдалики в горлі дикого розміру. В сина відповідно, збільшено чисто все, що там в носі-горлі є. "Критичний" вік - до 5 років. Після того віку лімфатична тканина буде внормовуватись...
     
  6. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    чи є у Львові ендоскопічне обстеження аденоїдів? бо наважитись на видалення без повної картини не хочу. Ми ту операцію відтягуєм, а в малої вже рот взагалі не закривається - дихає ротом весь час. Скоро 5 років, почнуть лізти постійні криві зуби...
     
  7. trudoholik

    trudoholik New Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Для мене також найкращий ЛОР - Висоцька Роксана Ярославівна!
    Вже двічі вилікувала мене, коли інші лікарі казали робити операцію. Дуже хороший спеціаліст і приємна, позитивна людина. Завжди старається вилікувати людину без хірургічного втручання. Лікує і дорослих, і найменших. Черги, правда, шалені.....
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Дівчата, скажіть з власного досвіду, після прийом лімфоміазоту, синупрету, еріусу і тд на скільки часу Вам допомогло зняти алергічний набряк носоглотки?
    Минає пару днів, алерген і далі вдома є і що робити далі? Знову пити еріус?
    Позбутися його немає можливості (у дитини алергія на плісняву домашню, переїхати з цієї квартири зараз немає можливості). Їхати на море в грудні - напевне не найкращий варіант.
    Буду вдячна за поради, якщо маєте схожі проблеми з алергічним набряком носоглотки...
     
  9. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Після такого лікування ми 3 місяці могли мати спокій, а далі все по колу... Єдине, що коли до того всього нам додали Аваміс, то ми більше ніж пів року мали спокій.
     
  10. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    за порадою в карму сходили ми в клініку Св. Параскеви, я сама побачила аденоїди і тепер немаю сумнівів щодо операції. Будем робити в Охмадиті. Всім дякую за пораду.
     
  11. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Сходили до ЛОРа-аденоїди,спочатку мене це налякало,але погугливши,зрозуміла,що не так страшно. Призначили капельки з аптеки Зубрицьких-Поліпен(не розберу почерк).Хтось капав їх? А ще лімфоміозит? Підкажіть,капати чи тільки зволожування кімнати,носика та свіже повітря(то по Комаровському). Дякую
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    лімфоміозот.
    в нас "система" з йова-малюка, зволоження повітря, прогулянок та зміцнення імунітету
     
  13. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Тепер перечитавши всю тему,зрозуміла,що у нас ще квіточки порівняно з вашими дівчатка проблемами,але думаю треба вже братись за лікування,попробую спершу ті 2 препарати,а потім піду до Висоцької,мені її вже давно знайома рекомендувала.
    Ще питання,поки Ви лікуєте дітей то що в садок їх не водите? Правильно було б напевно не водити,але якщо не має можливості? То все вертається на круги своя?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    ну, в нас аденоїди лише дали перший дзвіночок цієї осені. Ступінь нам ніяку не ставили наразі, але аденоідит ми мали.
    Слова ЛОРа - або мужайтесь, ведіть в садочок і будете постійними моїми пацієнтами. Або якійсь час утримайтесь від садочка, дайте аденоідам передишку, і можливо друга спроба акліматизації в садочку пройде легше, за умови якщо в цей час передишки зміцнити іммунітет і оздоровити організм.
    Ми обрали друге, але я маю можливіть не ходити на роботу, тому в нас з цим простіше.
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    моя вам порада - сходіть ще на консультацію до Дунілової - це я вам раджу з власного досвіду - нам теж казали всі видаляти а вона була проти, ходимо до неї вже три роки. За цей час навчилися дихати носом, не хропіти вночі, вже не хворіємо часто і взагалі - інша дитина, проте досі проходимо курс що два місяці гомеопатіією
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

    Старшу вдома потримала тиждень і віддала в садок. Вдома маємо джерело алергії - все-одно треба втікати звідси хоч кудись.
    Менша і без садка хропе вже і має алергію :girl_cray: я в розпачі

    Може хтось має схожі проблеми і знайшов супер дієвий засіб від плісняви на яку маємо алергію (окрім переїзду з квартири)?
     
    Останнє редагування: 12 Грудень 2011
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

     
  19. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей


    я маю ще місяць часу,а потім на роботу,в нас напевно теж аденоїд.Ви як лікувались?
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей


    конкретно самі іденоіди ми під час загострення не лікували, бо в нас на фоні того всього був ще задній риніт, який є моїм страшним кошмаром + коньюктивіт. Ми ходили на тубус кварц, на увч, пили синупрет, пшикали риназолін, таки прийшлось нам пропити курс АБ лексину, промивання носа і т.д.
    Потім коли гострий стан зняли, але хропіння чуток залишилось, як і нічні покашлювання, для яких не було ніяких підстав кірм таки збільшених аденоідів, я вичитала що добре для аденоїдів промивати ніс не сольовим розчином а відваром ромашки аптечної. Правда по відчуттях воно не дуже, малій не подобається, але мої особисті враження що діє воно кращє ніж сольовий розчин.
    Ще в якості профілактики а заодно і терапії для аденоїдів щодня 3р/д пшикаю еуфорбіум композитум. В інструкції про аденоїди не вказано, але з форумів де обговорюються аденоіди зокрема, багатьом їх виписують в якості ненагружаючої терапії. Оскільки в нас не запущений випадок, ЛОР загалом погодив обрану нами тактику. Ще пропонувала делуфен замусть еуфорбіума, але він нам якійсь ніякий.
    Основне щоб не підчипляти нових вірусів, щоб дати можливість аденоїдам потрошку відновитись, або хоча б щоб не погіршувався їх стан.

    Знаб що ще багато хто схвально відзивається про масло туї, але це має бути спеціальне, яке можна в ніс закапувати.