Збираємось до ПБ -2

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Fistawka, 13 Червень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я напевно таки буду купувати одіяльце-конвертик літнє нарядне, хоч маю плєди і ажурний і кольоровий махровий.
    Спершу не планувала, але потім подумала, що мені на хрестини треба буде десь дитину класти. Ну можна було б теж плєд використати, але всюди де я була на хрестинах, діток хрестили в конверті, бо воно таке штивніше трохи.
    Сестра малого хрестила в 2 тижні, не мали конверта, то хресний боявся взяти дитину, малий вовтузився, а плед мякенький... То їздили додому за цупким рушником, склали в кілька раз, щоб дитину покласти на нього.
    Може дурня, сама незнаю, але і муж вперся, що нам треба одіяло-конверт то най буде.
     
  2. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчата, підкажіть мені темній :girl_blush2: скільки брати в пологовий пеленок для дитини(ситцевих, байкових) по одній хватить чи більше треба? Купила сьогодні ще 5шт одноразових пеленок 60х60 і 7шт 60х90, буде того мені досить чи краще ще докупити?

    І ще таке, в той пакет, що в родзал треба класти одяг для дитини, чи малого закутають в якесь покривальце (рушничок), а вже в палаті я зможу його одягти?
     
  3. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Треба одежу і я рушник беру замість покривала.
     
  4. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    У мене ситцевих пішло більше (бо малій ще пеленкою пупок перев'язували, плюс одну ще закакала). Байкової одної певно буде досить. Її можна використовувати замість покривальця чи класти на неї дитинку.

    У ПБ досить.
     
  5. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    треба мати комплект до родзалу + підгузок, бо спочатку роблять т. зв тепловий ланцюжок - дитина лежить у Вас на животику, в шапочці, шкарпетках і накрита ковдрочкою, а далі вже вдягнуть у наготований одяг, самі Ви навряд чи будете вдягати дитинку перший раз ))))

    пеленок одноразових можна порахувати так - як мінімум 2 в родзал 60*90
    2-3 для дитинки - 60*60, щоб стелити на пеленальний столик (може запісяти, закакати ) про запас відштовхуючись від к-сті днів у пологовому)
    і для себе на ліжко застелити теж не менше 1 на день пеленки (в разі, якщо виділення сильні і може перетекти - але тут все залежить - якщо використовувати одноразові трусики - то навряд чи стільки треба)
    навіть, якщо купили забагато - то вдома ще точно використаєте і ще пригодяться довго ) до ліжечка, на столик при перевдяганні (хоча для цього я мала багаторазову пеленку зі спеціальної клейонки - дуже виручила, суттєва економія порівняно з одноразовими)
     
  6. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчата, таке питання - на якому тижні ви починали прати/прасувати дитячі речі? А то я шось то діло відтягую і відтягую, аж соромно стає за себе ліньтяйку :girl_blush2: Ніколи такою не була, а вже десь тижня 3-4 просто себе не впізнаю
     
  7. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    прати почала на десь на 37 тижні, а перепрасувала то десь за 1.5 тижні...
    ...ну дуже вже мені важко то мацьопство було прасувати...:girl_crazy:
     
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    підкажіть,де її придбати можна?!

    ---------- Додано в 14:11 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

    я ще навіть не купила,щоб прасувати))):girl_smile: Надіюсь,що узд підкажуть стать,от тоді і буду купляти-прасувати.Хоча яке це має значення та стать,аби здоровеньке!
     
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Купила ще раніше, а от прасувати почала пів години тому. Але то можна здуріти в таку спеку прасувати.:girl_impossible: Я ціла мокра, червона і нервова. Попрасувала постіль, рушники, пеленки і деякі дитячі речі. Всьо, таке враження, що з духовки вилізла.
    В якому ПБ таке роблять? На Джамбула три роки тому викладали мені на живіт голясиком і за пару хв забрали, оділи повністю в все наготоване і поклали під лампу. Може це тому, що я була напівпритомна, от не знаю...
    А за шкарпетки дякую, покладу в той пакет для родзалу.
    От не знаю я яку сорочечку до родзалу класти байкову, чи звичайну? Чи покласти ту і ту, а далі дастся чути. Повзунятка поклала простенькі, шапочку теж. Ще шкарпетки докладу, один підгузок, по одній одноразовій пеленці. І що? Одіяло ще класти? Я його взагалі не планувала брати... А, вологі серветки певно. Ще що? Нагадайте.
     
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Ну в таку спеку мені здається цілком вистачить і ситцевої... Я клала обидві, то акушерка собі вибрала з пакету, що одягти.

    Ми в родзалі замотували в махровий рушничок, але то була зима. Може якесь легеньке покривальце? Бо інакше вони можуть замотати в щось своє.

    Звичайні пеленки (ситцева, байкова), нам малу запеленали спочатку. Знаю, що в Меді ще вимагали олійку дитячу, але нам не знадобилася.
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Розумію, але напевно покладу обидві, бо не знати як там буде. Наша львівська погода така мінлива...
    А мого взагалі оділи, плюс ніжки запеленали.:girl_crazy:

    От і я наготувала великий махровий рушник. Думаю брати ще одіяльце, чи ні?

    Дівчата, а оті всі прибамбаси типу зеленки, зажимки для пупка і т.п., що ніби то має знадобитися в родзалі тоже в той пакет? Підкажіть що ще треба з медикаментів для дитини.

    Просто тут в темі стосовно медикаментів стільки пише і все різне-прерізне. Як почну то все скуповувати, трохи багатенько вийде.:pardon:
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я не братиму, маю тільки рушник махровий на всяк випадок, якщо буде потреба накритись, то його буде аж задосить. Сорочечок взагалі не братиму ніяких.
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А шо береш до повзунят?
    Чи в тебе такі суцільні "чоловічки"?
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Маю суцільні "чоловічки", які повністю розстібаються, щоб дитину не смикати зайвий раз туди-сюди. Ще думала під них докупити нижні бодіки, але таких як хочу щось не бачила ще, всі якісь дуже грубі.
     
  15. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я шось навіть не думала такі давати. На дворі така жара, що думаю чоловічка буде повністю достатньо, а як би часом змерз(погода в нас мінлива), то накрию рушничком і все.
     
  16. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    От і я купила чоловічків (спереду застібаються), але думаю тепер щоб дитині подразнень не було на пупчик... Чи їм пупчик чимось заклеюють?
     
  17. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я вот вчора теж складала лашки і все таки рішила в родзалі під чоловічок дати тонесеньку ситцеву розпашоночку, бо все таки ті бодічки грубші, ніж розпашоночка ( а малий так потів мені, що тепер боюсь перегріти), та й маю чомусь панічний страх задіти пупок, як буду розтібати чоловічка (спереді кнопочки), я так і з малим боялась, тому планую все таки щось дати під чоловічок:girl_crazy: А потім думаю що досить і звичайного бодічка+повзунятка, а той просто бодічка і пеленочкою накрити. Щодо одіялка перерерила свої запаси і все таки поклала покривалко, воно мені якесь ніжніше ніж рушничок махровий, ну бо маю такий файнезний ще з малого, не грубе. Тай вони ж все одно пристануть щоб чимось замотати, а їхнього не хочу )))

    п.с. Отако вчора мала настрій скласти собі сумки, а склала лише те що треба мальоті в родзал вже окремо, дещо так в стопочку відклала і на тому мої збори закінчились ;) чекаю наступного бажання поскладати )))))))
     
  18. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я не знаю коли нарешті почну то все збирати. Чоловік чіпився тож як п'явка, чому сумки не зібрані. Не хватає мені сили то все докупити. Вроді і не так багато, але часу треба трохи вділити. Надіюсь, що скоро і до мене прийде натхнення:girl_in_dreams:
     
  19. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Аналогічна ситуація :girl_cool:, в мене ще навіть половина списку мого не скуплена, а час то робить тік-так... :)

    ---------- Додано в 16:59 ---------- Попередній допис був написаний в 16:57 ----------

    Напевно і я так зроблю, буду завтра на базарі, то прикуплю парочку тих розпашоночок, нехай на перші дні будуть ))
     
  20. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    а мені здається, що бодік навпаки краще за розпашонку, бо бодік защібнув і він тримається, а розпашонка у всі сторони піддирається.

    я беру бодік в родзал і такі штанішки, що на плечиках защіпаються
     
  21. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    я взяла трикотажну кофточку на кнопочки, штанята, носочки, шапочка, підгузник, пеленка ситцева, байкова і одноразова.. рушник окремо в кульок положила( на всякий пожарний)
     
Статус теми:
Закрита.