Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    На Джамбула ніхто нічого не каже, можна навіть у кульках
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В прозорій просто видно, що де стоїть, швидше можна щось знайти. Може в цьому причина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Як Вам зручно. Багато хто бере валізу. Для зручності пошуку можна зверху наклеїти листок зі списком того, що всередині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Дівчата, нагадайте який то крем для сосків не треба змивати перед годуванням? Чи нема таких ?
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Пулеран або дешевший аналог - ланолін. Останній, здається, кладуть в той бокс для новонароджених.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MissO

    MissO Well-Known Member

    Купіть найменшу упаковку Пурелану і Вам вистачить на все годування. Він дуже дієвий і 7 грам, здається, не так дорого коштує. Я купувала 38 грам, то вже мастила ним і губи, в п’ятки, і все , що бачила і ще повно є.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Всім доброго дня. :girl_smile:Чи має хтось список необхідних речей в перинатальний центр? І підкажіть, будь ласка, чи видають зараз в ПБ бейбі бокси? Просто не хотілося б накуповувати зайвих речей :girl_blush2:.
    Дякую.
     
  8. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Привіт! За перинатальний не знаю, що там зі списком, так як народжувала на Джамбула. Бейбі бокс отримала за день до виписки (народила 12 січня 2020р). Потім дивилася відео розпаковки бейбі бокса 2020 - речі ідентичні, навіть узори на пеленках і одязі дитячому однакові.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Добрий день. На сьогоднішній день в умовах карантину заборонили партнерські пологи і відвідини породіль. Підкажіть, будь ласка, а як в такому разі виглядає процес "знайомства" батька з малятком в пологовому? :girl_blush2:І чи дозволяють хоча б передачі? Дякую
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Мабуть, знайомство відбудеться в день виписки.
     
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gudzyk в 2010 був теж карантин але тоді був свинячий грип. Передачки перший день носили санітарки (симловічно їм віддячувалась, поки сама не змогла спуститись). З батьком в день виписки
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. mandarunochka

    mandarunochka New Member

    Всім привіт!) Можливо хтось підкаже, що потрібно мати з собою на плановий КР (на саму операцію)? Крім одягу для дитинки) Все необхідне для самої операції є в наборі з аптеки?
     
  13. Popi

    Popi Well-Known Member

    Привіт

    а ви вже бачились з лікарем.? Список давав лікар, це набагато краще ніж збирати по форумам))
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @mandarunochka треба говорити з лікарем. По-ідеї з 1 квітня всі ліки мають бути наявні в пологовому. А по-факту як де.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Коли мийка на Джамбула ,хтось знає графіки ,коли які будуть роддоми закриватись?
     
  16. Anty

    Anty Well-Known Member

    Чи потрібні зараз саморобні прокладки в пологовий чи краще взяти урологічні? Чи брати плед для дитини в пологовий чи лише той, що на виписку?
     
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Anty краще мати саморобні разом з одноразовими бо якщо буде епізіо і шов то неможна одноразові. На рахунок пледика то я мала тонке флісове покривало бо зазвичай в пологових дуже тепло
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Я мала епізіо 10 років тому, користувалась одноразовими післяпологовими, і останнього разу мала маленький шовчик, теж післяпологовими одноразовими користувалась.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Прокладки саморобні не потрібні. Що б там не було післяпологові одноразові прокладки чудово впораються
    Стосовно пледа не обов’язково. Я минулого разу мала рушник махровий великий. То був листопад і дитину в нього спеленали після пологів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Anty можливо треба уточнити це з лікарем бо мій мені заборонив користуватися одноразовими, сказав що створюється парниковий ефект і шов гірше заживає
     
    • Подобається Подобається x 1