Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я не користувалась взагалі тими окремими. В нас були чоловічки з такими накладочками на рукавчиках, які закривали ручки.
    Нам на Мечникова наголосили, що не можна обрізати нігтики в пологовому
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я чогось думаю, що то чисто їхня вимога, напевно, в зв"язку зі славнозвісною інфекцією. Я першого разу не у Львові народжувала
     
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ну це логічно. Можна ж врізати ненароком. Відповідно чим більше ранок на тілі, тим більше місць, куди може потрапити інфекція.
    І то напевно так, після інфекції. Типу краще пєрєбдєть. Бо 4 роки тому нічого не говорили. Сусідка по палаті дитині обрізала
     
  4. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    не треба царапок. Закривала ручки може дня 3 і то не знаю навіщо) Далі малюк вивчав світ і себе. Як дуже хочеться, то можна брати чоловічки де манжетики відвертаються - розміру до 62см майже у всіх таке є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Shumee

    Shumee Member

    Нам два місяці, обрізаємо дуже часто і майже від народження, ростуть нереально швидко, царапки натягаю постійно, бо як скине в сні, то тре очка і царапається, мені груди поцарапав, за волосся тягне....в нас то річ необхідна...я б радила одну пару мати, а там побачите самі, чи вам пригодиться)))п.с. на Мечникова дали їх в подарунок, лиш не пригадаю, яка фірма...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Перший - обрізала перший раз через декілька днів. Царапки носив, бо пару тижнів були дуже неспокійні руки. Потім почали пеленати... :)
    Другий, третій - в перші півдоби від народження.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,а підкажіть мені скільки то комплектів одягу для малечі з собою в пологовий достатньо взяти? В списку пише по 3 на день, знайома казала всього 3 буде достатньо. А я сижу і думаю...
     
  8. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    я мала 3 костюмчики. 2 бодіки, 2 пари царапавок і 5 шапочок...було достатньо
     
  9. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    по одному на день цілком достатньо. Якби раптом дитинка багато зригувала і була потреба переодягати частіше - то можуть чоловік/мама чи ще хтось донести. П.С. Воно таке все крихітне - багато місця не займає, тому беріть стільки - скільки потрібно для Вашого відчуття спокою.
    а нащо стільки шапочок?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Залежить яку дитину вам видадуть. Першу можна було взагалі не переодягати - тільки підгузок міняти.
    Інші діти зригували, какались, ще там щось, то їх переодягала, але раз в день, а не три.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дмитра перевдягала тричі на день. Він зригував фонтаном і був весь мокрий, перепісював памперси, какався як слід.
    Сергія і Вірусю перевдягала для краси :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Влад зригував, перепісювався-перекакувався, коротше я в пологовому навіть якісь штанці минулого разу була прала. Х.з. чого не віддати додому (родичі ж приходили по 2 рази на день) і інші взамін не попросити :girl_crazy:Я господарським милом запрала, на батарею поклала - на другий день знову вдягали. Цього разу зо 5 комплектів, певно, приготую "шоб було".
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Є такі хлопчики, які за один раз обпісяють те, що ви знімаєте; те, що вдягаєте; і те, що лежить на полиці на наступні рази :)
     
    • Смішно Смішно x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    А нам в 2015 самі обстригли поки я від наркозу відходила. І мені ще так шкода було тоді :sad: Потім настриглася :)


    Я не купувала в пологовий і не планувала користуватися, але малеча так себе могла подерти, просто розмахуючи руками, що на сон я почала ручки все ж одягати (спрешу в оті вбудовані, потім подарували ще 2 пари). Обстригання нігтів то не відміняло - мінімум раз в тиждень на перших порах.

    Надіслано від мого ASUS_Z01HD, використовуючи Tapatalk
     
  15. Shumee

    Shumee Member

    моя радість перепісювала постійно памперс)))тому я йому часто міняла і мусіла сушити+зригування, тому мені і трьох було замало, наступного разу візьму 5))там місце знайдеться))
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Останній раз брала 3 комплекта. Потім доносили 6 комплектів: запісювалось)). В пб була 6 днів. І ситуація, коли запісюється те чисте, що поруч лежить - про нас. Хлопці такі небезпечні)).
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Які тепер добрі одноразові пеленки? Вперше використовувала Білосніжка. Тільки де їх зараз знайти?
     
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ашанівські добрі
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо можна то, будь ласка, покажіть пачку. Мене всі парили і Seni і Tena, але без одноразових в перший день не обійдусь.