Збираємось до ПБ -2

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Fistawka, 13 Червень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я напевно таки буду купувати одіяльце-конвертик літнє нарядне, хоч маю плєди і ажурний і кольоровий махровий.
    Спершу не планувала, але потім подумала, що мені на хрестини треба буде десь дитину класти. Ну можна було б теж плєд використати, але всюди де я була на хрестинах, діток хрестили в конверті, бо воно таке штивніше трохи.
    Сестра малого хрестила в 2 тижні, не мали конверта, то хресний боявся взяти дитину, малий вовтузився, а плед мякенький... То їздили додому за цупким рушником, склали в кілька раз, щоб дитину покласти на нього.
    Може дурня, сама незнаю, але і муж вперся, що нам треба одіяло-конверт то най буде.
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ну і в кульок для родзалу поклала відразу речі для чоловіка):girl_curtsey:
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А, я до халата і нічної сорочки ще закинула ліфчик для годування, старі просторі трусики 2-пари, бо пишуть дівчата що можуть знадобитися і власне теж шкарпетки.
    Беру певно і шльопки і в"єтнамки для душу. Бо як буду в шкарпетках, то в капці з отою перегородкою між пальцями ноги не запхаю, а в душі митися в полотняних шльопанцях тоже щось не альо.

    Гм, я першого разу купувала в аптеці той зажим, а тепер не знаю, може вже дійсно продають тільки в пологовому.

    А отого всього баночкового)), типу зленки, камфорного спирту і т.п. тре по одній баночці?

    ---------- Додано в 12:45 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

    Я буду сама...:sad:
     
  4. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я дописала щодо розміру в П
    попередній допис
     
  5. Gudz

    Gudz New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    які це речі мають бути?одноразовий халат чи як цей набір називається?
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ми берем з дому..чисті футболка-штани-шкарпетки і тапки
     
  7. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    На Батальну просять просто чистий одяг для чоловіка. Я купувала набір родовий собі і чоловіку, то не знадобилось.
     
  8. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    :cry: в мене такого ще не було - нічо не готове, не куплено, не складано, навіть місця не виділила для дитячих речей, і саме головне - не хочеться нічого, натхнення нема. Хіба що чекаю, поки пузо опуститься. Дааайте копанців!!
     
  9. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    hannatal, не розчаровуйтеся, значить натхнення прийде тоді, коли й має прийти, тоді вдвічі швидше то все зробитие, а зараз із почуття обов'язку, бо вже треба робити, то й так важко піде це приготування.


    ---------- Додано в 17:32 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

    здебільшого просять чистий світлий одяг і тапки, деякі лікарі наполягають на тих одноразових наборах, але вони так парять, і не зручні зовсім, то краще таки свій чистий одяг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Halldora

    Halldora Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Мені в Знахарі продали.
     
  11. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    я взяла 10 пар (але мені скорше за все доведеться ще в патологіюлягати) - аптекарка сама сказала, що дасть 5 пар 7, 5 пар 8 розміру (найбльш ходові розміри)
    мені теж так сказали ((

    а в якому саме Знахарі?
     
  12. Halldora

    Halldora Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    На Мазепи біля Сільпо
     
  13. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчата, , кажуть про одноразові накладки на унітаз е забувати, ну і бажано туалетний папір м"який або серветок отих сухих мати рулон, бо вони йдуть на всілякі потреби.
     
  14. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ



    ---------- Додано в 11:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:24 ----------

    почала вчора потрох купувати ті "дрібнички" до пологового, що з аптеки, так не зрозуміло на що я витратила )))) 60 грн )))) - то так пеленки і рукавички, бинт, перекис ))))
    краще буду поступово потрошки купувати, бо минулого разу було відчутно так відразу витратити більшу суму, а тепер ще й ціни підросли....
    З того всього і так мало що використовують в пологовому. В мене було так, що користувалися всім своїм (звідкись там приносили), а мій кульок з тим, що казав купити лікар, забрали вже пізніше, після пологів. Так що даремно вони так скаржаться, все в пологовому є, як треба, тільки хочуть, щоб жінки купували, бо мають з того користь.
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    вообщем, обійшла всі аптеки на барбарі і купила той зажим для пупка) якщо не помиляюсь 3.50 вартує...
     
  16. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А у мене нарешті дійшли сьогодні руки до прання дитячих речей - закинула все в машинку, засипала дит.порошок, включила на ручне прання (30 градусів) і додаткове полоскання - і ВУАЛЯ :d23:
    От ще б хтось то все перепрасував ще потім :girl_blush2:
     
  17. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я сьогодні майже закінчила закупи до пологового!:girl_bye: Лишились буквально дрібниці докупити. Ще б то все розібрати і гарно поскладати в кульочки.
    От прочитала вас і вирішила, що і мені пора. Закинула то все прати. Надіюсь кольори не змішаються))
    Сьогодні цілий день тяне живіт. Думала від перевтоми, бо трошки побігала зранку по справах, а виявилось, що хандрить шлунок. Втоптала я напевно забагато суниць. Свекруха привезла з села десь біля 5 літрів лісових, от і вирішила я трішки поласувати. Випила кефіру, і вроді трішки попустило.
     
  18. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я шось ніяк того всього не докуплю... :girl_cool: Здається, що ще купа часу, але яке там... Треба чоловікові казати, щоб трохи мене копав з тим ділом, щоб в останні дні потім не літати, бо така як я безголова, то точно шось забуду :)
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    та нема тут з чого робити проблему, вихідні попереду, чоловіка під руку і в ашан, а потім в аптеку) і все) а списки, то пару сторінок назад- Жанна виклала дуже класний список
     
  20. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    так, тепер мені вже стидно, бо я ше навіть списку не зробила
    а Жанні велике спасибі- кинула в закладки, завтра буду опрацьовувати його:girl_cool:.
     
  21. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Та у мене той список ше певно з 25ого тижня складений :connie_pull-pigtail, тримала його, бо думала от стукне 30 тижнів, піду в декрет, а тоді вже й скуповуватись почну, але не тут то було :) Вже 35ий на носі )) Правда мені залишилось всякі дрібниці докупити - типу лікарств для дитини, памперси, післяродові бюстики, ну і всякі засоби гігієни для себе, а так ніби вже все решта є. От докуплю все, і вже з 36-37 тижня почну теж пакуватись
     
Статус теми:
Закрита.