Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    На джамбула кажуть вдягати одноразову сорочку, вона спереді має виріз
     
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Ripka, в нас дозволяють в своїх родити :girl_smile:
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    не обов"язково, в мене перший раз була сорочка на гудзиках, другий - довга футболка (!!) мого мужа, яка мені була дуже зручна, й хоч ти вбий не пригадаю, як я умудрилася тоді в ній малого погодувати. Третій раз було літо, жара, то я мала дві з такої футболочної тканини, але на шлейках, подовжені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Jusi, прикладати до грудей будете вже в родзалі. Я купувала таку коротеньку, з великим вирізом + для поглиблення там були ще ґудзики до пупка). Ще шукала таку яскраву різнокольорову, щоб плями крові не кидались в очі. Але коли збиралась в родзал, пішла в душ, і вона мені впала у воду. Мала ще одну запасну щось типу довгої футболки, але виріз там був дуууже глибокий). Але вже в самому родзалі я чомусь(???) вдягла ту одноразову. Вона була холодна. Зараз би її не вдягала. До речі, ту сорочку, що впала мені у воду, досі вдягаю наніч, зручно годувати).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Перше прикладання зразу в родзалі, тепловий ланцюжок, гола дитинка у вас на животі, тому сорочка піднята до шиї) А вже в палату можна на гудзики і з мого досвіду краще мати кілька на зміну, я завжди свої як не кров'ю вимазувала, то діти мене обпісювали/обкакували, останній раз, то навіть запирала сорочку в палаті)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. fillette

    fillette Well-Known Member

    Годувати будете відразу в родзалі і лежати будете 2 години разом з дитиною.
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2019 ---
    Я мала одну в родзал і дві в палату. Але було дуже жарко, тому переодягалась часто і віддавала прати додому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Але
    Ось власне, груди і живіт будуть оголені. Тому треба якусь таку сорочку щоб легко підняти або гудзики по всій довжині :)
    Питаю в сестри і мами, яка з нею була, як ця процедура проходила, але жодна не пам'ятає :girl_crazy:
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я от теж не пам’ятаю, щоб задерали ту сорочку до шиї.
     
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене другий раз хоч і була на бретелях і дуже еластична, але якраз задерали до шиї і викладали на живіт (на Батальній). А на Джамбула була та одноразова, то з нею вже не пригадую, треба фото передивитися)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Останній раз точно була сорочка піднята. Але дискомфорту не буде, бо вас з дитиною накриють ковдрою. Минулого разу, думаю, було теж так, бо я собі купила таку сорочку для гв, в яку мої груди не влазили), а я це виявила вже в родзалі, вдома не додумалась поміряти
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Anty

    Anty Well-Known Member

    Хочу спитати про клізму. Купила мікролакс. Її краще вдома поставити перед від'їздом в пологовий чи вже там? Бо лікар каже, що в роддомі вже поставлю. Я якось схиляюся до вдома.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, перше прикладання в родзалі. Швиденько читати. Сумки встигнете скласти.
    --- дописи об"єднано, 19 Травень 2019 ---
    Клізма необов‘язкова і місцями шкідлива.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я знаю :girl_smile: Просто в родзалі не просто прикладання, але і "шкіра до шкіри", тобто оголені не тільки груди, але і живіт.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та я ніби як в курсі. Ніхто не буле бавитись ґудзиками. Ви народили і дитину плюх на живіт дитину на вас (і вас зразу накривають ви не лежите вся така сильно гола, хіба розкриють знизу якщо будуть шити). Це одна секунда. А народжувати в повністю розстібнутий сорочці мені б було незручно (в плані якраз морального дискомфорту), але діло ваше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Легенька на гудзики до пупа буде ідеально, як на мене. Дитинка на такій території якраз вміститься, вона насправді така манюня. І справді вас накриють чимось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Anty

    Anty Well-Known Member

    А чим шкідлива?
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мене обидва рази була сорочка типу майка, з низьким вирізом на грудях.
    Скажу вам чесно - на момент коли викладатимуть дитину на живіт вам буде вшистко єдно як задерта та сорочка)
    І мені здається, що Яну мені виклали десь під груди, і спустили ті бретелі з плечей.
    З старшим не пам’ятаю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. fillette

    fillette Well-Known Member

    Це дійсно так. В ту секунду взагалі не думаєш як виглядаєш. Я першого разу купила недорогу, щоб не шкода було викинути, якщо забрудниться. Але буду скоро йти в ній народжувати ще раз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ще про пеленки. В списку від ЖК пише 6 (!) пеленок. Для чого їм так багато?Ще й має бути половина ситцевих, половина байкових. Жодні мені не сподобалися, купила м'якенькі дві трикотажні. Кажуть, двома пеленками накривають дитинку, коли ставлять мамі на живіт. Для чого решта чотири?
     
  20. fillette

    fillette Well-Known Member

    Стелити в ліжечко, в якому лежить дитина. Мій спав зі мною, але ставила пеленку всерівно.
     
    • Подобається Подобається x 1