Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Брала одну таку (за рік носіння ночнушка стала така негарна). Викинула ще в родзалі, бо в черговий раз підтікаючі води хлюпнули так, що я подумала: ну його...ще й прати. Дві брала ще: не довгі, на бретельках в мене, бавовняні (хлопок).
    На самі пологи видали одноразову. Вже в палаті раз протекла на ночнушку кров, то швидко запрала, і раз малий попісяв. Теж перевдягалась.
    У мене ще класна є нижче колін, з веселим звірятком і кнопочки на грудях для годування...але з тими переїздами я її загубила в речах :sad:.
    Зараз норм використовуються на бретельках, для годування мені зручно.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене в перших пологах була довга і широка і з ґудзиками спереду. Була одна маленька пляма яка потім прекрасно відіпралась.
    В других була та з набору пологового - парила, фу.
    В третіх я була в халаті банному - відіправся прекрасно.

    Беріть в чому вам буде зручно і приємно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Єва

    Єва Well-Known Member

    Я в родзалі використовувала одноразову хб з набору, вона має великі розрізи по боках, що зручно на пологах і пізніше, коли дитинку викладають на живіт, а також виріз на грудях. Було жарко, не хотіла вдягати трикотажну. Передягнула ту, яку готувала на пологи, коли переселилася в палату, то за тих кілька годин, що не можна вставати вона все одно забруднилась. Мала з собою ще дві запасні, з гудзиками спереду, то використовувала в наступні дні до виписки.
     
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Починаю і я по-трохи складати списки, купувати необхідне)
    І от виникають питання:
    1) Скільки потрібно післяпологових прокладок? Є упаковка від Babyono, там 10 штук. То цього хватить? Чи таки CHICCO , де 30 штук? Просто, що потім з тими величезними прокладками робити, якщо всі не використаю? Чи може хтось має досвід, що багато їх йде?)
    2) Щодо підгузків. 20 штук розміру 1 вистачить? Потім можна зразу №2 купувати? Якщо Хагіс, то дивлюся, що там в №2 вага від 4 до 7 кг.
    3) Одноразові пеленки. Теж тут важко вибрати розміри і кількість:) Наприклад 60 на 60 см. Sеni 30 штук - то буде нормально?
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    1. В мене була упаковка урологічних трусів 7 чи 8 шт. Якраз вистарчило. Лікар сварився, що потрібні прокладки з простині, але мене життя не готувало до такого, тому, я була в тих недихаючих трусах, і все норм зажило.
    2. На 2 номер перейшли у 2 тижні. В пологовому використала якраз 1 упаковку на 24 шт. Вдома ще кілька таких. В перший місяць дуже ча то змінювала підгузник.
    3. Візьміть ще кілька великих. Я собі підкладала на ліжко великі, і в пологах на фітбол стелила великі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Як на мене, все індивідуально, бо різні пологи. Я наготувала наразі:
    1- з тканини не рахую, трохи є 20 точно + пару Чіко+якісь польські післяпологові+звичайні з більшими краплями(дещо мала в заначці з перших пологів ще, крім того важко вгадати як часто захочеться чи по потребі міняти) . Лохії ж в пологовому не закінчуються.
    2-беру малу пачку. З доцею на одиниці були довго і нудно, бо худюся була, животика,ніжок не мала пухлих.
    3- 60*90 15шт.(в перших пологах використала 3шт, не було потреби), 60*60-в Пб 5шт.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    1. Мала упаковку (10 шт) Canpol. Використовувала тільки у ПБ. При поході на УЗД чи виписці, або коли хтось навідувався (не чоловік). В інший час просто на пеленці валялась. Вдома вже були трохи саморобні, а згодом щоденки.
    2. Дивлячись якого малюка "видадуть". Синочок родився дрібненьким, то одиничку купували майже до 2-х місяців.
    3. Великих 60х90 пішло біля 15 штук (на самі пологи, і потім часто протягом дня міняла). Менших 60х60 чи 60х40 пішло штук 10 (то для ранкових оглядів малюка і при зміні підгузка). Меншими ще довго користувались вдома. Та і зараз (вже 9 міс). При зміні підгузка під попу йдуть на ура, але вже одна на декілька днів.
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    ті прокладки виглядають як одноразова пеленка і зручно з ними в тих флізелінових або сітчастих післяпологових трусах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    1. Як на мене, 10-15 цілком достатньо. Я собі цього разу купувала "урологічні" а не післяпологові + саморобні з тканини . Минулого разу десь після 4 дня перейшла майже повністю на звичайні олвейс і тканинні.
    2. Бери маленьку пачку, 20-26 штук цілком ок. Ми після пологового одразу на 2 перейшли (але малий був крупний). В будь-якому разі пізніше буде видно і підгузки докупити не проблема. А саме для ПБ тої пачки цілком достатньо зазвичай.
    3. Беру 5 шт великих 60*90 (минулого разу було 10 то половина лишилася і я їх потім розрізала на менші, бо аж такі величезні простирадла лише в ПБ собі на ліжко підстеляла) і більшу пачку 60*40 (ці використовували довше - підстеляла і в ПБ на фітбол собі в родзалі, і під дитину при переодяганні і оглядах, а згодом коли йшли в поліклініку чи в гості брала їх з собою). 60*60 мені трохи завеликі якісь, а от ті 40*60 якраз зручно було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Я в пологовому була 5 днів ( доня світилася бо мала жовтушку), то мені достатньо було 8 штук урологічних прокладок і порядка 15 звичайних. Щодо підгузників: 1- ою ми користувалися до 2 місяців - вони нам підходили по нашій вазі. 20 штук вам буде достатньо для ПБ. Пеленки краще брати 90х60, в перший день мені було зручно тримати їх між ногами як прокладку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчатка, дякую за поради)
    А ще, чи потрібен крем для сосків?
    І лактаційні вкладки?
     
  12. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    При правильному прикладанні не знадобиться.
    У ПБ точно не треба буде. А далі по ситуації. Влітку певно з одноразовими буде незручно (парить), як варіант з тканинки собі зробити чи багаторазові.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Обов'язково потрібен
    В пологовому не потрібні, але потім будуть потрібні. Тому краще запастись :)
    Не парить :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
  16. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    мені двічі були потрібні)
    @Thebestnata, одним словом, всі ці речі добре мати по-трошки, а по ситуації подивитись, що і як піде, бо зі всім складається індивідуально - комусь шматяні прокладки - це якісь незрозумілі пережитки, а комусь - тільки так комфортно (я, до речі, за два рази так і не використала цілої пачки післяпологових прокладок), розміри підгузників залежать від комплекції дитини, мої діти, хоч і народжувались з великою вагою, але і зріст був великий, тобто такі стрункенькі, то ми до місяця на одиничках були, а зі старшим певно й довше, і від виробника ще залежить. Кількість одноразових пелюшок дуже залежить від тривалості і перебігу пологів, я б дуже багато не набирала, а за потреби докупиться. Мені, наприклад, вдома (і собі і дитині), неприємно ними користуватись, хоча залишки і можна потім витратити на підкладки на пеленальний столик/поліклініку/в гості.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Siania

    Siania Love Life

    Я брала все))) Не знадобилось, то й не знадобилось, потім знадобиться)))
    Пурелан мені особисто знадобився, бо молоко прибуло аж вкінці четвертого дня, мала всі ночі висіла на грудях, і роздирала соски...тому мала тріщини(((
    А от лактаційні вкладки мені не знадобились, ну, бо молока не було)))
    А от у сусідок по палаті було молока багато, я пропонивала їм свої, а пурелану їм не треба було)))
    Тільки пурелану точно достатньо брати маленький тюбик :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дівчата, а що то зараз без тих "родових наборів медикаментів" ніяк не народиш?
    Десь проскакувала мені сума 700-800грн на Мечнікова!? То що реально дають такі гроші? Мене такий стан речей шокує і як мінімум дивує. За що?
    З малою я прибула з відкриттям і заявила що нічого вже мені не треба. Та все ж чоловіка вмовили на післяпологові причандалі, вклались в 150₴ і то майже без потреби було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    народите звісно) все що потрібно для нормальних природніх пологів у них є. Ну хіба пеленки, затискач для пуповини і стерильні рукавички краще мати одразу. Ми набір не купували, з медикаментів тільки "Септил" мали. Акушерка трохи злилась, але ми одразу сказали, що після пологів - хай дають список і ми відкупим те, що використали.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1